Klouby

Klouby

Klouby

Na to, aby vás trápily potíže s klouby, nemusíte být zrovna vrcholový sportovec. Často jsou tyhle problémy spojeny nejen s věkem, ale mohou být dány také geneticky. Jestliže navíc aktivně sportujete, nebo je vaše tělo vystaveno jiné fyzické zátěži, může být jen otázkou času, než na vlastní kůži pocítíte nepříjemné pocity při pohybu. 

Potíže s klouby lze přitom velmi dobře řešit. Obecně platí, že čím dříve začnete, tím menší starosti vás čekají a tím lepšího výsledku dosáhnete. Proto nepodceňujte ani prevenci, ta totiž bývá nejúčinnější. Produktů, které mají vaše klouby ochránit a zregenerovat je celá řada.

Neúčinnější jsou však bezesporu ty, které obsahují nejen kolagen, glukosamin a chondroitin, ale jsou doplněny také o vitamíny i minerální látky. Ty se totiž významně podílí na jejich celkové efektivitě. Pečujte o vaše klouby s pomocí kvalitních doplňků stravy, brzy se tak znovu budete pohybovat bez obtíží.

Výrobce: Řadit podle:
ARTHROFIT FORTE kloubní výživa
ks
Cena bez DPH:653,- CZK
Cena s DPH790,- CZK
ARTHRO FIT tablety
ks
Cena bez DPH:245,- CZK
Cena s DPH297,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte