Servis a opravy fitness strojů a vybavení

Ceník servisních zásahů

Fitness servis- Nabízíme  kompletní  pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů. Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis. Servis a revize celých fitness center, hotelových fitness. Servis elektro motorů, řídících jednotek, úpravy válců, klínové řemeny, běhouny k běžeckým pásům. 

Dostaneme vaše fitness do kondice. 

V návaznosti na náš dnešní telefonický rozhovor mi dovolte stručně charakterizovat sféru působnosti a jednotlivé atributy dynamicky se rozvíjejícího konceptu služby ,,Fitness pohotovost“.

Primární  složkou  širokého portfolia služeb je certifikovaný pozáruční servis s konkrétní specializací na drtivou většinu sortimentu zařízení posiloven, fit center, solárií, wellness center apod.

Nabízíme  kompletní  pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů. Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis. Servis a revize celých fitness center, hotelových fitness.

Kontakty   Objednat servis

Opravujeme, repasujeme, čalouníme. Svařujeme, opravujeme motory a řídící jednotky.

Servis pro eshopy se sportovním vybavením.

 • Servis běžeckých pásů s motorem
 • Servis běhacích pásu bez motoru
 • Servis cross trenažérů
 • Servis spinningových kol
 • Servis stepperů
 • Servis veslovacích trenažérů
 • Servis eliptických trenažérů
 • Servis vacu fitness stroje
 • Servis cyklotrenažery
 • Servis posilovací stroje
 • Servis posilovacích lavic
 • Servis rotopedy
 • Servis vibrační stroje
 • Servis koloběžky
 • Servis elektro koloběžky
 • Servis elektro kola
 • Servis cyklistické trenažéry

Servis rozdělení:

Servis u zákazníka jedná se o situaci, kdy si nás zavoláte a realizujeme servis u vás doma anebo ve vašem sportovním zařízení.

 

Servis na dobírku (ušetříte !!! )

Stroj, motor, ovladač atd. je možno poslat přepravní službou. Jedná se o případy kdy doprava k vám je moc drahá. Přepravní společnost objednáme a vše zařídíme za vás. Vždy víte ceny dopředu.

Malý servis zasíláme Českou poštou, Intaime, DPD ceny do 30kg od 100 – 250 kč  Velký servis zasíláme společností Toptrans zde kalkulačka pro výpočet ceny.    http://1url.cz/JtVju

 • Ostatní ceny jako na dílně

K servisním hodinám se nezapočítávají ceny za náhradní díly. Náhradní díly naleznete

Příklady speciálních oprav

 • Servis motoru do běžeckého pásu od 1500 kč
 • Servis řídící jednotky od 2500 kč
 • Servis ovladačů od 1000 kč
 • Výroba proskluzné desky pod běžecký pás od 2000 kč
 • oprava motoru na běžecký pás 1500-7000 kč
 • čalounění sedák, lehák  od 700 kč 
 • lanka metr 240 Kč, koncovka 400 kč 
 • kladky od 200 kč
 • výměny ložisek od 500 kč 
 • výměna běhounu od 700 kč 

Příklady preventivních oprav

Stroj máte v pořádku jen si přejete aby déle vydržel

Velký servis   -  Jedná se o velkou servisní prohlídku Vašeho stroje, který si zvolíte viz. náš ceník. V tomto balíčku máte veškeré servisní úkony, které se pojí s daným strojem. Cena se vždy stanovuje dle druhu stroje.

V ceně velkého servisního balíčku máte také běžně spotřebovávaný materiál při servisu a základní náhradní díly jako jsou např. ložiska, upevňovací či protipovolovací šrouby, chemické čištění příp. lubrikace (u pásů), chemické čištění řetězů a jejich lubrikace atd.

Zákazníkovi je samozřejmě při prvním servise vypsán servisní výkaz k identifikaci závad a zhodnocení aktuálního stavu jeho strojů. 

 Malý servis   -  Jedná se o  základní servis Vašeho stroje. V tomto balíčku si zakoupíte servisní prohlídku, rozebrání, vyčištění a údržbu vč. běžně spotřebovaného materiálu. Zároveň se při tomto servisním úkonu sepisují výkazy o stavu Vašeho či Vašich strojů, které Vám reflektují skutečný stav a navrhují Vám případné další budoucí opravy či údržby.Cena se vždy stanovuje dle druhu stroje.

Vykupujeme a hotově platíme - Vykupujeme i rozbité nebo poškozené stroje. 

Co vše vykupujeme: Podtlakové stroje Vacu. Běžecké trenažéry, běžecké pásy, elektrické, alpinningové i profesionální stroje. Crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, spinningová kola. Posilovací stroje, posilovací věže, kladky a dalších fitness zařízení. Vibrační plošiny. Skřínky, stoly, židle, bary, motory.

Klientský přístup je pro nás jako firmu osvojenou prioritou a přestože je samozřejmě neustále, co zlepšovat, stejně jako jsme vybudovali náš tým v takřka rodinné atmosféře, tak i Vám bychom v případě poškození zařízení všeho druhu rádi pohotově nabídli veškerý sortiment našich služeb, aby se Vaše posilovna, wellness centrum, solární studio atd. stalo pro návštěvníky oázou klidu a komunitní život míst pro sportovní vyžití opět na maximum ožil.

Přestože Vám samozřejmě nikterak nepřejeme poruchovost oněch ,,zušlechťovatelů“ fyzické či duševní kondice, byli bychom v budoucnu rádi, kdybyste se na náš tým kdykoliv s důvěrou obrátili ohledně jakékoliv závady či úmyslu renovace. Možná budete překvapeni, s jakou pohotovostí náš tým vše uvede zpět do bezproblémového chodu.   

Nedílnou součástí konceptu Fitness pohotovost je též operativní pomoc, popřípadě přímé zprostředkování, při vybavování či doplňování inventáře sportovních trenažérů a strojů, jak pro domácí, tak i profesionální  či rehabilitační užití.

Servis, výkup, bazar

FitnessPohotovost - spolupráce

FitnessPohotovost - spolupráce.Dostaneme vaše fitness do kondice. V návaznosti na náš dnešní telefonický rozhovor mi dovolte stručně charakterizovat sféru působnosti a jednotlivé atributy dynamicky se rozvíjejícího konceptu služby ,,Fitness pohotovost“.

Komentáře k Servis a opravy fitness strojů a vybavení

1
12.6.2015 10:28
Šustrová Veronika

2
28.9.2015 11:24
Stano Hefka

Dobrý deň, poskytujete servis prípadné opravy bežiacich strojov Master aj na Slovensku.

3
16.2.2016 14:21
Jana Slašťanová

Prosím o opravu crosstrainera Vision Fitness X20, klapání při šlapání z jedné strany. Tel: 724 877 284 Děkuji za informace o případném termínu. Adresa, Hořovice.

4
17.2.2016 09:40
Andrea Francova

Dobry den vlastnim bezecky pas znacky NordiTrack Polar,je u nej potreba vymena ridici jednotky.Zajimala by me orientacne cena vcetne dopravy do Rouchovan okr.Trebic.Jestli by byla oprava vubec rentabilni.Diky Francova

5
22.2.2016 06:10
Fitness Pohotovost

Dobrý den
Řídící jednotky neměníme a nemáme je skladem. Jsme schopni je tak na 60% opravit .
bezecky pas znacky NordiTrack Polar, toto označení je málo potřebuji vyfotit výrobní štítek nebo přesnější označení a mohu se podívat na ceny jednotek.
Jak jste přišla na to že jednotky jsou špatníé?
S pozdravem
Oldřich Kopecký
FitnessPohotovost.cz
737239340, Kutnohorská 312, Praha 10,
PO-PÁ od 13 -18h

6
19.3.2016 14:19
Zechová

Dobrý den, máme běžící pás SOLOGIUM 6300C. Najednou se při zapnutí rozjel na plnou rychlost a ihned vypnul. Teď už se nerozjede vůbec. Jsme se Zábřehu na Moravě. Mohu požádat o odhad ceny opravy. díky.

7
8.2.2018 14:00
Jan Doležal

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit kolik by mohla stát oprava motoru z běžeckého pásu Master F-10. Motor vyhazuje pojistky a po proměření jsem zjistil propojení fáze a kostry. Po vyjmutí uhlíků propojení zmizelo, zakoupil jsem nové a po výměně jsem zjistil, že v tom chyba nebyla, závada je tu stále. Děkuji Doležal

8
9.2.2018 14:57
Fitness Pohotovost

Dobrý den
Běžný servis motoru se pohybuje od 1500 do 3000 kč pokud se musí motor převinout cena je individuální. Cenu vždy víte dopředu.

9
19.2.2018 14:41
Suzy

Dobrý deň, vlastním bežecký pás Master F-15, ktorý začal zlyhávať. Po používaní som zacítila mierny zápach zhoreniny a minule s už aj sám od seba spustil. Vedeli by ste prosím odhadnúť o akú závadu sa jedná a či by sa oplatilo investovať do servisu/nákupu nových súčiastok 5,5 ročného stroja ešte? Vy robíte servis len na území českej republiky?

10
20.2.2018 06:46
Fitness Pohotovost

dobrý den
závada muže být motor a řídící jednotka je možno poslat pás přepravcem k nám na dílnu do Čáslavi

11
5.3.2018 13:19
novotna

dobry den mam dotaz bezecky pas model no maderos proste nebezi a ukazuje eror 2 co stim? dekuji

12
25.3.2018 10:31
Stanislav Karban

Obdržel jsem rotoped EXI Fit vzhledem k tomu, že jsem po operaci kolena a páteře,potřeboval bych tento rotoped dát do provozuschopného stavu. Chybí na něm jakýsi měřič, který prý byl umístěn mezi řidítky. Jinak na něm mohu šlapat, ale nevím nic co měl ten chybějící přístroj ukazovat. Prosím o sdělení, že v případě možnosti opravy, kam bych jej mohl přivézt jak dlouho by oprava trvala a jaká by byla cca cena. Děkuji za zprávu.

13
27.3.2018 21:41
uhrova

Dobrý den, koupila jsem starší alpining, jde ale bohužel strašne těžko rozchodit i přesto že je povolen. Je potřeba promazat nebo je nutna nějak a oprava. Dekuji za informaciD

14
28.3.2018 11:39
Jana

Dobrý deň, prosím vás mam taký problem ze stepper na bocnu stranu mi ide na pravu stranu dobre ale na lavu je tam nejaka chyba, ide to tazko dole mate nejake riesenie, napridklad da sa kupiť u vas nahradny diel lavej strany aby isiel stepper pekne sa dalo fungovat ?

15
8.4.2018 22:13
Jana

Dobr den, potřebovala bych opravit rotoped zn. Christopeit Sport EM3 - nefunkční display. Opravujete i tuto značku?
Děkuji za zprávu.

16
8.11.2018 22:26
Václav Musílek

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na servis stroje Insportline/ typ Panama (iTV), je to starší eliptický trenažer. Bohužel mi nejde zapnout asi počítač, zkoušel jsem koupit nový zadní konektor, který občas blbnul, ale zjisti jsem, že to tím není. Trafo se zdá také funkční, ikdyž jsem ho pořádně neproměřil. Myslíte, že by jste tento trenažer ještě opravili?(jednoduše řečeno nezle zaplnout. Bydlím v Kolíně, případně mi prosím sdělte předběžnou cenu opravy.

Děkuji.

Musílek

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte