Změna barvy fitness stroje folií

Změna barvy fitness stroje folií

Dopřejte svému běžeckému pásu oděv, který ho ochrání

Zachovat lak nového fitness stroje jako i eliptického trenažéru nebo rotopedu ve stále perfektním stavu není nic jednoduchého. Stačí mít tu smůlu a omylem si odřít svého miláčka. A rázem je po radosti. Nový lak je narušen a majitel dokonale otráven. Další kámen úrazu přináší zákazníci, kteří se neumí u fitness stroje chovat a na stroj hodí třeba činku.

Možnost změnit si barvu třeba běžeckého pásu přesně podle svých představ nabízejí speciální fólie, které navíc ochrání lak běžeckého pásu před množstvím různých vlivů.

Řadit podle:

Změna barvy například posilovací věže celopolep vyniká jednoduchou instalací i demontáží. Vše jde udělat přímo ve vašem Fitness centru. Kromě toho je tato speciální fólie natolik tvárná, že se bez problémů přizpůsobí i kritickým místům. I při častém provozu například spinningového kola v každých teplotních podmínkách vyniká dlouholetou stálostí odstínu.

Jak tedy účinně a finančně přijatelně chránit lak Vašeho fitness stroje? Docela jednoduše. A můžete si dokonce měnit i barvu Vašeho stroje. Stačí využít moderní prostředky a změna barvy běžeckého pásu celopolep Vám Váš stroj během chvíle promění přesně podle Vašich představ.

Rozhodně se ale nemusíte obávat o původní lak. Dokonalý výsledek na dlouhou dobu Životnost fólie se počítá na tři a sedm let. Záleží pochopitelně i na majiteli, jak se bude o fitness stroj starat. Běžné mytí, nebo mechanické působení, nikterak nenaruší strukturu fólie a změna barvy bude stále dokonalá.

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte