Servis a opravy spinningových kol

Nabízíme kompletní Servis a opravy spinningových kol– po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před ...

fitnesspohotovost.cz
Počet položek: 0 0,- CZK

Servis a opravy spinningových kol

Nabízíme kompletní Servis a opravy spinningových kol– po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Velice se omlouváme, ale momentálně máme velice malou kapacitu na zakázky prováděné v terénu. Servis dále provádíme , ale preferujeme servis na dílně. U servisu v terénu nejsme schopni slíbit včasný termín.

Jak vám můžeme pomoct:

  • servis můžete přivézt do Církvic od 9-17 po-pá po telefonické dohodě i o víkendu.
  • servis na dobírku - výrobek můžete poslat přepravní společností a po opravě vám výrobek zase pošleme opravený na dobírku.
  • Servis v terénu jen po dohodě, dle 

Pro naše stále klienty se nic nemění vždy jim vyjdeme vstříc. Po telefonické dohodě se pokusíme přijet jen nejsme schopni řešit havárie a servis hned.

Děkujeme za pochopení Fitness pohotovost pro dotazy volejte 721 520 624 nebo na fp@u2d.cz

  

Servis a opravy spinningových kol

Nabízíme  kompletní  Servis a opravy  spinningových kol– po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Fitness servis a údržba fitness strojů včetně záručních a pozáručních oprav. 

Nabízíme  kompletní  Fitness servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce. Servisní činnost poskytujeme jak na základě servisní smlouvy – pro stálé zákazníky, tak i bez nutnosti servisní smlouvy. Stroje, které nabízíme jsou vždy v garantovaném stavu a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Naše servisy naleznete v Praze a v Šumperku, odkud také vyjíždíme k servisním zásahům - kontakty.

Preventivní údržba - Přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti. Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek.

 

           Objednat servis 

Servis a opravy zajišťuje - Fitness servis .cz  -   Jiří Reisner 

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
Copyright © fitnesspohotovost.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Další informace