Veslařské trenažéry

Veslařské trenažéry

Veslařské trenažéry

Trenažéry, které simulují veslování, mohou být pomocníkem pro vrcholové sportovce i pro pacienty, kteří potřebují vhodnou rehabilitaci zad.

Veslovací trenažér nejen pro profesionály

Veslařské trenažéry nemusejí sloužit pouze pro trénink milovníků vodních sportů. Mohou být skvělou rehabilitační pomůckou.

  • Pro začátečníky a uživatele, kteří jsou omezeni prostorem, je nejvhodnějším strojem VESLOVACÍ TRENAŽERBH FITNESS AQUO, který se dá složit.

Pro vytrvalostní trénink je určený VESLOVACÍ TRENAŽÉR BH FITNESS VARIO PRO s programovatelným počítačem a pojezdovou lištou s výše položenou sedačkou pro snazší nasedání a zvedání se ze sedačky. Veslování je na rozhraní mezi silovým a aerobním sportem.

  • Profesionální VESLOVACÍ TRENAŽÉR LK5200 se vzduchovým brzdným systémem je vhodný pro nejnáročnějšího uživatele. Tento moderní trenažér je jediný, u kterého se dá regulovat zátěž přímo v madle. Pojezd anatomické sedačky je konstruován tak, aby nemohlo dojít k jakémukoliv bolestivému poranění prstů. Inovací prošly také pedály a uchycení nohou. VESLOVACÍ TREANŽÉR LK5200 zabere méně prostoru a nevyžaduje žádnou náročnou údržbu.
Výrobce: Řadit podle:
 
veslovací trenažér bh fitness lk5200
ks
Cena bez DPH:31 397,- CZK
Cena s DPH37 990,- CZK
 
veslovací trenažér bh fitness vario pro
ks
Cena bez DPH:19 000,- CZK
Cena s DPH22 990,- CZK
 
veslařský trenažer bh fitness aquo
ks
Cena bez DPH:10 990,- CZK
Cena s DPH13 298,- CZK
veslovací trenažér
ks
Cena bez DPH:5 785,- CZK
Cena s DPH7 000,- CZK
Sleva15 000,- CZK
Původní cena22 000,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte