Počet položek: 0 0,- CZK

Křeče

Křeče

Křeče

Každý sportovec si velmi dobře vybaví bolest, kterou způsobují křeče. Sval nebo svaly se nekontrolovaně a velmi bolestivě stáhnou a výsledkem jsou nechvalně známé a nenáviděné křeče. Velmi často se tak děje u svalů, které spojují klouby. Výjimkou však nejsou ani křeče v rukou, na prstech u nohy, u břišních svalů atd.

Často až nesnesitelná bolest trvá od několika sekund po minuty. Křeče způsobuje více faktorů, těmi nejpodstatnějšími jsou však nízká hladina minerálů v organismu, nedostatečná hydratace a v neposlední řadě i únava.

Předcházet vzniku křečí je samozřejmě možné. Velmi účinně funguje cílené dodávání minerálů, ke kterým patří draslík i hořčík. Ty totiž podporují tonizaci svalů a zároveň se podílejí na snížení únavy a vyčerpání organismu.

Vznik křečí sice nelze předvídat, je však možné jim efektivně předcházet. Není třeba stranit se vytrvalostním sportům, stačí vyhledat kvalitní produkty určené sportovcům a lidem se zvýšenou fyzickou zátěží. Křeče se tak pro vás stanou jen nepříjemnou vzpomínkou.

Výrobce: Řadit podle: Zobrazení:
KALIUM & MAGNESIUM S POMERANČOVÝM EXTRAKTEM KALIUM & MAGNESIUM S POMERANČOVÝM EXTRAKTEM
Nut56
217,- CZK263,- CZKbez DPHs DPH

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte