Repasujeme

Repasovaní fitness strojů

Repasování – Na objednávku repasujeme Váš fitness stroj nebo i motor nebo jakýkoliv náhradní díl vše se zárukou.Repas obsahuje kompletní velký servis a kompletní odzkoušení technikem v servisním centru.Výměna opotřebených dílů (ložiska, deska, uhlíky, elektronika, doplnění mazacího vosku atd.  .

Prodej repasovaných fitness strojů.

Naše společnost nabízí repasované Repasované fitness stroje různých značek .Zaměřujeme se jak na cardio zonu tak i funkční zonu. Repasujeme fitness stroje domácí i profesionální.

POUŽITÉ PROFI Repasované fitness stroje OD PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH VÝROBCŮ U AMERICKÝCH PŘÍSTROJŮ SE VŽDY JEDNÁ SE O EVROPSKÉ VERZE   10 – 30%  z původních cen ! 

Repasované fitness stroje obsahují  kompletní velký servis a kompletní odzkoušení technikem v servisním centru. Výměna opotřebených dílů (ložiska, deska, uhlíky, elektronika, doplnění mazacího vosku atd….)

Repasované fitness stroje neobsahují  (možno za příplatek): výměna gumového běhounu – kurta, výměna motoru, výměna řídící jednotky, změna barvy, výměna tlačítek, atd…

Záruka je na 6 měsíců na provoz a celková na 12 měsíců - nevztahuje se na části podléhající opotřebení (motor, uhlíky, ložiska, kurta – běhoun, deska pod pásem, madla a snímače, promačkání tlačítek atd….)
Nicméně jsou to stroje PROFESIONÁLNÍ takže vydrží opravdu hodně, to mužeme garantovat.

Výkupujeme rozbité fitness stroje. Vykupujeme děláme protiúčty.

Repasované fitness stroje a údržba fitness strojů včetně záručních a po záručních oprav. 

Nabízíme  kompletní  Fitness servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce. Servisní činnost poskytujeme jak na základě servisní smlouvy – pro stálé zákazníky, tak i bez nutnosti servisní smlouvy. Stroje, které nabízíme jsou vždy v garantovaném stavu a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte