Dostupnost dovoz

Po objednání stroje v eshopu teprve vyhledáváme stroj v evropských aukcích a skladech, obratem vám zasíláme aktuální cenu stroje a termíny dodání a cenu dopravy. Jakmile se dohodneme vystavíme vám zálohovou fakturu na 75% z ceny stroje. 

Po uhradě dojedeme osobně stroj zakoupit to znamená ,že si pohlídáme kvalitu a stav stroje před repasováním. Tento proces trvá min. 1 týden.

Dále stroj pošleme dopravcem do Německa kde se stroj zrepasuje. Samotné repasování trvá cca 2 týdny. Poté Fitness pohotovost dojede pro stroje do repasovací dílny v Německu a zase si osobně stroje vyzkoušíme a přebereme.

Hotový stroj převezeme do naší dílny do Čáslavi kde se stroj ještě 24 hodin testuje.

Poté vás kontaktujeme a stroj za 25% zasílám na dobírku a nebo osobně přivezeme. V každém případě se u instalace stroje potkáte s naším technikem a stroj si osobně přeberete.

Vzhledem k objemu servisních zakázek již nejsme schopni tyto stroje repasovat sami a hlavně v Německu to dělají rozhodně lépe. 

Fitness Pohotovost již jen hlídá kvalitu a drží záruku.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte