Spalovače

Spalovače

Spalovače

Spalovače jsou ve spojení se zdravým a aktivním životním stylem skvělým prostředkem, s jehož pomocí podpoříte fungování metabolismu, efektivně stimulujete organismus a skvěle se osvědčily i v boji s únavou.Jejich tolik vyhledávané vlastnosti získávají především díky obsaženým extraktům z rostlin a dalším přidaným účinným látkám.

K těm nejčastěji patří například L-Carnitin, chróm i kofein. Jejich primární funkcí, ostatně jak vyplývá z jejich názvu, je zefektivnění spalování.

Podílejí se také na využitelnosti tuků v našem organismu, zvyšují spotřebu energie. Při jejich užívání je dobré vědět, že neslouží jako náhrada jídla. Jsou jeho doplňkem.

Aby spalovače plnily svou funkci podle našich představ, je třeba věnovat komplexní pozornost životosprávě, pohybu, nezapomínejme však ani na pravidelný odpočinek. Vyzkoušejte spalovače a jejich účinky. Určitě je využijete ve svůj prospěch. Trénujte, sportujte a podávejte špičkové výkony.

Výrobce: Řadit podle:
SLIM FIT - FAt BURNER
ks
Cena bez DPH:208,- CZK
Cena s DPH252,- CZK
CARNITINE TABS Karnitin v tabletách.
ks
Cena bez DPH:173,- CZK
Cena s DPH209,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte