Matrix

Matrix fitness

Matrix fitness

Matrix patří mezi nejvýznamnější a nejrychleji rostoucí obchodní značky na světě. Zatímco náš nárůst byl rychlý, nebylo to náhodné. Naše kultura piktuje inovativní myšlení, oceňuje nové myšlenky a hodnotí kreativní řešení problémů. V důsledku toho jsme obnovili návrhový standard, o který se ostatní nyní snaží, a my jsme dýchali nový život do průmyslu, kde se zákazníkům každoročně nabízejí stejné unavené výrobky tím, že splňují potřeby zákazníků, jako nikdo jiný nemůže.

Vedoucí kluby a fitness zařízení po celém světě se rozhodnou spolupracovat s námi, protože Matrix dodává. Ukazujeme naši sílu v naší špičkové kvalitě: naše pásy vydrží déle, naše motory běží hladce a poskytujeme celkové náklady na vlastnictví, které patří mezi nejnižší v oboru. Smart je o rozhraních, která jsou optimalizována pro fitness prostředí, stacky s nízkou hmotností, které neomezují pozornost a neuvěřitelnou pozornost věnovanou detailům na každém dotykovém bodu. Krásná? To je příběh sám o sobě.

Předefinovali jsme průmyslové standardy nejen v průmyslovém designu, ale také v řadě průmyslových prvků. Nové produkty pro fitness byly představeny produkty Hybrid Cycle a Ascent Trainer®. zdvihl lištu pro uživatelské zkušenosti s našimi modely ClimbMill; a postaral se o detaily s našimi uživatelsky přívětivými motocykly. Motivovali jsme a inspirovali skupinový trénink s našim systémem Funkční výcvik Connexus a Krankcycle® od Johnny G. Propagovali jsme použití nadměrné trubkové konstrukce v silných zařízeních a vedeme průmyslovou řadu s rozsáhlými řadami síly Magnum a Varsity.

Matrix je dodávána s nejvíce připojenou konzolí 7xi, naší sítí pro sledování tréninku - která spojuje expanzivní zábavu s integrovanou funkčností sledování kondice - a komplexní sílu portfolia, která splňuje nejrůznější rozsah potřeb a podporuje zákazníky v každé fázi jejich fitness postup.

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte