cyklotrenažéry

cyklotrenažéry

Cyklotrenažéry

Vybrat si cyklotrenažer je možné podle budoucí zátěže i podle toho, jaké funkce od něj očekáváte. S některými můžete jezdit i po svých oblíbených trasách.

Opravdu chytré cyklotrenažery

Pokud uvažujete o koupi cyklotrenažeru, pak se můžete rozhodnout podle několika možných kritérií. Jedním z nich bude určitě i zátěž, kterou na sebe chcete uložit.
• Jestliže máte v úmyslu podrobit své tělo opravdu tvrdému tréninku, pak je vhodný cyklotrenažer BH Fitness Super DUKE POWER.
• Kromě nekompromisního „trenéra“ získáte i maximální pocit realismu.
Z hlediska zátěže patří k běžným tréninkovým pomůckám tohoto typu například cyklotrenažer I. SPADA RACING. Najdete u něho nejen klasické programy, ale můžete využít při cvičení tablet nebo chytrý telefon.
• Jistě také uvítáte například aplikaci Kinomap.
• Ta Vám umožní jak promítat a tedy i jezdit nafilmované trasy, tak i možnost natočit trasu vlastní v přírodě.
K naprostým špičkám se řadí cyklotrenažer SPINNER S-TRC ŘADA S. Je možné ho využít jak v domácích podmínkách, tak i pro potřeby posiloven a sportovních center. Velkou výhodou je především tichý chod, který je docílen díky inovované brzdě a podélně drážkovaným řemenem.

Výrobce: Řadit podle:
Cyklotrenažér SportsArt C53U Upright Bike
Cena bez DPH:5 900,- CZK
Cena s DPH7 139,- CZK

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte