Klouby

Klouby

Klouby

Klouby jsou nedílnou součástí pohybového aparátu. Nevyplatí se proto spoléhat pouze na jejich přirozenou odolnost. V případě, že se věnujete sportovní aktivitě, jsou klouby mnohem víc zatěžovány a míra jejich opotřebení narůstá. Zejména vytrvalostní sporty, při nichž je třeba podávat dlouhodobé fyzické výkony, má na jejich funkci a životnost nezanedbatelný vliv. Proto je třeba o klouby pečovat tak, jak si zaslouží.

Kvalitní doplňky stravy jim totiž nejen vrátí jejich přirozenou pohyblivost, v případě potřeby pohybu navrátí i přirozenou bezbolestnost. Investovat se vyplatí do takových doplňků, které obsahují látky, jež se v kloubních chrupavkách vyskytují přirozeně.

Tělo jich pak dokáže bezezbytku využít ve svůj prospěch. To, že skutečně fungují a nemají žádné nežádoucí účinky je potvrzeno už tím, že jsou vhodné doslova pro každého. Využijí jen nejen amatérští i vrcholoví sportovci, ale také rekonvalescenti a senioři.

Výrobce: Řadit podle:
ARTHROFIT FORTE kloubní výživa
ks
Cena bez DPH:653,- CZK
Cena s DPH790,- CZK
ARTHRO FIT tablety
ks
Cena bez DPH:245,- CZK
Cena s DPH297,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte