Kreatiny

Kreatiny

Kreatiny

Kreatiny mají široké využití nejen v oblasti sportu. Slouží totiž celému tělu, navíc přirozeně zvyšují fyzickou výkonnost a přitom nemají žádné škodlivé účinky. Dá se říci, že jsou nejen přínosem, ale také nezbytností pro všechny sportovce.

S jejich pomocí můžete trénovat intenzivněji a dosáhnout tak rychlejších a viditelnějších výsledků. Budou se vám hodit, ať už se věnujete fitness, kulturistice, atletice, fotbalu, tenisu, nebo třeba rádi plavete.

Na formě sportu nezáleží, pomáhají při každé fyzické aktivitě. Podpoří vás při podávání maximálních svalových výkonů i trénincích prováděných opakováním několika sérií s využitím svalové hmoty atd.Kreatiny

Dodává tělu energii, kterou by při delším tréninku postrádalo. Tak jako většina kvalitních doplňků stravy mají i kreatiny hned několik přínosných vlastností. Nejen, že zlepšují fyzickou sílu a výkonnost, pozitivně ovlivňují regeneraci organismu a podílí se i na lepší funkci mozku.

Výrobce: Řadit podle:
CREATINE MONOHYDRATE čistý kreatin
ks
Cena bez DPH:287,- CZK
Cena s DPH347,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte