Servis a opravy fitness strojů a vybavení

Pro každou společnost zabývající se fitness službami je přímo tragédie, když vypoví nějaké fitness zařízení.  Vybavení nefunguje a místo toho, aby vydělávalo, je oblepení upozorněním MIMO PROVOZ. 

A to není žádoucí. Poskytujeme rychlé a efektivní služby, zajdeme na místo, kde se nefunkční stroj právě nachází, ať už jde o přístroj, který používáte soukromě, nebo ať je v místě vašeho podnikání. 

Naši vyškolení a zkušení servisní technici okamžitě vyhodnotí situaci a provedou opravy co nejrychleji. Opravy provádíme buď na místě nebo je závada závažnějšího charakteru, stroj musíme odvézt a opravit ho u nás na dílně. 

Demontáž a montáž strojů samozřejmě zajišťujeme. Nefunkční zařízení může způsobit vážné zranění a ovlivnit požadované výsledky klientů. Naši odborně vyškolení servisní technici jsou schopni opravit jakoukoliv značku a model běžícího pásu, eliptického trenažéru, rotopedu a dalších.

Ať už vaše zařízení potřebuje opravy, záruční práce nebo obecnou údržbu, zajistíme, aby vaše zařízení bylo po celý rok ve špičkové formě. Zaručujeme 100% uspokojení všech vašich potřeb fitness služeb v komerčních a obytných zařízeních.

OBJEDNAT SERVIS 

 • Rezidenční tělocvičny
 • Kluby zdraví a lázně
 • školy
 • Hotely a letoviská
 • Firemní fitness centra
 • Franchise Fitness centra
 • nezávislé tělocvičny
 • Komplex bytů a bytů
 • Nemocnice a rehabilitační zařízení

Co víme:

 • Repasování fitness strojů, vykupujeme rozbité stroje.
 • Opravy a repasování motoru na fitness stroje, běhouny, kurty k běžeckému pásu.
 • Posilovací stroje servis a opravy.
 • Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení.
 • Servis podtlakových strojů. Servis kardio zóny.
 • Servis celých posiloven. Servis fitness center.


Pokud potřebujete pomoc se servisem, radu nebo informaci ohledně fitness vybavení, rádi vám poradíme na telefonním čísle

Pokud si nevíte se svým trenažérem rady nebo potřebujete poradit či informovat, tak se obraťte na nás.

opravyfitness@gmail.com,  Tel: 733 593 055

 

Repasované běžecké pásy

Fitness podlahy do interiérů i venkovních sportovišť

Základem každého interiérového i venkovního sportoviště je bezesporu fitness podlaha. Musí být dostatečně odolná vůči nárazům a také bezpečná pro sportovce. Každý provozovatel fitness centra, kterému záleží na dobrém jménu, a tudíž i spokojenosti svých klientů, dává velký důraz na vybavení. Základem každého podobného interiérového sportoviště je fitness podlaha

Běžecký pás Star Trac pro profesionální i kondiční posilování

Profesionální běžecký pás STAR TRAC E-TRE vyhoví i nejnáročnějším požadavkům návštěvníkům fitness. Fitness už dávno nejsou jen činky a spousta dřiny. Pro kondiční posilování jsou určené moderní trenažéry, které dovolují přirozený pohyb každého sportovce.

Fitness pohotovost - bazar, repas, servis a vše kolem fitness strojů a vybavení

Zůstat v kondici nejen posiluje imunitní systém, ale může také pomoci budovat sebevědomí a sebeúctu. Fyzická aktivita je velmi vítaná, ať už jde pouze o schody namísto výtahu nebo chůzi namísto dojíždění do práce. Zakoupením fitness vybavení z druhé ruky, maximalizujete vaše úsilí shodit kila a dostat se do kondice ALE v neposlední řadě vám nákup také ušetří nemalé peníze

Posilovací věž BH Fitness TT Pro, dopřejte si to nejlepší

Značka BH je ve světě fitness vybavení synonymem pro špičkovou kvalitu, inovativní řešení, kreativitu a technologický vývoj, což jí umožňuje být vždy o krok před konkurencí a přinášet svým zákazníkům stále dokonalejší produkty. Tak nezůstávejte pozadu ani vy!

Eliptické (crossové) trenažéry jsou skvělou volbou pro každého

Eliptické trenažéry jsou hvězdami profesionálních i domácích fitness center. Umožňují účinný eliptický pohyb vzdáleně podobný například běžkovému lyžování, čímž posilují tělesnou a psychickou kondici, srdce, svaly nohou, hýždí, zad, ramen, paží a podporují hubnutí. A co je skvělé? Že oproti jiným sportům šetří záda a klouby!

Je mnoho důvodů proč investovat do domácí posilovny

Nezdá se, že byste se dostali do tělocvičny? Ať už se jedná o dojíždění, provoz, počasí nebo časové možnosti. Kromě vyhýbání se obávaným nákladům na členství v tělocvičně a přetrvávající lenivosti vám cvičení v pohodlí vašeho soukromého prostoru ušetří spoustu času a energie.

Colostrum kapsle – přítel do nepohody

Imunita není v ohrožení pouze v zimních měsících, kdy na vás útočí viry a jiné nemoci. Cvičení samotné zlepšuje vaši celkovou kondici, což může posílit váš imunitní systém - obrana těla proti infekcím. Některé studie ukazují, že cvičení „střední intenzity“ může snížit počet nachlazení.

Barevné posilovací stroje? Originalita, nápaditost.

Jednotlivé odstíny na nás působí různým způsobem. Červená dodává temperament, modrá potlačuje nevolnost, zelená pomáhá unaveným očím. Jak jejich sílu využít v náš prospěch? Barvy hrají v posilovně důležitou roli. Ovlivňují to, jak se člověk v posilovně cítí a zda bude moci podávat dobré výkony. Nepodceňujte výběr barev, působí na vaši psychiku.

FITNESS POHOTOVOST - zodpovědný spojenec vašeho fitness centra

Specializujeme se na různorodé služby, proto jsme se dokázali prosadit. Mezi ty nejvíce poptávané patří zajištění pozáručního servisu, kdy se odborně postaráme o to, aby vaše stroje opět fungovaly a klienti je mohli bez omezení využívat. Doporučujeme i preventivní servis, který dokáže včas předejít mnoha nepříjemnostem.

PRAVIDELNOST – základ průběžného servisu fitness strojů

Nejdůležitější je při preventivní údržbě zejména její pravidelnost. Každý týden je třeba projít celé fitness a podívat se, zda není něco poškozené. Je nutné si uvědomit, že včasným zásahem se dá eliminovat mnoho rizik, a navíc se předejde většímu poničení stroje.

Běžecký pás Matrix LiveStrong T1x a Vacu Body Space vám pomohou ke kvalitnímu životu

Máme pro vás jedinečnou nabídku běžeckých pásů Matrix LiveStrong T1x, které jsou vhodné i pro komerční provoz. Běžecké pásy mají nová ložiska ve válcích, repasované motory komplet chemicky vyčištěné a lubrikováné. Nabízíme k prodeji omezené množství těchto strojů světově známé značky. Další vlajkovou lodí fitness světa je Vacu Body Space. Je to speciální vakuový fitness přístroj pro tvarování těla, kdy základem je podtlaková komora. Vacu Body Space prošel kompletním servisem a je 100% připraven posloužit novému majiteli.

Běžecký pás Precor 954i NOVINKA ve Fitness pohotovosti

Jsme nadšeni, že Vám můžeme prezentovat SPECIÁLNÍ nabídku z našeho partnerského webu. Vyslyšeli jsme přání klientů a konečně vám můžeme nabídnout k prodeji nadčasové běžecké pásy Precor 954i, které nyní můžete pořídit ve Fitness pohotovosti a to kompletně repasovaný, včetně motorů a válců.

S výrobcem BH FITNESS nešlápnete vedle

Skvělý poměr cena/ výkon, kvalitní zpracování, snadná obsluha, tichý, výkonný, …. Tak hodnotí zákazníci cvičební stroje od výrobce BH Fitness. Perfektní biomechanika kombinovaná se stylem strojů splňuje všechny požadavky, které uspokojí všechny potřeby vašich klientů: stroje jsou atraktivní, robustní, kompaktní a snadno použitelné. Výsledkem je nadčasovost a avantgarda pro ty nejnáročnější uživatele i pro ty, kteří začínají.

Máte správnou podlahu ve fitnes?

Existuje jedna část vybavení tělocvičny, která se používá více než kterákoli jiná část - PODLAHA, která má obrovský vliv na zážitek z každého cvičení, které se na něm provádí. Díky tomu je správné udělaná podlaha stejně důležitá jako zbytek vybavení tělocvičny, ne - li nejdůležitější část tělocvičny.

Fitness v maloměstě, je ideální čas si ho zařídit

Fitness v maloměstě, je ideální čas si ho zařídit

Často si představujete, v jakém oboru byste podnikali? Je vaším snem mít vlastní fitko? Právě nastal čas svůj sen zrealizovat. Přečtěte si, jaké plusy se právě sečetly ve váš prospěch…

Dostaneme Vaše fitness do kondice

Sezonní údržba fitness vybavení

Sezonní údržba fitness vybavení

Orbitracky, servis, bazar, vykup Dostaneme Váš orbitrack do kondice

Vykupujeme orbitracky- běžecké pásy, fitness vybavení a strojů. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje. Prodej použitého fitness vybavení v nabídce naleznete běžecké pásy jak profi tak i domácí vybavení. Servis Vacu podtlakových strojů - provádíme opravy pozáruční a to většiny podtlakových cvičících strojů na trhu.

Lifefitness servis, bazar, výkup Dostaneme Váše Lifefitness do kondice

Preventivní údržba Lifefitness - přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti. Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek.

Lax servis, bazar, výkup Dostaneme Váše Lax do kondice

Náhradní díly Lax – prodej a výroba náhradních dílů na běžecké pásy. Vykupujeme Lax - běžecké pásy, fitness vybavení a strojů. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje. Prodej použitého fitness vybavení v nabídce naleznete běžecké pásy jak profi tak i domácí vybavení.

Ketller servis, bazar, výkup Dostaneme Váš Ketller do kondice

Preventivní údržba Ketller - přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti. Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek. Pravidelné servisní prohlídky Ketller -systém pravidelných servisních prohlídek zaručujeVašim fitness strojům hladký průběh po celou dobu jeho užívání.

Insportline servis, bazar, výkup Dostaneme Váše Insportline do kondice

Prodej použitého fitness vybavení v nabídce naleznete běžecké pásy jak profi tak i domácí vybavení. Servis Vacu podtlakových strojů - provádíme opravy pozáruční a to většiny podtlakových cvičících strojů na trhu.

Horizonfitness servis, bazar, výkup Dostaneme Váše Horizonfitness do kondice

Repasování Horizonfitness – na objednávku repasujeme Váš běžecký pás nebo i motor nebo jakýkoliv náhradní díl se zárukou. Náhradní díly Horizonfitness – prodej a výroba náhradních dílů na běžecké pásy.

Cybex servis, bazar, výkup - Dostaneme Váše Cybex do kondice

Preventivní údržba Cybex - přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti. Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek.

Crossové trenažéry servis, bazar, výkup

Crossové trenažéry servis, bazar, výkup Dostaneme Váše crossové trenažéry do kondice Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi crossové trenažéru od jiného prodejce crossové trenažéry, které nabízíme, jsou vždy v garantovaném stavu a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství

Servis a opravy body Space

Nabízíme kompletní Servis a opravy body Space – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Bh fitnes servis, bazar, výkup

Náhradní díly Bh fitnes – prodej a výroba náhradních dílů na běžecké pásy. Vykupujeme Bh fitnes - běžecké pásy, fitness vybavení a strojů. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje. Prodej použitého fitness vybavení v nabídce naleznete

Bežecké trenažery, servis, bazar, výkup

Servis Vacu podtlakových strojů - provádíme opravy pozáruční a to většiny podtlakových cvičících strojů na trhu.

Běžecké pásy,servis,bazar,výkup

Pravidelné servisní prohlídky běžeckého pásu -systém pravidelných servisních prohlídek zaručuje Vašim fitness strojům hladký průběh po celou dobu jeho užívání. V rámci servisní prohlídky proběhne nejen čištění a promazání, ale jsou zkontrolovány i všechny ostatní funkce

Běžecké pásy

Obecně platí, že si uživatelé mohou navrhovat vlastní programy podle vlastních požadavků. Běh na běžeckém pásu obecně spaluje kalorie rychleji než většina ostatních forem domácího cvičení, jako je jízda na kole. Abyste si mohli cvičení co nejlépe užít a dosáhli svého sportovního očekávání, je nutné zvolit správný výběr běžeckého pásu.

Eliptické trenažéry

Eliptické trenažéry nám umožňují vykonávat pohyb eliptické dráhy neboli oválného tvaru čímž posilují tělesnou a psychickou kondici, srdce, svaly nohou, hýždí,ramen, paží a podporují hubnutí. Eliptický trenažér poskytuje efektivní kardiovaskulární cvičení a pomáhá budovat svalovou hmotu, pokud jsou použity větší nastavení odporu. Při výběru eliptického trenažéru je třeba jako u většiny strojů zvážit kdo a pro jak bude eliptický trenažér využívat. Jiné požadavky bude mít rekreační sportovec při domácím cvičení, jiné profesionál nebo aktivní sportovec.

Fitness posilovaní

Po pár vteřinách fyzické námahy pří fitness cvičení nebo posilování se zvyšuje srdeční tep, spalují se sacharidy a tuky, dýcháme velmi zhluboka, takže se svalům dostává o mnoho více kyslíku. Fitness cvičeni a posilování napomáhá posilování imunitního systému

Benešov servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Náš servis můžete využít jako jednotlivec, obrátit se na nás můžete i v případě, že řešíte hladký chod vašeho fitness centra, welness nebo posilovny. Jsme profesionálové, dokážeme si poradit takřka s jakoukoli opravou.

Beroun servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Vaše potřeby řešíme vždy individuálně s maximálním ohledem na vaše přání a možnosti. Naše služby poskytujeme všem. Nezáleží na tom, jestli se fitness aktivitám věnujete doma, nebo provozujete posilovnu. Využít je mohou jak jedinci, tak i společnosti. Dokážeme si poradit takřka s čímkoli, stačí se s námi spojit a domluvit se.

Kolín servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

V neposlední řadě od vás fitness stroje také vykoupíme. Vy tak nemusíte řešit co s nimi a ještě za ně dostanete slušné peníze. Pomůžeme vám, ale i v případě, že se posilování věnujete v pohodlí vašeho domova a nejste provozovatelem žádného fitcentra. Naše služby jsou dostupné všem.

Mělník servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Jestliže potřebujete změnu a vaše původní fitness vybavení už vás nemotivuje, rádi ho od vás vykoupíme. Přitom vám můžeme nabídnout velmi výhodnou alternativu. Disponujeme repasovanými fitness stroji z dovozu od vyhlášených značek, jako jsou Precor, Life fitness, Technogym, Matrix. V případně potřeby vám můžeme nabídnout i náhradní díly.

Mladá Boleslav servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Hledáte moderní fitness stroje, které k vám přivedou více klientů, pak nám dejte vědět. Nabídneme vám repasované posilovací stroje té nejvyšší kvality v top stavu a od renomovaných značek z dovozu.

Nymburk servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Poskytneme vám pozáruční i preventivní servis, nabídneme ty nejkvalitnější repasované fitness stroje, dodáme poptávané náhradní díly, vaše stroje od vás také vykoupíme. S tím vším vám umíme pomoci.

Praha-východ servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Pokud potřebují dovybavit fitness, nabídneme jim repasované stroje nejrůznějších typů a značek.Rotoped Life Fitness - 95R Discover SE (16" TV) - Repasovaný Servis a prodej fitness zařízeníJsou v top stavu a lze je koupit velmi výhodně. Jestliže shání nějaký náhradní díl, seženeme ho

Praha-západ servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Praha-západ servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Pravidelný servis fitness strojů je naprostou nezbytností pro všechna fitness centra, posilovny a další centra, která se specializují na posilování.

Příbram servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Specializujeme se na různorodé služby, proto jsme se dokázali prosadit. Mezi ty nejvíce poptávané patří zajištění pozáručního servisu, kdy se odborně postaráme o to, aby vaše stroje opět fungovaly a klienti je mohli bez omezení využívat. Doporučujeme i preventivní servis, který dokáže včas předejít mnoha nepříjemnostem.

Běžecké pásy levně ?

Běžecké pásy levně ? Nakoupit levně, a přitom kvalitně, je jistě snem každého zákazníka. V současné době to není žádný problém. Sháníte kupříkladu dnes tolik oblíbený běžecký pás ? Zkuste nakoupit internetovém obchodě fitnessmachinehub.com . Budete další spokojený zákazník a budete mít Běžecké pásy levně.

Je potřeba běžecký pás promazávat?

Je potřeba běžecký pás promazávat? Tak abyste udrželi běžecké pásy co v nejlepší kondici je potřeba se o běžecké pásy starat. Běžecký pás se skládá z mechanických a elektronických součástek

LED blikat vzory na řídící desce - Běžecký pás

LED blikat vzory na řídící desce - Běžecký pás naše výrobky se mohou lišit ve stylu modelu zatímco model použitý v tomto videu může nevypadá to přesně jako váš stroj postup ukázaný zde je velmi

Servis, výkup, bazar

Obchodní podmínky výkupu zboží

Vykupujeme i rozbité nebo poškozené stroje.

Vykupujeme i rozbité nebo poškozené stroje. Vykupujeme a hotově platíme: Nejsme výkupna pochybného zboží, co se týče kvality, ale hlavně jejího původu.

Komentáře k Servis a opravy fitness strojů a vybavení

1
12.6.2015 10:28
Šustrová Veronika

2
28.9.2015 11:24
Stano Hefka

Dobrý deň, poskytujete servis prípadné opravy bežiacich strojov Master aj na Slovensku.

3
16.2.2016 14:21
Jana Slašťanová

Prosím o opravu crosstrainera Vision Fitness X20, klapání při šlapání z jedné strany. Tel: 724 877 284 Děkuji za informace o případném termínu. Adresa, Hořovice.

4
17.2.2016 09:40
Andrea Francova

Dobry den vlastnim bezecky pas znacky NordiTrack Polar,je u nej potreba vymena ridici jednotky.Zajimala by me orientacne cena vcetne dopravy do Rouchovan okr.Trebic.Jestli by byla oprava vubec rentabilni.Diky Francova

5
22.2.2016 06:10
Fitness Pohotovost

Dobrý den
Řídící jednotky neměníme a nemáme je skladem. Jsme schopni je tak na 60% opravit .
bezecky pas znacky NordiTrack Polar, toto označení je málo potřebuji vyfotit výrobní štítek nebo přesnější označení a mohu se podívat na ceny jednotek.
Jak jste přišla na to že jednotky jsou špatníé?
S pozdravem
Oldřich Kopecký
FitnessPohotovost.cz
737239340, Kutnohorská 312, Praha 10,
PO-PÁ od 13 -18h

6
19.3.2016 14:19
Zechová

Dobrý den, máme běžící pás SOLOGIUM 6300C. Najednou se při zapnutí rozjel na plnou rychlost a ihned vypnul. Teď už se nerozjede vůbec. Jsme se Zábřehu na Moravě. Mohu požádat o odhad ceny opravy. díky.

7
8.2.2018 14:00
Jan Doležal

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit kolik by mohla stát oprava motoru z běžeckého pásu Master F-10. Motor vyhazuje pojistky a po proměření jsem zjistil propojení fáze a kostry. Po vyjmutí uhlíků propojení zmizelo, zakoupil jsem nové a po výměně jsem zjistil, že v tom chyba nebyla, závada je tu stále. Děkuji Doležal

8
9.2.2018 14:57
Fitness Pohotovost

Dobrý den
Běžný servis motoru se pohybuje od 1500 do 3000 kč pokud se musí motor převinout cena je individuální. Cenu vždy víte dopředu.

9
19.2.2018 14:41
Suzy

Dobrý deň, vlastním bežecký pás Master F-15, ktorý začal zlyhávať. Po používaní som zacítila mierny zápach zhoreniny a minule s už aj sám od seba spustil. Vedeli by ste prosím odhadnúť o akú závadu sa jedná a či by sa oplatilo investovať do servisu/nákupu nových súčiastok 5,5 ročného stroja ešte? Vy robíte servis len na území českej republiky?

10
20.2.2018 06:46
Fitness Pohotovost

dobrý den
závada muže být motor a řídící jednotka je možno poslat pás přepravcem k nám na dílnu do Čáslavi

11
5.3.2018 13:19
novotna

dobry den mam dotaz bezecky pas model no maderos proste nebezi a ukazuje eror 2 co stim? dekuji

12
25.3.2018 10:31
Stanislav Karban

Obdržel jsem rotoped EXI Fit vzhledem k tomu, že jsem po operaci kolena a páteře,potřeboval bych tento rotoped dát do provozuschopného stavu. Chybí na něm jakýsi měřič, který prý byl umístěn mezi řidítky. Jinak na něm mohu šlapat, ale nevím nic co měl ten chybějící přístroj ukazovat. Prosím o sdělení, že v případě možnosti opravy, kam bych jej mohl přivézt jak dlouho by oprava trvala a jaká by byla cca cena. Děkuji za zprávu.

13
27.3.2018 21:41
uhrova

Dobrý den, koupila jsem starší alpining, jde ale bohužel strašne těžko rozchodit i přesto že je povolen. Je potřeba promazat nebo je nutna nějak a oprava. Dekuji za informaciD

14
28.3.2018 11:39
Jana

Dobrý deň, prosím vás mam taký problem ze stepper na bocnu stranu mi ide na pravu stranu dobre ale na lavu je tam nejaka chyba, ide to tazko dole mate nejake riesenie, napridklad da sa kupiť u vas nahradny diel lavej strany aby isiel stepper pekne sa dalo fungovat ?

15
8.4.2018 22:13
Jana

Dobr den, potřebovala bych opravit rotoped zn. Christopeit Sport EM3 - nefunkční display. Opravujete i tuto značku?
Děkuji za zprávu.

16
8.11.2018 22:26
Václav Musílek

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na servis stroje Insportline/ typ Panama (iTV), je to starší eliptický trenažer. Bohužel mi nejde zapnout asi počítač, zkoušel jsem koupit nový zadní konektor, který občas blbnul, ale zjisti jsem, že to tím není. Trafo se zdá také funkční, ikdyž jsem ho pořádně neproměřil. Myslíte, že by jste tento trenažer ještě opravili?(jednoduše řečeno nezle zaplnout. Bydlím v Kolíně, případně mi prosím sdělte předběžnou cenu opravy.

Děkuji.

Musílek

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte