Počet položek: 0 0,- CZK
Fitness Pohotovost - Dostaneme Vás do kondice
Servis - bazar - výkup - repasování - náhradní díly

DualKit pro běžecké pásy BH Fitness

DualKit pro běžecké pásy BH Fitness - Propojení mezi počítačem a tabletem nebo chytrým telefonem.

kliknutím zvětšíte
DualKit pro běžecké pásy BH Fitness
DualKit pro běžecké pásy BH Fitness DualKit pro běžecké pásy BH Fitness
ks
DOPRAVA ZDARMA
Můžete mít již 09.03.2018
Kód:BH129
Výrobce:BH fitness
Cena s DPH : 1 590,- CZK
Přepočtená cena:61,- EUR
Přepočtená cena bez DPH:50,- EUR
DPH:21 %
Dostupnost:dodavame do tydne
Záruka nový : 2 roky

DualKit pro běžecké pásy je zařízení, které umožňuje propojení Vašeho telefonu nebo tabletu pomocí Bluetooth. Součástí blalení je i kód, který Vám umožní jeden měsíc zdarma používat aplikace Kinomap. To však není jediné, můžete si stáhnout zdarma např. program Run on Earth a při cvičení cestovat po světě. Více u popisu každého produktu. V případě nejasností volejte naše linky.

POZOR - BH FITNESS PŘICHÁZÍ S VÝROBKY OZNAČENÉ "DUAL" INFORMACE NÍŽE!!


Aplikace BH Fitness

BH Fitness je firma, která již několik let prodává a vyvíjí přístroje s možností propojení s tablety a chytrými telefony a tím umožňuje využívání např. Google map (stret view, satelite view, map view). Novinkou pro letošní rok bude rovněž KinoMap, kdy můžete využívat nafilmované trasy. Tyto trasy jsou ale zpoplatněné na rozdíl od aplikací pro využití Google map, ale můžete si stáhnout aplikaci Kinomap na měsíc zdarma a teprve pak zjistit, zda Vám stojí za zakoupení licence na trvalé používání. Stažením aplikace získáváte možnost ukládat si tréninková data na server po provedení registrace (vše zdarma).

BH fitness označuje všechny modely připravené pro propojení tabletu a chytrého telefonu slovem DUAL. Přístroje označené DUAL budeme většinou dodávat bez přiloženého DualKitu a pokud budete mít zájem o používání aplikací, tak si jednoduše objednáte DualKit, což je krabička, kterou zasunete do počítače rotopedu, běhacího pásu, elipticalu a pod. a pomocí Bluetooth propojíte s Vaším tabletem. Proč extra zařízení DUAL KIT, když některé značky již můžou propojit přístroje rovnou bez Dual Kitu je to, že zařízení DUAL KIT je schopno přenést i pohyblivé obrázky (natočené trasy) na rozdíl od skokových snímků využívající Google maps. Jelikož je toto zařízení také cenově dražší, dáváme výběr zákazníkovi, aby si zvolil možnost zda chce využívat aplikace a nebo nechce využívat aplikace a to je důvod samostatného objednávání Dual Kitu.

VYSVĚTLENÍ APLIKACÍ:

Aplikace BH Fitness Run on Earth: Tuto aplikaci si můžete stáhnout a používat zcela zdarma. Aplikace pracuje na Google maps, kde si můžete nastavit libovolnou trasu a to všude tam, kde má Google nafilmované obrázky a to je prakticky po celém světě. Můžete tedy poznávat svět během cvičení. Pak si můžete přepínat mezi třemi zobrazeními: Street View, Satelite View a Map View.
Kompatibilita: operační systém iOS 6,0 a novější ( iPhone, iPad, iPod touch), operační systém Android 4,0 a novější (idelní pro telefony a tablety Samsung, ale pracuje i na ostatních). Upozorňujeme rovněž na potřebnost Bluetooth 4,0 a WIFI v místě používání.

Aplikace BH Fitness Kinomap je aplikace, která Vám umožní promítání na Váš tablet nebo telefon reálné tratě nafilmované a zpracované tak, že když je stoupání na trase, Vaše zátěž se zvedá (rotopedy a eliptické trenažery) a nebo se zvedá náklon (běžecké pásy). Naleznete zde stovky nafilmovaných tratí např. i z Tour de France atd. Je zapotřebí upozornit na fakt, že tato aplikace běží zdarma pouze jeden měsíc a pak se můžete rozhodnout, zda si ji chcete přikoupit buď na měsíc, nebo na čtvrt roku a nebo třeba na rok.
Kompatibilita: operační systém iOS 4,3 a novější ( pro iPhone, iPad, iPod touch). Operační systém Android 4.0.2 ( nejen pro tefefony a tablety Samsung) upozorňujeme na potřebu Bluetooth 4,0 a vyšší a samozřejmě WIFI v místě použití.
Jednoduchá laická ukázka jak Kinomap funguje v Češtině:


Aplikace BH Fitness Webathletic je aplikace se čtyřmi parametry tréninku s možností dalších her a použití společně s dalšími uživateli Webathletic. Odpor v závislosti na svahu. Aplikace je zdarma ke stažení a používání.
Kompatibilita: Operační systém iOS 6,0 a novější ( iPhone5, iPad, iPod touch). Operační systém Android zatím ne. Nutnost WIFI v místě užívání.

Aplikace BH Fitness Cycle on Earth tato aplikace běží na stejném systému jako Run on Earth to znamená na mapach Google a opět si můžete přepínat zobrazení mezi Street View, Satelite View a Map View. Aplikace je zdarma ke stažení a používání.
Kompatibilita: Operační systém iOS 6,0 a novější ( iPhone, iPad, iPod touch). Pro operační systém Android by měla být k dispozici koncem roku 2014.
Aplikace BH Fitness

Aplikace BH Fitness FitConsole je aplikace pro rotopedy, elipticaly a běžecké pásy s pestrou nabídkou cvičebních programů, která je schopna sledovat trénink a zobrazit Váš progres v plnění cílů. Jedná se o zdokonalený počítač Vašeho přístroje. Aplikace zdarma.
Kompatibilita: Operační systém Adndroid 4,0 a vyšší.
Aplikace BH Fitness

Aplikace BH Fitness Cycle Rush 2 je aplikace zvyšující motivaci. Stažením aplikace Rush 2 si užijete vzrušující a poutavý zážitek, který poskytuje! Aplikace je nabitá skvělými funkcemi na trati s Vaším fitness tréninkem. Můžete kombinovat s XKIT sledující Vaše otáčky a frekvenci šlapání. Aplikace zdarma.
Kompatibilita: Operační systém iOS 6,0 nebo vyšší (iPhone, iPad, iPod touch). Android koncem roku 2014. 
Aplikace BH Fitness

Aplikace BH Fitness Tread Monitor je aplikace pro běžecké pásy označené Dual. Obsahuje 12 přednastavených profilů, program HRC řízený frekvence srdečního pulsu, Recovery test a funkci Quick Start. Aplikace zdarma.
Kompatibilita: iOS 6,0 a novější (iPhone, iPad, iPod touch). Odzkoušeno nejen na iPhone5. Android ne.

Aplikace BH Fitness Pedal Monitor je aplikace se 4 základními přednastavenými profily, každý z nich má 3 úrovně intenzity. Obsahuje také funkci Quick Start, Frekvenci srdečního pulsu, nastavení cílové hranice Wattů a Recovery test.
Kompatibilita: iOS 6,0 a novější (iPhone, iPad, iPod touch). Odzkoušeno nejen na iPhone5. Android ne.

 

Související zboží - DualKit pro běžecké pásy BH Fitness

  
Běžecký pás BH Fitness RC12 TFT
Cena s DPH66 990,- CZK
 
Běžecký pás BH Fitness I.F9R
Cena s DPH39 991,- CZK
Běžecký pás Life Fitness - 95 Te
Cena s DPH57 268,- CZK
Sleva121 949,- CZK
 
Běžecký pás BH Fitness F4 TFT
Cena s DPH42 990,- CZK

Zboží ze stejné kategorie - DualKit pro běžecké pásy BH Fitness

 
Rotoped CB8300 Sportop
Cena s DPH20 699,- CZK
Sleva3 105,- CZK
 
Rotoped B600 Sportop
Cena s DPH3 998,- CZK
Sleva1 161,- CZK
 
Rekumbent  RB300 Sportop
Cena s DPH18 199,- CZK
Sleva2 730,- CZK
 
Rotoped BH Fitness LK7200
Cena s DPH43 990,- CZK
 
Rotoped B890P Sportop
Cena s DPH11 399,- CZK
Sleva2 850,- CZK
 
Cyklotrenažér DIAMOND D54
Cena s DPH19 990,- CZK
 
Cyklotrenažer BH Fitness SB 2,6
Cena s DPH12 991,- CZK
 
Rotoped BH Fitness TFR Ergo Dual
Cena s DPH25 990,- CZK
 
Recumbent bike BH Fitness LK 7750
Cena s DPH48 990,- CZK
 
Cyklotrenažer BH Fitness SB 2,2
Cena s DPH12 991,- CZK

Váš dotaz DualKit pro běžecké pásy BH Fitness

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam

poslete odkaz svemu znamenu

Vaše jméno
Váš email
email vaseho znameho
opiste kod z obrazku antispam

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Další informace