Články

Fitness podlahy do interiérů i venkovních sportovišť

Základem každého interiérového i venkovního sportoviště je bezesporu fitness podlaha. Musí být dostatečně odolná vůči nárazům a také bezpečná pro sportovce. Každý provozovatel fitness centra, kterému záleží na dobrém jménu, a tudíž i spokojenosti svých klientů, dává velký důraz na vybavení. Základem každého podobného interiérového sportoviště je fitness podlaha

Běžecký pás Star Trac pro profesionální i kondiční posilování

Profesionální běžecký pás STAR TRAC E-TRE vyhoví i nejnáročnějším požadavkům návštěvníkům fitness. Fitness už dávno nejsou jen činky a spousta dřiny. Pro kondiční posilování jsou určené moderní trenažéry, které dovolují přirozený pohyb každého sportovce.

Aby to šlapalo - servis rotopedů eliminuje prostoje

Rotopedy jsou oblíbenou a dnes už běžnou výbavou fitness center, hotelových fitness i domácností. Poněkud se ale zapomíná na servis rotopedů. Velmi snadno se používají, rychle se na nich spalují kalorie a používat se dají bez ohledu na to, jaké je venku počasí. Rotopedy a spiningová kola jsou s velkou oblibou užívané stroje ve všech fitness centrech také proto, že vás celkem rychle dostanou do kondice. Pokud jsou sami v kondici.

Mějte své elipticaly v kondici

Eliptický trenažér patří ve fitness centrech k těm nejvytíženějším strojům. Eliptický trenažér je vysoce efektivní posilovací stroj, který se řadí mezi aerobní fitness stroje. Cvičením na stroji eliptický trenažér se dá nahradit jízda na rotopedu, běh na běžícím pásu a ještě chůze do schodů, takže na něm zvládnete komplexní procvičení za poměrně krátkou dobu.

Eliptické trenažery a cross trenažery

Eliptické trenažery a cross trenažery jsou ideální pro lidi, kteří hledají kardiovaskulární cvičení, zatímco minimalizují dopad na kyčelní, kolenní a kotníkové klouby.

Fitness pohotovost - bazar, repas, servis a vše kolem fitness strojů a vybavení

Zůstat v kondici nejen posiluje imunitní systém, ale může také pomoci budovat sebevědomí a sebeúctu. Fyzická aktivita je velmi vítaná, ať už jde pouze o schody namísto výtahu nebo chůzi namísto dojíždění do práce. Zakoupením fitness vybavení z druhé ruky, maximalizujete vaše úsilí shodit kila a dostat se do kondice ALE v neposlední řadě vám nákup také ušetří nemalé peníze

Je mnoho důvodů proč investovat do domácí posilovny

Nezdá se, že byste se dostali do tělocvičny? Ať už se jedná o dojíždění, provoz, počasí nebo časové možnosti. Kromě vyhýbání se obávaným nákladům na členství v tělocvičně a přetrvávající lenivosti vám cvičení v pohodlí vašeho soukromého prostoru ušetří spoustu času a energie.

Barevné posilovací stroje? Originalita, nápaditost.

Jednotlivé odstíny na nás působí různým způsobem. Červená dodává temperament, modrá potlačuje nevolnost, zelená pomáhá unaveným očím. Jak jejich sílu využít v náš prospěch? Barvy hrají v posilovně důležitou roli. Ovlivňují to, jak se člověk v posilovně cítí a zda bude moci podávat dobré výkony. Nepodceňujte výběr barev, působí na vaši psychiku.

FITNESS POHOTOVOST - zodpovědný spojenec vašeho fitness centra

Specializujeme se na různorodé služby, proto jsme se dokázali prosadit. Mezi ty nejvíce poptávané patří zajištění pozáručního servisu, kdy se odborně postaráme o to, aby vaše stroje opět fungovaly a klienti je mohli bez omezení využívat. Doporučujeme i preventivní servis, který dokáže včas předejít mnoha nepříjemnostem.

Běžecký pás Life Fitness – 95T inspire

Tento krásně vytvořený stroj ztělesňuje závazek, který společnost Life Fitness musí navrhnout výjimečným cvičebním vybavením, které zaujme, vzrušuje a motivuje! Nezáleží na tom, zda jste novým cvičením nebo zkušeným profesionálem, 95T Inspire vás udrží při soustředění a inspiraci při dosahování vašich cílů v oblasti kondice.

Stepper BH Fitness SK 2500 - cvičení není nuda

Jestliže výsledkem Vašeho cvičení má být redukce váhy a zpevnění těla, pak je velice vhodné sáhnout po stepperu. Stepper BH Fitness patří mezi profesionální fitness stroje určené do komerčních zařízení. Díky odolné a pevné konstrukci bez problémů zvládá vysoké denní zatížení v profesionálních posilovnách. O kvalitě materiálů svědčí i vysoká nosnost, až 190 kg. Je to naprostá bomba na fitness trhu, kterou není radno podceňovat. Ještě ho ve fitku nemáte?

PRAVIDELNOST – základ průběžného servisu fitness strojů

Nejdůležitější je při preventivní údržbě zejména její pravidelnost. Každý týden je třeba projít celé fitness a podívat se, zda není něco poškozené. Je nutné si uvědomit, že včasným zásahem se dá eliminovat mnoho rizik, a navíc se předejde většímu poničení stroje.

Běžecký pás Matrix LiveStrong T1x a Vacu Body Space vám pomohou ke kvalitnímu životu

Máme pro vás jedinečnou nabídku běžeckých pásů Matrix LiveStrong T1x, které jsou vhodné i pro komerční provoz. Běžecké pásy mají nová ložiska ve válcích, repasované motory komplet chemicky vyčištěné a lubrikováné. Nabízíme k prodeji omezené množství těchto strojů světově známé značky. Další vlajkovou lodí fitness světa je Vacu Body Space. Je to speciální vakuový fitness přístroj pro tvarování těla, kdy základem je podtlaková komora. Vacu Body Space prošel kompletním servisem a je 100% připraven posloužit novému majiteli.

S výrobcem BH FITNESS nešlápnete vedle

Skvělý poměr cena/ výkon, kvalitní zpracování, snadná obsluha, tichý, výkonný, …. Tak hodnotí zákazníci cvičební stroje od výrobce BH Fitness. Perfektní biomechanika kombinovaná se stylem strojů splňuje všechny požadavky, které uspokojí všechny potřeby vašich klientů: stroje jsou atraktivní, robustní, kompaktní a snadno použitelné. Výsledkem je nadčasovost a avantgarda pro ty nejnáročnější uživatele i pro ty, kteří začínají.

Máte správnou podlahu ve fitnes?

Existuje jedna část vybavení tělocvičny, která se používá více než kterákoli jiná část - PODLAHA, která má obrovský vliv na zážitek z každého cvičení, které se na něm provádí. Díky tomu je správné udělaná podlaha stejně důležitá jako zbytek vybavení tělocvičny, ne - li nejdůležitější část tělocvičny.

Proč využívat běžecké pásy?

Proč využívat běžecké pásy?

Běžecké pásy nám simulují běh či obyčejnou rekreační chůzi v domácím prostředí a slouží pro zvýšení fyzické kondice anaerobním způsobem. Nahrazením běhání venku jsou eliminovány nepříznivé vnější podmínky, jako déšť, smog, sníh apod.

Cvičení, které Vaše klouby nezatíží

Tento běžecký pás Life Fitness – 95T Discover SE (19" TV) má v sobě integrované různé pomocné programy, které Vaše cvičení nejen ozvláštní, ale také uvidíte v podstatě hned výsledky svého snažení.

Veškeré nároky beze zbytku splní Stepper BH Fitness SK 2500

Při konstrukčním řešení byla věnována velká pozornost ergonomickém sladění správné polohy při cvičení. Stepper BH Fitness SK 2500 Smart je vhodný i do domácího prostředí. Je totiž velice tichý a spolehlivý.

Některé běžecké pásy přinášejí mnohem víc - Life Fitness – 95T inspire

Běžecký pás life fitness – 95T inspire je dostatečně robustní – jeho hmotnost je 200 kg. Nemusíte se tedy obávat nestability stroje při cvičení.

Ketonová dieta aneb 2 fáze, které vás dovedou za vytouženou postavou

Proteinová dieta vám zajistí snížení váhy, zbaví tělo toxinů a dodá energii. Vše se ale znásobí pokud se v rámci diety začnete hýbat. Není třeba, abyste začali hned běhat maraton nebo navštěvovali posilovnu. Stačí, když zvýšíte svůj příděl kroků na 8000 – 10000 denně. Vyzkoušejte jízdu na kolečkových bruslích, badminton, kolo nebo choďte pravidelně plavat. Vše, co uděláte pro své tělo „navíc“ se bude počítat a nejen, že půjdou vaše kila dolů, ale začnete budovat svalovou hmotu a vaše tělo bude po několika týdnech pohybu pevnější.

Nemusíte se hnout z domu a přesto obejdete svět.

Nemusíte se hnout z domu a přesto obejdete svět.

Naprostou špičkou v této oblasti je běžecký pás Life Fitness – 95T ENGAGe.

Sezonní údržba fitness vybavení

Sezonní údržba fitness vybavení

Orbitracky, servis, bazar, vykup Dostaneme Váš orbitrack do kondice

Vykupujeme orbitracky- běžecké pásy, fitness vybavení a strojů. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje. Prodej použitého fitness vybavení v nabídce naleznete běžecké pásy jak profi tak i domácí vybavení. Servis Vacu podtlakových strojů - provádíme opravy pozáruční a to většiny podtlakových cvičících strojů na trhu.

Lifefitness servis, bazar, výkup Dostaneme Váše Lifefitness do kondice

Preventivní údržba Lifefitness - přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti. Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek.

Lax servis, bazar, výkup Dostaneme Váše Lax do kondice

Náhradní díly Lax – prodej a výroba náhradních dílů na běžecké pásy. Vykupujeme Lax - běžecké pásy, fitness vybavení a strojů. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje. Prodej použitého fitness vybavení v nabídce naleznete běžecké pásy jak profi tak i domácí vybavení.

Ketller servis, bazar, výkup Dostaneme Váš Ketller do kondice

Preventivní údržba Ketller - přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti. Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek. Pravidelné servisní prohlídky Ketller -systém pravidelných servisních prohlídek zaručujeVašim fitness strojům hladký průběh po celou dobu jeho užívání.

Insportline servis, bazar, výkup Dostaneme Váše Insportline do kondice

Prodej použitého fitness vybavení v nabídce naleznete běžecké pásy jak profi tak i domácí vybavení. Servis Vacu podtlakových strojů - provádíme opravy pozáruční a to většiny podtlakových cvičících strojů na trhu.

Horizonfitness servis, bazar, výkup Dostaneme Váše Horizonfitness do kondice

Repasování Horizonfitness – na objednávku repasujeme Váš běžecký pás nebo i motor nebo jakýkoliv náhradní díl se zárukou. Náhradní díly Horizonfitness – prodej a výroba náhradních dílů na běžecké pásy.

Cybex servis, bazar, výkup - Dostaneme Váše Cybex do kondice

Preventivní údržba Cybex - přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti. Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek.

Crossové trenažéry servis, bazar, výkup

Crossové trenažéry servis, bazar, výkup Dostaneme Váše crossové trenažéry do kondice Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi crossové trenažéru od jiného prodejce crossové trenažéry, které nabízíme, jsou vždy v garantovaném stavu a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství

Servis a opravy body Space

Nabízíme kompletní Servis a opravy body Space – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Bh fitnes servis, bazar, výkup

Náhradní díly Bh fitnes – prodej a výroba náhradních dílů na běžecké pásy. Vykupujeme Bh fitnes - běžecké pásy, fitness vybavení a strojů. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje. Prodej použitého fitness vybavení v nabídce naleznete

Bežecké trenažery, servis, bazar, výkup

Servis Vacu podtlakových strojů - provádíme opravy pozáruční a to většiny podtlakových cvičících strojů na trhu.

Běžecké pásy,servis,bazar,výkup

Pravidelné servisní prohlídky běžeckého pásu -systém pravidelných servisních prohlídek zaručuje Vašim fitness strojům hladký průběh po celou dobu jeho užívání. V rámci servisní prohlídky proběhne nejen čištění a promazání, ale jsou zkontrolovány i všechny ostatní funkce

Běžecké pásy

Obecně platí, že si uživatelé mohou navrhovat vlastní programy podle vlastních požadavků. Běh na běžeckém pásu obecně spaluje kalorie rychleji než většina ostatních forem domácího cvičení, jako je jízda na kole. Abyste si mohli cvičení co nejlépe užít a dosáhli svého sportovního očekávání, je nutné zvolit správný výběr běžeckého pásu.

Eliptické trenažéry

Eliptické trenažéry nám umožňují vykonávat pohyb eliptické dráhy neboli oválného tvaru čímž posilují tělesnou a psychickou kondici, srdce, svaly nohou, hýždí,ramen, paží a podporují hubnutí. Eliptický trenažér poskytuje efektivní kardiovaskulární cvičení a pomáhá budovat svalovou hmotu, pokud jsou použity větší nastavení odporu. Při výběru eliptického trenažéru je třeba jako u většiny strojů zvážit kdo a pro jak bude eliptický trenažér využívat. Jiné požadavky bude mít rekreační sportovec při domácím cvičení, jiné profesionál nebo aktivní sportovec.

Fitness posilovaní

Po pár vteřinách fyzické námahy pří fitness cvičení nebo posilování se zvyšuje srdeční tep, spalují se sacharidy a tuky, dýcháme velmi zhluboka, takže se svalům dostává o mnoho více kyslíku. Fitness cvičeni a posilování napomáhá posilování imunitního systému

Autotrakční lehátko

Lavice slouží jako moderní rehabilitační pomůcka, která umožňuje uvolnit svaly a zmírnit bolesti zad. Lavice umožňuje viset bezpečně dole hlavou bez pomoci druhé osoby. Zmírňuje tlak meziobratlových a zádových svalů.

WELLNESS Energie

podporuje nejen celkovou koncentraci, ale zlepšuje paměť a prospívá mozkové činnosti. Ne nadarmo se říká, že základ všeho je v hlavě.

Potíže s klouby

Neúčinnější jsou však bezesporu ty, které obsahují nejen kolagen, glukosamin a chondroitin, ale jsou doplněny také o vitamíny i minerální látky. Ty se totiž významně podílí na jejich celkové efektivitě. Pečujte o vaše klouby s pomocí kvalitních doplňků stravy, brzy se tak znovu budete pohybovat bez obtíží.

Regenerace

Jedná se o esenciální aminokyseliny, které jsou přirozenou součástí lidského organismu. BCAA jsou vhodné pro regeneraci svalové tkáně, eliminují degradaci a stimulují syntézu svalových proteinů, a to zejména při zvýšeném tělesném výkonu či redukčních dietách, kdy je svalová hmota ohrožena katabolismem.

Křeče

Často až nesnesitelná bolest trvá od několika sekund po minuty. Křeče způsobuje více faktorů, těmi nejpodstatnějšími jsou však nízká hladina minerálů v organismu, nedostatečná hydratace a

Klouby

Tělo jich pak dokáže bezezbytku využít ve svůj prospěch. To, že skutečně fungují a nemají žádné nežádoucí účinky je potvrzeno už tím, že jsou vhodné doslova pro každého. Využijí jen nejen amatérští i vrcholoví sportovci, ale také rekonvalescenti a senioři.

Energie

Při fyzické zátěži je logicky třeba starat se o tělo také zevnitř. To je totiž vystaveno zvýšeným nárokům, které jsou vždy spojeny i se stresem, takže všechny výše jmenované látky také rychleji spotřebovává. Kromě pestré stravy je tak třeba dodávat živiny a vitamíny ještě doplňkovou cestou.

Proteiny

Ty nejlepší a nejefektivnější syrovátkové proteiny vznikají moderními a šetrnými technologickými postupy. Ty jsou zárukou jejich vysoké biologické hodnoty, unikátního aminokyselinového spektra a v neposlední řadě i výborné rozpustnosti a jejich stability.

Náhrady stravy

Vždy by se mělo jednat o nutričně vyváženou směs, ve které by ideálně neměly chybět ani syrovátkové bílkoviny, skvělé jsou také drcené cereální instantní vločky a samozřejmě další vitaminy a minerály

Stimulanty

TRIBULUS TERRESTRIS je přípravek na zvýšení hladiny testosteronu Jedinečný obsah rostlinného výtažku Tribulus terrestris – Kotvičník zemní účinným stimulantem přirozené hladiny hormonu testosteronu. Mezi sportovci známý a často používaný legální přípravek pro přirozenou stimulaci anabolických procesů v organismu.

Proteiny

Nejšetrnější a jen mechanické metody (CFM – cross flow microfiltration) při koncentrování proteinu ze syrovátky Použité sladidlo bez energetické hodnoty: sukralóza (vyrábějící se ze sacharózy) sladidlo bez kontroverzí i ve vědecké literatuře Použité technologie zachovávají nejvyšší biologické hodnoty = nedochází k denaturaci

ZBAVTE SE NECHTĚNÝCH KILOGRAMŮ.

Výtažek z plodu afrického manga spolehlivě znovu probudí váš metabolismus, který díky tomu začne mnohem rychleji spalovat přebytečné tuky a úbytek váhy na sebe nenechá dlouho čekat. Využijte sílu přírody a vyzkoušejte spalovač tuků,

Udělejte dojem na své přátele svou štíhlou postavou

Úbytek váhy jednou provždy spolu s posilněním vaší imunity. To je kombinace, kterou nabízí RaspberryKetone700. Kombinace účinků maliníků, divokého pomeranče, zeleného čaje, semínek paulínie a plodů acai je nepřekonatelná.

Udělejte dojem na své přátele svou štíhlou postavou

k udržení kýženého efektu není ani dřina v posilovně. Tělo si totiž znovu obnoví svou přirozenou rovnováhu a schopnosti a vy si budete moci po právu užívat nabytého pocitu sebevědomí.

Imunitní systém

Žijte naplno, dělejte co je třeba a co vás baví. Dejte prostor doplňkům stravy, které opravdu fungují. Využijte přírodní látky, jež jsou ve výrobcích šetrně zachovány a mohou vašemu tělu poskytnout vše potřebné kdykoli sami pocítíte, že je to třeba.

Svaly jako řemen

U nutričních hodnot se ze zákona vychází z výrobků v konzumovaném stavu, tedy i s obsaženou vlhkostí cca 8-10%. Takže kromě minerálních látek (Ca, P, K aj.), vitamínů (A, D, E, K) tyto výrobky obsahují i vlhkost, tedy vodu. Jedná se o standardní stav.

Obnovte svuj metabolismus 

Nejen, že ji bude provázet úbytek váhy, zároveň se nastartuje také růst vašich svalů. Přípravek obsahuje stoprocentně přírodní složky, které jsou zkombinovány tak, aby se doplňovaly a společně tělo zbavovaly nejen přebytečného tuku.

Vaše tělo bude konečně bez nevzhledných tukových polštářů

Přípravek obsahuje stoprocentně přírodní složky, které jsou zkombinovány tak, aby se doplňovaly a společně tělo zbavovaly nejen přebytečného tuku. Zároveň totiž podporují růst svalů a dodávají vám energii, se kterou se můžete věnovat všemu, na co máte chuť. S tím, jak poroste vaše fyzická odolnost, poroste i vaše sebevědomí

Nárůst svalové hmoty 

Dalším efektem je úbytek nebo úplná absence křečí. Počítat můžete nejen s nárůstem svalové hmoty, přílivem energie, vyrýsováním postavy a rychlejším spalováním tuků. Bonusem je navíc i větší libido, což oceníte jistě nejen vy sami.

Obnovte svuj metabolismus 

S jeho užíváním změnu pocítíte velmi rychle. Tělo se vyčistí, metabolismus nastartuje. Zbavíte se tak přebytečných tuků a energií budete doslova přetékat.

proměňuje přebytečný tuk na energii

Jen je třeba vědět, jak tělu účinně pomoci, aby dokázalo snížit tělesný tuk. Bude k tomu totiž potřebovat pomocnou ruku. A to ideálně v podobě doplňku s názvem Thermacuts.

Vnější stimulace svalů působením vibrací je osvědčeným způsobem

Jedná se o vibrační pásy, které si připevníte na tělo, ale také o vibrační podložky. Možná vás až do dnešního dne odrazovaly vysoké finanční náklady na jejich pořízení. S možností nákupů přes internet si je můžete pořídit

Balanční podložky

Levné a kvalitní balanční podložky existují Proč se při vybírání balanční podložky nechat limitovat její cenou. V dnešní době by to byla naprosto zbytečná komplikace.

Levné a přitom efektivní gymnastické kruhy

Je to levné a zároveň velmi efektivní sportovní náčiní. Když víte na toho se při jejich objednávání obrátit, budou pro vás kruhy levným nákupem, levnou investicí, která bude mít zásadní vliv na vyrýsování vašeho těla.

MLADÍ SPORTOVCI

Ty, které u nás najdete, jsou námi ověřené. Jsme si stoprocentně jisti, že jsou z těch nejlepších surovin. Jejich složení je vždy navrženo v takovém poměru, aby si z něj tělo mohlo načerpat maximální možnou podpůrnou dávku a také ji co nejefektivněji využilo. Když chcete dosahovat top výkonů, neobejdete se bez top doplňků.

Benešov servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Náš servis můžete využít jako jednotlivec, obrátit se na nás můžete i v případě, že řešíte hladký chod vašeho fitness centra, welness nebo posilovny. Jsme profesionálové, dokážeme si poradit takřka s jakoukoli opravou.

Beroun servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Vaše potřeby řešíme vždy individuálně s maximálním ohledem na vaše přání a možnosti. Naše služby poskytujeme všem. Nezáleží na tom, jestli se fitness aktivitám věnujete doma, nebo provozujete posilovnu. Využít je mohou jak jedinci, tak i společnosti. Dokážeme si poradit takřka s čímkoli, stačí se s námi spojit a domluvit se.

Kladno servis výkup repasovaní

zvažujete nákup specializovaného vybavení vaší posilovny, nabídneme repasované stroje v perfektním stavu. Vaše posilovna bude patřit k těm nejlépe vybaveným, náklady na pořízení budou navíc velmi výhodné. Jestliže chcete získat naprostou jistotu, že jsou vaše stroje v pořádku a mohou dál spolehlivě sloužit vám nebo vašim klientům, vyzkoušejte náš odborný servis. Budeme rádi, když se stanete dalšími z našich dlouhodobých a pravidelných klientů.

Kreatiny

čistý kreatin. Je základním zdrojem energie pro svalovou kontrakci a je jedním z nejúčinnějších nástrojů pro rychlé nabrání svalové hmoty. Jeho pravidelnou konzumací se zvyšuje hlavně svalový výkon při intenzivním tréninku. Pro zvýšení efektivnosti doporučujeme používat v tzv. kreatinových cyklech.

Somatodrol - Pro růst svalů

Díky potravinovému doplňku Somatodrol, brzy docílíte toho , na co obvykle musí pracovat roky! Mít tak veliké svaly ještě nikdy nebylo tak snadné. Receptura přípravku je základ, který již za první měsíc užívání umožňuje podstatně zvýšit objem svalů. 100% PŘÍRODNÍ PRODUKT

Klouby

Účinné doplňky stravy, které jsou určeny právě pro správnou funkci kloubů a tím i celého pohybového aparátu, by měly být zdrojem látek, jež se v kloubních chrupavkách vyskytují naprosto přirozeně. Účinek takových doplňků je poté ten nejlepší možný, protože je pro tělo přirozený.

Gainery - sacharidy s proteinem

Díky svým vlastnostem Gainery - sacharidy s proteinem vašemu tělu dodají nejen sílu, ale ochrání ho před poškozením, které může být s fyzickou zátěží spojeno. GAIN MAX PROTEIN 30 GAIN MAX PROTEIN 30 obsahuje 30% bílkovin.

Činky

Levně totiž v dnešní době rozhodně nemusí znamenat nekvalitně. Jen je nutné vědět, kde nakupovat, abyste se vyhnuli možným rizikům.

Nabijte se energií.

Víte, že si vy i vaše tělo za tu dřinu zaslouží mnohem větší odměnu. Metadrol je pro dříče, kteří vědí, co chtějí a s jeho pomocí toho také dosáhnou, a to výrazně rychleji. Pokud jste právě ve fázi stagnace, dopřejte tělu skutečný posun.

Švihadlo, levný parťák pro cvičení kdekoli

Kdo by neznal švihadlo. Patří k efektivním cvičebním pomůckám. Můžete ho mít s sebou kdekoliv, trénovat s ním doma i v přírodě. Využijete ho pro bleskové zahřátí těla, je skvělý při kardiu i cross tréninku. Denně ho využívají jak amatéři, tak profesionální sportovci.

VYTRVALOSTNÍ SPORTY

Pomáhají v těle udržet svalové proteiny, podílí se na regeneraci svalové tkáně, zabraňují katabolismu. Potřebné jsou i další doplňky, které podporují nejen samotný nárůst, ale také regeneraci svalové hmoty. Nápoje s dostatečným množstvím hořčíku a draslíku jsou užitečné v boji proti křečím a velmi dobře slouží při následné efektivní regeneraci organismu. O kloubní výživě snad není třeba ani hovořit.

Levné a přitom kvalitní veslovací trenažéry

Zařaďte se mezi spokojené klienty, kteří si svůj trenažér koupili chytře. Veslovací trenažéry , vysoká kvalita nízká cena a s dopravou do celého světa zdarma zde

Pořiďte si trenažér pro jízdu na koni levně

Neplýtvejte proto zbytečně penězi a nakupujte levně. Když máte prověřený zdroj, nemusíte se obávat komplikací. V pohodlí domova si tak můžete užívat jízdu na koni kdykoli máte zrovna čas a chuť. To, jestli venku právě svítí sluníčko, nebo třeba prší, vás už nebude nijak limitovat. Buďte chytří, podpořte své zdraví, ale i peněženku. Neutrácejte víc než je třeba, pořizujte věci prakticky, za levno a využijte i dopravu zdarma.

Kolín servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

V neposlední řadě od vás fitness stroje také vykoupíme. Vy tak nemusíte řešit co s nimi a ještě za ně dostanete slušné peníze. Pomůžeme vám, ale i v případě, že se posilování věnujete v pohodlí vašeho domova a nejste provozovatelem žádného fitcentra. Naše služby jsou dostupné všem.

Mělník servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Jestliže potřebujete změnu a vaše původní fitness vybavení už vás nemotivuje, rádi ho od vás vykoupíme. Přitom vám můžeme nabídnout velmi výhodnou alternativu. Disponujeme repasovanými fitness stroji z dovozu od vyhlášených značek, jako jsou Precor, Life fitness, Technogym, Matrix. V případně potřeby vám můžeme nabídnout i náhradní díly.

FITNESS VÝŽIVA

Takové obsahují vysoký podíl syrovátkových proteinů. Nezatíží váš trávicí trakt, dodají vám tolik potřebnou energii a s jejich pomocí budete s úžasem sledovat raketový nárůst svalové hmoty, vyrýsujete si tělo a rychleji spálíte tuky.

Mladá Boleslav servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Hledáte moderní fitness stroje, které k vám přivedou více klientů, pak nám dejte vědět. Nabídneme vám repasované posilovací stroje té nejvyšší kvality v top stavu a od renomovaných značek z dovozu.

WELLNESS

Ta je samozřejmě velmi důležitá, určitě však v potřebném poměru neobsahuje vše, co našemu tělu schází. Pokud si to uvědomíme a jsme sami k sobě zodpovědní, můžeme si velmi jednoduše pomoci. Kvalitní doplňky stravy existují a máme je k dispozici. Záleží jen na nás samotných, zda se jich rozhodneme využít.

FIT LINIE

Nepodceňujete ani způsob jejich výroby. Měly by být zpracovávány šetrně, aby tělo bylo schopné využít všech živin, které obsahují. Pokud se navíc rozhodnete podpořit zároveň i funkci vašeho metabolismu, pak se soustřeďte na spalovače, které obsahují přírodní extrakty z rostlin, takže nejen, že stimulují vaše spalování, ale dodají vám síly i v boji s únavou.

Aminokyseliny

Aminokyseliny jsou doplňkem stravy, takže nenahrazují hlavní jídlo, jejich síla je však v tom, že tvoří základní stavební kámen bílkovin. Lze je doplňovat před, ale i po tréninku. Aby měly pro tělo ty nejlepší a dlouhodobě prospěšné účinky, doporučuje se jejich užívání v pravidelných intervalech. Tělo totiž neumí přijmout a využít jejich velké množství dodané nárazově.

Spalovače

Aby spalovače plnily svou funkci podle našich představ, je třeba věnovat komplexní pozornost životosprávě, pohybu, nezapomínejme však ani na pravidelný odpočinek. Vyzkoušejte spalovače a jejich účinky.

Nymburk servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Poskytneme vám pozáruční i preventivní servis, nabídneme ty nejkvalitnější repasované fitness stroje, dodáme poptávané náhradní díly, vaše stroje od vás také vykoupíme. S tím vším vám umíme pomoci.

Plnohodnotná náhrada stravy

Použité drcené cereální instantní vločky jsou vyrobeny netradiční metodou z celých zrn ovsa. Výrobek obsahuje 30 % syrovátkového proteinového koncentrátu (WPC – Whey Protein Concentrate) získaný šetrnou metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration), která zachovává optimální funkčnost a využitelnost obsažených aminokyselin. Z důvodů použití přírodních, šetrně upravených surovin, jsou změny konzistence finálního nápoje CEREAL&WHEY - v průběhu roku - přirozené.

Chia kaše ovesná

Výroba chia kaše je v souladu s moderní metodou, která je navíc unikátní. Celá zrna ovsa jsou při ní zpracována tak, aby tělo dokázalo využít všech užitečných látek, které oves nabízí.

Praha-východ servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Pokud potřebují dovybavit fitness, nabídneme jim repasované stroje nejrůznějších typů a značek.Rotoped Life Fitness - 95R Discover SE (16" TV) - Repasovaný Servis a prodej fitness zařízeníJsou v top stavu a lze je koupit velmi výhodně. Jestliže shání nějaký náhradní díl, seženeme ho

Praha-západ servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Praha-západ servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Pravidelný servis fitness strojů je naprostou nezbytností pro všechna fitness centra, posilovny a další centra, která se specializují na posilování.

Příbram servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Specializujeme se na různorodé služby, proto jsme se dokázali prosadit. Mezi ty nejvíce poptávané patří zajištění pozáručního servisu, kdy se odborně postaráme o to, aby vaše stroje opět fungovaly a klienti je mohli bez omezení využívat. Doporučujeme i preventivní servis, který dokáže včas předejít mnoha nepříjemnostem.

Fitness a bodybuilding

Fitness a bodybuilding -Spolu s takto náročnou fyzickou aktivitou je však třeba nepodceňovat ani výživu těla. Svalová hmota musí mít z čeho růst, tukové zásoby se vyplatí odbourávat co nejefektivněji. Opěrný aparát musí dostat potřebnou výživu, aby zvládl nápor, který je na něj vyvíjen.

odkrývá přirozenou krásu!

Zbavte se konečně přebytečných kilogramů, zatočte s nevzhlednou celulitidou, načerpejte tolik potřebnou energii. Váš život dostane úplně nový impulz, protože budete konečně spokojeni s tím, jak vypadáte. Sebevědomí je mocná zbraň, proto na nic nečekejte a začněte spalovat přebytečné tuky pohodlně a jednoduše.

Vysportovaná postava

Pokud chcete vidět progres co nejdříve, využijte Probolanu 50. Je to bezpečná a fungující možnost, kterou máte doslova před nosem. Budování svalové hmoty jde s Probolanem ruku v ruce s úbytkem váhy. Sami uvidíte, jak vaše léty nastřádané tukové zásoby postupně mizí. S přírodní pomocí se tuky spalují mnohem efektivněji

Gymnastické kruhy nebo spíš obruče?

Pokud se toužíte zbavit nevzhledných tukových polštářků v oblasti pasu a boků, pak není na co čekat. Krouživý a přitom intenzivní pohyb aktivuje svaly celého těla a to potom velmi rychle spaluje tuky. Výhodou je, že gymnastickou obruč získáte i velmi levně. Podmínkou je však nákup s rozmyslem. Nepodceňujte ověřené prodejce

MLADÍ SPORTOVCI  Imunita

MLADÍ SPORTOVCI Imunita

Sport je spojen se zátěží, dosahování maximálních sportovních výkonů se často pojí se zvýšenou mírou stresu. Nejen tělo, ale i psychika má vliv na fungování imunity. Proto je třeba takto zatěžovanou a často oslabenou imunitu cíleně posilovat a organismu tak nedovolit ztratit potřebnou obranyschopnost.

Rakovník servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Ke všem našim klientům přistupujeme s maximální péčí. Nezáleží na tom, jestli potřebujete pomoc s jedním strojem, nebo více kusy. Bez problému zvládáme uspokojit fitness potřeby jednotlivců i specializovaných center.

Kvalitní veslovací trenažéry, kupujte levně

Pořiďte si ho levně, v dnešní době to jde zařídit velmi jednoduše. To, že je trenažér například z Číny je naprosto běžnou věcí a nesnižuje to jeho kvality.

Levné a přitom efektivní gymnastické kruhy

Dřevěné kruhy velmi jednoduše nastavíte popruhy, takže s nimi můžete trénovat komplexněji, zavěsit si je doma, ale klidně i venku a trénink si tak zpestřit. Je to levné a zároveň velmi efektivní sportovní náčiní

Láká vás jízda na koni

Trenažéry je naštěstí možné pořídit velmi levně a navíc s dopravou zdarma do celého světa. Takže není důvod proč jeho nákup nerealizovat.

Svalová hmota je základ

Svalová hmota je základ. Jaké jsou ověřené výrobky, které vám pomohou s regenerací nebo stimulací před samotným tréninkem?

Běžecké pásy levně ?

Běžecké pásy levně ? Nakoupit levně, a přitom kvalitně, je jistě snem každého zákazníka. V současné době to není žádný problém. Sháníte kupříkladu dnes tolik oblíbený běžecký pás ? Zkuste nakoupit internetovém obchodě fitnessmachinehub.com . Budete další spokojený zákazník a budete mít Běžecké pásy levně.

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte