Imunita

Imunita

Imunita

Fungující imunitní systém potřebuje každý. Pokud navíc sportujete a pravidelně trénujete, je pro vaše fungování posílená imunita naprosto nezbytná. Imunita není v ohrožení pouze v zimních měsících, kdy na nás útočí viry a jiné nemoci.

Sport je spojen se zátěží, dosahování maximálních sportovních výkonů se často pojí se zvýšenou mírou stresu. Nejen tělo, ale i psychika má vliv na fungování imunity. Proto je třeba takto zatěžovanou a často oslabenou imunitu cíleně posilovat a organismu tak nedovolit ztratit potřebnou obranyschopnost.

Samotná, i když pestrá strava je v tomto ohledu často nedostatečnou. Vyčerpání organismu v návaznosti s oslabenou imunitou lze velmi účinně předcházet. Například colostrum obsahuje všechny nezbytné imunitní látky, jež předává matka svému dítěti v mlezivu.

Tyto látky jsou natolik účinné, že imunitní systém nejen nastartují, ale také dlouhodobě posilují. Účinek je navíc téměř okamžitý. Tzv. kravské kolostrum je složením nejblíže tomu lidskému a má doslova zázračné účinky, navíc lze užívat celoživotně.

Výrobce: Řadit podle:
COLOSTRUM kapsle
ks
Cena bez DPH:452,- CZK
Cena s DPH547,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte