Stimulanty

Stimulanty

Stimulanty

Stimulanty podporují nejen psychický, ale také fyzický výkon. Stimulují organismus, který nastartují k podávání lepších výsledků. Z toho důvodu jich využívají také sportovci, pro které je podání kvalitního fyzického výkonu hlavním motorem jejich sportovní činnosti. Tělo jejich látek využívá mimo jiné ke zvýšení a udržení koncentrace a povzbuzení mozkové aktivity.

Možnosti jejich využití jsou tedy velmi komplexní. Stimulanty, kterých využívají sportovci, fungují jednoduše řečeno následně. Látky v nich obsažené způsobí intenzivnější prokrvení svalů, čímž zároveň vytvoří ideální podmínky svalovým buňkám. Ty pak s touto pomocí dokáží efektivněji využívat živiny. Navíc přispívají ke spalování tuků. Jestliže se vám do tréninku někdy tak úplně nechce, jsou stimulanty skvělou možností jak si dopomoci k chybějící chuti trénovat a citelně si navýšit přísun energie. Jsou doplňkem stravy a jejich užívání je nejefektivnější před, případně během samotného tréninku.

Výrobce: Řadit podle:
TRIBULUS TERRESTRIS tablety (KOTVIČNÍK ZEMNÍ)
ks
Cena bez DPH:323,- CZK
Cena s DPH391,- CZK
N-BOOSTER FORTE profesionálně vyvinutý suplement
ks
Cena bez DPH:300,- CZK
Cena s DPH363,- CZK
N-BOOSTER FORTE POMERANČ
ks
Cena bez DPH:300,- CZK
Cena s DPH363,- CZK
N-BOOSTER FORTE JAHODA
ks
Cena bez DPH:300,- CZK
Cena s DPH363,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte