Počet položek: 0 0,- CZK
Fitness Pohotovost
Servis - repasování - náhradní díly

Silikonový olej 100% 500 ml sprej - vhodný na běžecké pásy

100% Silicone oil 500 ml spray - suitable for treadmills

kliknutím zvětšíte
Silikonový olej 100% 500 ml sprej - vhodný na běžecké pásy Fitness pohotovost Servis a prodej fitness zařízení
Silikonový olej 100% 500 ml sprej - vhodný na běžecké pásy Fitness pohotovost Servis a prodej fitness zařízení Silikonový olej 100% 500 ml sprej - vhodný na běžecké pásy Fitness pohotovost Servis a prodej fitness zařízení Silikonový olej 100% 500 ml sprej - vhodný na běžecké pásy Fitness pohotovost Servis a prodej fitness zařízení Silikonový olej 100% 500 ml sprej - vhodný na běžecké pásy Fitness pohotovost Servis a prodej fitness zařízení
ks
Kód: 704407E 
Výrobce:Fitness pohotovost
Cena : 279,- CZK
Přepočtená cena:11,- EUR
Dostupnost:Na objednávku
Záruka: 2 roky
NAROZDÍL OD VĚTŠINY KONKURENCE, NÁŠ SILIKONOVÝ OLEJ
NEOBSAHUJE PŘIDANÉ ŘEDIDLO. PLATÍTE ZA 100% KVALITU

SILIKONOVÝ OLEJ 100%

je vynikající mazací a impregnační olej pro celoroční použití. Excelentní nízkotuhnoucí a tepelné vlastnosti. Výborné separační, dielektrické a vodoodpudivé účinky. Fyziologický inertní, nedráždí pokožku.

Ošetřuje, maže a impregnuje:

kožené oděvy, boty, kabelky, rukavice, řemeny, koženku a jiné textilie, stany, pryže, pneu, hadice, sedla bicyklů, pryžová těsnění dveří aut, myček, praček a ledniček, plasty, autozámky, lakovaný nábytek, lyže vázání (zabraňuje zamrzání, oživuje), jemné mechanismy, bovdeny, separuje formy, chrání chromové díly atd. 

Další informace:

 • Separační prostředky – lisování a odlévání plastických hmot a pryskyřic, protahování drátů a kabelů, lisování pryžových výrobků, skořepinové a formové lití kovů, odlévání ingotů, zabránění přimrzávání a přilepování sypkých i kusových materiálů u nákladních automobilů, železničních vagónů a lžic bagrů.
 • Přípravky pro vodoodpudivou úpravu – úprava textilních materiálů, nití a kůže (vodoodpudivost, měkký omak, snížení tření).
 • Přípravky pro leštění povrchů – přísady do autopolišů, leštěnek na nábytek, čističů oken a kovů.
 • Tepelná a chladící média – náplě vysoko- a nízkotepelných lázní, tepelných výměníků, termostatů, laboratorních přístrojů, bodotávků, sterilizačních lázní.
 • Hydraulické a tlumící kapaliny – náplně tlumičů automobilů, podvozků letadel, lodních hydraulických systémů, kapalinových per nákladních automobilů a železničních vagónů, olejových spojek, regulátorů otáček, leteckých přístrojů, různých měřících přístrojů, tlumičů torzních vibrací.
 • Kapalná dielektrika – kapalinové kondenzátory, pulzní transformátory, radarová zařízení, usměřovače, magnetofony, klystrony aj. elektronky.
 • Mazací prostředky – kluzná ložiska, součásti z kaučuku a plastických hmot, olejové ucpávky, bovdeny dopravních vozidel, zámky automobilů (zabraňuje zamrzání), měřící přístroje, kamery, projektory, turbinové a zubolékařské vrtačky.
 • Pomocné a barvářské přípravky – přísady pro zlepšení roztíratelnosti, rozlivu, dispergovatelnosti pigmentů, zvýšení lesku nátěrů a odolnosti proti klimatickým podmínkám.
 • Odpařovací přípravky – barvy, minerální oleje, asfalty, dehty, fermentační pochody, destilace, polymerace pryskyřic, esterifikace olejů.
 • Pomocné přípravky pro výrobu kosmetických a farmaceutických výrobků – krémy na ruce, vlasové vody, šampóny, holící krémy, stabilizátor vůní parfému, výroba antibiotik.
 • Ostatní aplikace – nesmáčivá úprava pigmentů, plniv a hasících prášků, přísady do kaučuků a plastických hmot, pomocný mazací prostředek při vytlačování profilovaných výrobků z plastických hmot a kaučuků, oprava poškrábaných negativů, zakotvená fáze v plynové chromatografii. 

Zboží ze stejné kategorie - Silikonový olej 100% 500 ml sprej - vhodný na běžecké pásy

 
Rotoped  UBK 885
Cena52 813,- CZK
 
Rotoped 95Re
Cena44 363,- CZK
Bike STAR TRAC spinning NXt
Více položek >>
Spinning kolo Startrac NXT, Spinning kolo ...
cena s dph od15 999,- CZK
 
Rotoped Engage 95C
Cena59 150,- CZK

Váš dotaz Silikonový olej 100% 500 ml sprej - vhodný na běžecké pásy

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam

poslete odkaz svemu znamenu

Vaše jméno
Váš email
email vaseho znameho
opiste kod z obrazku antispam

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Další informace