Fitness podlahy

Jednou z nejdůležitějších součástí každé posilovny nebo tělocvičny je vhodná podlaha. Musí být z takového materiálu, který vyhovuje všem požadavkům.

V tělocvičně je nejdůležitější podlaha

Pokud uvažujete o inovaci zařízení Vaší posilovny, pak máte v oblasti podlahových materiálů skutečně široké možnosti. Ve sportovních centrech i soukromých posilovnách a tělocvičnách se velice dobře uplatňují fitness-podlahy, které zajistí ideální prostředí pro běžný kondiční trénink i pro vrcholové sportovce.

  • Pryžové desky vynikají vysokou odolností i schopností redukovat ve velkém měřítku nárazy a pády tělocvičného náčiní (činek, míčů).

Fitness podlahy se vyrábějí ve dvou základních variantách, pokud bychom to pojali z hlediska pokládky.

  • Jednou variantou je podlahová deska pro volnou pokládku a druhou možností jsou modulární gumové dlaždice, ze kterých si můžete složit libovolně rozměrnou fitness podlahu.

Kromě pryžového materiálu se využívá i plast. A to při výrobě vysoce odolných plastových podlahových dlaždic. Fitness-podlaha z uvedených materiálů nejen, že zpříjemní cvičení, ale také ji oceníte při nutné údržbě.

Výrobce: Řadit podle:
Černá fitness rohož - délka 180 cm, šířka 120 cm a výška 1,7 cm
ks
Cena bez DPH:3 058,- CZK
Cena s DPH3 700,- CZK
Černá fitness rohož - délka 180 cm, šířka 120 cm a výška 1,2 cm
ks
Cena bez DPH:2 793,- CZK
Cena s DPH3 380,- CZK
Černá gumová modulární rohová fitness podlaha Sport Tile - délka 61 cm, šířka 61 cm a výška 1 cm
ks
Cena bez DPH:604,- CZK
Cena s DPH731,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte