Vacufit elegant

<p>podtlaková technologie, působící v hermeticky uzavřené skořepině, díky které se zvyšuje spalování tukové tkáně v oblasti pasu, břicha, stehen a hýždí. Cvičení má formu pružné a plynulé chůze, čímž se odlehčí páteři a kloubům. Jedná se o nejpřirozenější způsob pohybu, který nepoškozuje klouby a vazy. Klientka má na sobě obléknutou neoprenovou sukýnku a při tréninku je uzavřena v podtlakové komoře. V této komoře vzniká vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. Aktivní chůze na běžeckém pásu a řízený podtlak ve vakuovém systému podporuje prokrvení pokožky a stimulaci lymfatického systému odpovědného za odstraňování nadbytečných tekutin a produktů látkové přeměny.</p>

kliknutím zvětšíte
Vacufit elegant Servis a prodej fitness zařízení
Vacufit elegant Servis a prodej fitness zařízení Vacufit elegant Servis a prodej fitness zařízení
zadejte poptávku obratem zašleme termín dodání
Kód:FC60300
Cena : 50 000,- CZK
prepoctena cena:1 893,- EUR
Sleva:75 000,- CZK
Původní cena:125 000,- CZK
Dostupnost:Vyprodáno

je podtlaková technologie, působící v hermeticky uzavřené skořepině, díky které se zvyšuje spalování tukové tkáně v oblasti pasu, břicha, stehen a hýždí. Cvičení má formu pružné a plynulé chůze, čímž se odlehčí páteři a kloubům. Jedná se o nejpřirozenější způsob pohybu, který nepoškozuje klouby a vazy. Klientka má na sobě obléknutou neoprenovou sukýnku a při tréninku je uzavřena v podtlakové komoře. V této komoře vzniká vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. Aktivní chůze na běžeckém pásu a řízený podtlak ve vakuovém systému podporuje prokrvení pokožky a stimulaci lymfatického systému odpovědného za odstraňování nadbytečných tekutin a produktů látkové přeměny.

V konečném efektu se zlepšuje látková výměna, vyhlazuje se kůže, mizí celulitida a hlavně velmi rychle a systematicky u bývají přebytečné centimetry v požadovaných partiích.Cvičení ve Vacu Fit probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Střídavým řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, to znamená cvičení, při kterém se tepová frekvence klientky pohybuje okolo 65 % maximální tepové frekvence (MTF). MTF se určí pomocí vzorce MTF = 220 - věk.Proto během terapie pečlivě dbejte na dodržování optimální tepové frekvence (OTF), neboť při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80 % tuky a jen z 20 % cukry, což je důležité pro maximální výsledky.

Vzorec pro výpočet OTF=0,65 x (220 - věk klientky).

Pro maximální výsledky je právě důležitý střídavý podtlak. Při programu s nejsilnějším podtlakem a při častější než doporučené aplikaci může dojít ke zviditelnění žilek na kůži.

Účinky Vacu Fitu:

  • zlepšuje cirkulaci krve a lymfy
  • aktivuje spalování tukové tkáně
  • zlepšuje zrychluje látkovou výměnu
  • eliminuje celulitidu
  • redukuje nadbytečné centimetry v oblasti pasu, boků, hýždí, stehen
  • jemně a nenásilně příjemně modeluje postavu
  • likviduje odstraňuje otoky nohou
  • zlepšuje se fyzickou výkonnost a kondici
  • vyhlazuje a zpevňuje kůži (lepším zásobením minerály, vitamíny, enzymy a kyslíkem, což velmi pozitivně působí proti „pomerančové kůži“

Kontraindikace !!!!!! (kdy se nesmí Vacu Fit používat)

těhotenství, povrchový nebo hloubkový zánět žil na dolních končetinách, nádorové onemocnění, trombóza, epilepsie, onemocnění štítné žlázy, srdeční infarkt, mozková cévní příhoda, lymfedém dolních končetin, jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční, zánětlivá onemocnění, nedoléčené jizvy, cukrovka, hemeroidy, vysoký krevní tlak, kovové implantáty, kardiostimulátor, chronická žilní insuficience (nedostatečnost)

I. stupeň - venektázie (roztažená žíla, metličky) - DOPORUČUJE SE

II. stupeň - varixy - NEDOPORUČUJE SE, záleží na rozsahu - nutná konzultace s lékařem

III. stupeň - hyperpigmentace, ekzematická dermatitida - ZAKÁZÁNO

IV. stupeň - bércové vředy - ZAKÁZÁNO

Těhotenství - závažný důvod bránící klientkám využívat terapie Vacu Fit. Během cvičení dochází k silnému prokrvení pánevního dna, které by v krajním případě mohlo vést až k potratu!

Doporučené terapie Vacu Fit: (Jak používat)

První týden terapie doporučujeme využít stroj 3 x po 30 minutách, což je délka 1 terapie, pro maximální "nastartování" látkové přeměny. Přestávky mezi tréninky by neměly být delší než dva dny. Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je dostačující, protože v běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20 - 30 minutách. Ve Vacu Fit - v podtlaku, se tato doba zkrátí až o třetinu.Klientkám před cvičním doporučujeme kratší, asi 10 min. rozehřátí těla - svalové hmoty, pro urychlení nástupu účinku terapie Vacu Fit ( na Vacu Fit Rollen INFRARED, vibrační plošině, stepperu, rotopedu, běžícím páse či v soláriu - podle možnosti technického vybavení daného studia. Tělo je pak schopno ihned reagovat na terapii a ke splavání tuku dochází od první minuty.Výsledky jsou viditelné již po 10 ozdravných terapiích Vacu Fit - dochází k vyhlazení kůže a k váhovým i měřitelným centimetrovým úbytkům. Nejefektivnější výsledky terapie jsou však po 20 návštěvách 3 x týdně po dobu 6 týdnů.

Zboží ze stejné kategorie - Vacufit elegant

Rekondiční stoly Shapemaster
Cena80 000,- CZK
Sleva190 000,- CZK
Body-Space VacuTherm TX5
Cena50 000,- CZK
Sleva140 000,- CZK
Wifi router
ks
Cena99,- CZK
Sleva461,- CZK
Energy Infra Ray- Capsule 360
Cena50 000,- CZK
Sleva75 000,- CZK
Cyklistický trenažer Speed Bike BC 4730
Cena4 000,- CZK
Sleva7 900,- CZK

Váš dotaz Vacufit elegant

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     vice informaci

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

poslete odkaz svemu znamenu

Vaše jméno
Váš email
email vaseho znameho
opiste kod z obrazku antispam
prejete si zasilat novinky mailem ?
Kontakty

Fitness Pohotovost .cz

739 767 387   fitkompany@gmail.com 

IČO:  71276742

Dílna:  Zengrova 131, Kolín IV, 280 02 Kolín

Copyright © fitnesspohotovost.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte