Imunita

Imunita

Imunita

Imunitní systém dostává v dnešní době zabrat ze všech stran. Vysoké nároky v práci, péče o domácnost, běžné denní starosti, stres, nepříznivé roční období, ale i fyzická zátěž. To vše jsou faktory, které musí imunita neustále zvládat. Když se sejde více věcí najednou, je téměř jisté, že si s touto zátěží tělo samo dlouhodobě neporadí.

Není proto lepší volby, než organismu pomoci skutečně efektivně a nespoléhat se na alternativní a neozkoušené metody. Colostrum a směs vitaminů jsou těmi pravými spojenci, které imunita ocení. S jejich pomocí únava a vyčerpání mizí, nahrazuje je příval energie a chuti znovu žít plnohodnotný život. Nechcete si přece vybírat mezi rodinou, prací a sportem.

Žijte naplno, dělejte co je třeba a co vás baví. Dejte prostor doplňkům stravy, které opravdu fungují. Využijte přírodní látky, jež jsou ve výrobcích šetrně zachovány a mohou vašemu tělu poskytnout vše potřebné kdykoli sami pocítíte, že je to třeba.

Výrobce: Řadit podle:
COLOSTRUM kapsle
ks
Cena bez DPH:452,- CZK
Cena s DPH547,- CZK
MULTIVITAMINUM  powder s pomerančovým extraktem
ks
Cena bez DPH:229,- CZK
Cena s DPH277,- CZK
MULTIVITAMINUM
ks
Cena bez DPH:229,- CZK
Cena s DPH277,- CZK
MULTIVITAMINUM  powder s pomerančovým extraktem
ks
Cena bez DPH:162,- CZK
Cena s DPH196,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte