O Nás

Vítejte na FitnessPohotovost.cz, online fitness magazínu, který vám pomůže nastartovat vaši cestu za zdravým životním stylem! 

Kdo jsme?

Už dvacet let se potýkáme s železy v posilovně, běháme po lesích a pláních a zkoušíme nejrůznější druhy cvičení. Prošli jsme si všemi možnými fázemi – od začátečníků, kteří nevěděli, jak správně dřepovat, až po zkušené borce, kteří už mají v těle tolik proteinů, že by mohli klidně otevřít vlastní masokombinát.

Naše cesta ale nebyla vždy jednoduchá. Pamatujeme doby, kdy jsme se potýkali s přebytečnými kily, nedostatkem motivace a samozřejmě i s těmi nekonečnými bolestmi svalů po náročném tréninku. Ale právě tyto výzvy nás posunuly dál a naučily, jak se stát opravdovými fitness mágry.

Sdílíme naši Fitness cestu

Dnes se s vámi rádi podělíme o naše zkušenosti, tipy a triky, které jsme nasbírali za ta léta dřiny. Ať už hledáte inspiraci pro nový tréninkový plán, recenzi na nejnovější doplněk stravy nebo radu, jak vybrat toho pravého osobního trenéra, u nás najdete vše potřebné.

A nebojte, nebudeme na vás sypat žádné odborné termíny nebo vás zahltíme nudnými fakty. Náš styl je vtipný, čtivý a plný vnitřních vtípků, které ocení jen ti největší fajnšmekři fitness světa. Ale zároveň vždy zůstaneme profesionální a budeme vám předávat pouze ověřené informace.

PS: Víte proč se vejce nikdy neunaví? Jsou výborným zdrojem proteinu s spoustou energie!

lidí, kteří chodí do posilovny, tam jde hlavně proto, aby se mohli dívat na sebe v zrcadle
odin strávených v posilovně.
Počet rozbitých klávesnicí při psaní recenzí
Počet pokusů o Spálení Tuků pomocí modliteb

Závěrečné slovo

Na závěr bychom rádi zdůraznili, že i když se snažíme být vtipní a lehkovážní, fitness a zdravý životní styl bereme naprosto vážně. Je to naše vášeň a posláním našeho blogu je inspirovat a motivovat vás k tomu, abyste se vydali na cestu za lepší kondicí, vitalitou a celkovou pohodou.

Ať už jste začátečníci nebo ostřílení matadoři, vždy se snažíme přinášet obsah, který vám bude užitečný a zábavný zároveň. Protože když se u cvičení nebudete bavit, jen těžko u něj vydržíte. A my chceme, abyste u něj vydrželi a dosáhli všech svých cílů!

Připojte se k naší komunitě

Nakonec bychom vás rádi pozvali, abyste se připojili k naší rostoucí komunitě fitness nadšenců. Na našem blogu najdete nejen užitečné informace, ale také místo, kde se můžete setkat s lidmi, kteří sdílejí vaši vášeň pro zdravý životní styl.