Vacu power

VACU POWER

VACU POWER je podtlaková terapie působící v hermeticky uzavřené skořepině, kterou se cíleně zefektivňuje spalování tukové tkáně v kritických partiích těla (břicho, hýždě, boky) a dále ovlivňuje odstraňování vody a všech škodlivin z těla.

V konečném efektu se zlepšuje látková výměna, vyhlazuje se kůže, mizí celulitida a hlavně velmi rychle a systematicky ubývají přebytečné centimetry v požadovaných partiích.

vacu power
AKTIVNÍ PROCHÁZKOU V PODTLAKU
se zlepšuje cirkulace krve
zrychluje se činnost lymfatického systému (lepší odvádění metabolických produktů z těla)
aktivizuje se spalování tukové tkáně
eliminuje se celulitida
redukují se přebytečné centimetry v pase, bocích a hýždích
jemně a nenásilně se modeluje postava
odstraňují se otoky končetin
zlepšuje se fyzická výkonnost a kondice
vyhlazuje se kůže (lepším zásobením minerály, vitamíny, enzymy a kyslíkem, což velmi pozitivně působí proti "pomerančové kůži")
vacu power foto
Vacu power - jedná se o stejný systém, jako Vacu well, přičemž u Vacu power dochází k intenzivnějšímu cvičení a vyššímu spalování přebytečného tuku. Je vhodný především pro typy lidí s vyšší hmotností a pro ty, kteří chtějí svým vlastním cvičením intenzivněji hubnout. Velmi vhodná je kombinace obou zařízení, příjemná procházka a intenzívní cvičení v podtlaku.

Vyberte variantu: Výrobce: Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte