Počet položek: 0 0,- CZK

Chia kaše

Chia kaše

Chia kaše

Chia kaše ovesná je ideální součástí jídelníčku pro všechny, jejichž cílem je zdravý životní styl. Zpříjemní vaše rána, zpestří váš dopolední i odpolední čas a nemusíte se jí zříkat ani večer.

Aby byla pro tělo skutečným přínosem, neobsahuje žádná umělá sladidla, přidanou sacharózu, fruktózu ani glukózo-fruktózové sirupy. Nenajdete v ní dokonce ani palmový tuk.

Výroba chia kaše je v souladu s moderní metodou, která je navíc unikátní. Celá zrna ovsa jsou při ní zpracována tak, aby tělo dokázalo využít všech užitečných látek, které oves nabízí.

Chia kaše z řady fit linie je proto bohatá na sacharidy, bílkoviny, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a minerální látky. Vyvážená životospráva by měla být přirozenou součástí našich životů.

S chia kaší pro vás bude snadné být fit. Je to ideální a především zdravá svačina, kterou můžete mít po ruce vždy, když dostanete hlad nebo třeba jen chuť na něco dobrého.

Výrobce: Řadit podle: Zobrazení:
CHIA POWER KAŠE CHIA POWER KAŠE
Nut73
88,- CZK107,- CZKbez DPHs DPH
CHIA POWER KAŠE KOKOSOVÁ CHIA POWER KAŠE KOKOSOVÁ
Nut74
88,- CZK107,- CZKbez DPHs DPH
CHIA POWER KAŠE ČOKOLÁDOVÁ CHIA POWER KAŠE ČOKOLÁDOVÁ
Nut75
88,- CZK107,- CZKbez DPHs DPH
CHIA POWER KAŠE SKOŘICOVÁ CHIA POWER KAŠE SKOŘICOVÁ
Nut76
88,- CZK107,- CZKbez DPHs DPH

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte