Nautilus Fitness

Nautilus Fitness

Nautilus Fitness

Nautilus je zlatým standardem ve fitness a široce považován za zakladatele moderní komerční tělocvičny. V roce 1970 Nautilus přetvořil fitness, včleňoval design Nautilus cam přes širokou škálu výcvikových zařízení. Nautilus dnes slouží svým zákazníkům prostřednictvím maloobchodu, plnící svou tradici excelence tím, že vyrábí kardio a silové řešení pro domácnosti.

Nautilus je o výkonu. Kompletní sada kardio zařízení pro intenzivní křížový trénink, běh nebo cykloturistiku je Nautilus jasnou volbou určených sportovců, kteří trénují, sledují a dosahují na vyšší úrovni a očekávají, že jejich vybavení udělá totéž. Ztělesněním všeho, co vážný konkurent hledá z kardio režimu doma, Nautilus vás aktivně vyzývá, abyste dosáhli svého osobního úspěchu.

Školení doma neznamená výcvik sám. Nautilus vám pomůže nalézt svou hranici tím, že vás propojí s vašimi osobními údaji, statistikami tréninku, virtuálními trenéry, výcvikovými kamarády - dokonce i běžnými a cyklistickými tratěmi po celém světě. Naše aplikace prakticky ukládají osobní trenér na vaši stranu, udržují vám poctivost s vaší metrikou a vysokou spokojenost s výsledky. Zvyšte svou hru, udeřte svůj krok a zatlačte své limity Nautilusem.

Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte