Matrix

Matrix fitness

Matrix fitness

Matrix patří mezi nejvýznamnější a nejrychleji rostoucí obchodní značky na světě. Zatímco náš nárůst byl rychlý, nebylo to náhodné. Naše kultura piktuje inovativní myšlení, oceňuje nové myšlenky a hodnotí kreativní řešení problémů. V důsledku toho jsme obnovili návrhový standard, o který se ostatní nyní snaží, a my jsme dýchali nový život do průmyslu, kde se zákazníkům každoročně nabízejí stejné unavené výrobky tím, že splňují potřeby zákazníků, jako nikdo jiný nemůže.

Vedoucí kluby a fitness zařízení po celém světě se rozhodnou spolupracovat s námi, protože Matrix dodává. Ukazujeme naši sílu v naší špičkové kvalitě: naše pásy vydrží déle, naše motory běží hladce a poskytujeme celkové náklady na vlastnictví, které patří mezi nejnižší v oboru. Smart je o rozhraních, která jsou optimalizována pro fitness prostředí, stacky s nízkou hmotností, které neomezují pozornost a neuvěřitelnou pozornost věnovanou detailům na každém dotykovém bodu. Krásná? To je příběh sám o sobě.

Předefinovali jsme průmyslové standardy nejen v průmyslovém designu, ale také v řadě průmyslových prvků. Nové produkty pro fitness byly představeny produkty Hybrid Cycle a Ascent Trainer®. zdvihl lištu pro uživatelské zkušenosti s našimi modely ClimbMill; a postaral se o detaily s našimi uživatelsky přívětivými motocykly. Motivovali jsme a inspirovali skupinový trénink s našim systémem Funkční výcvik Connexus a Krankcycle® od Johnny G. Propagovali jsme použití nadměrné trubkové konstrukce v silných zařízeních a vedeme průmyslovou řadu s rozsáhlými řadami síly Magnum a Varsity.

Matrix je dodávána s nejvíce připojenou konzolí 7xi, naší sítí pro sledování tréninku - která spojuje expanzivní zábavu s integrovanou funkčností sledování kondice - a komplexní sílu portfolia, která splňuje nejrůznější rozsah potřeb a podporuje zákazníky v každé fázi jejich fitness postup.

Výrobce: Řadit podle:
Běžecký pás MATRIX T7XE
Více položek >>
Bez servisu , Repasovano, Repasováno a nový ...
cena bez dph od:45 346,- CZK
cena s dph od54 869,- CZK
Běžecký pás MATRIX MX-T5X
Více položek >>
Bez servisu , Repasovano, Repasováno a nový ...
cena bez dph od:36 426,- CZK
cena s dph od44 075,- CZK
Běžecký pás MATRIX T3xe
Více položek >>
Bez servisu , Repasovaní , Repasováno a nový ...
cena bez dph od:35 000,- CZK
cena s dph od42 350,- CZK
MATRIX T7XI BIG LCD NETFLIX YOUTUBE NEW MODEL
Více položek >>
Bez servisu , Repasovano, Repasováno a nový ...
cena bez dph od:31 493,- CZK
cena s dph od38 107,- CZK
Běžecký pás MATRIX MX-T3X
Více položek >>
Bez servisu , Repasovano, Repasováno a nový ...
cena bez dph od:29 803,- CZK
cena s dph od36 062,- CZK
Eliptický trenažér Matrix Fitness E5X Elliptical Cross Trainer
Více položek >>
Bez servisu , Repasovano
cena bez dph od:29 000,- CZK
cena s dph od35 090,- CZK
MATRIX T7XI SMALL LCD
Více položek >>
Bez servisu , Repasovano, Repasováno a nový ...
cena bez dph od:28 178,- CZK
cena s dph od34 095,- CZK
Rotoped Matrix U5x
ks
Cena bez DPH:15 900,- CZK
Cena s DPH19 239,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte