Povislé Tváře: 5 Cviků pro Vypnutou Pleť

Povislé Tváře: 5 Cviků pro Vypnutou Pleť

Vítejte v našem článku o cvicích pro vypnutou pleť! Pokud toužíte po mladistvějším a zářivějším vzhledu, jste na správném místě. Povislé tváře a povadlá pleť nemusí být neodvratným osudem. S našimi 5 účinnými cviky budete moci dosáhnout pevnější a tonizované pleti a navíc si užít zpevňující a povznášející pocit během cvičení. Podívejme se na to, jak můžete zdokonalit svůj vzhled a zlepšit stav vaší pleti!
Jak získat vypnutou pleť pomocí cviků Povislé Tváře

Jak získat vypnutou pleť pomocí cviků Povislé Tváře

Cvičení Povislé Tváře může být skvělým způsobem, jak získat vypnutou pleť a bojovat proti příznakům stárnutí. V tomto článku se dozvíte o 5 účinných cvicích, které vám pomohou dosáhnout pevné a mladistvé pleti.

Nejprve si vyzkoušejte cvik Šnek, který posiluje obličejové svaly a zpevňuje pleť. Dále cvik Pecka, který napíná svaly v obličeji a bránici. Důležitý je také cvik Kokos, který zvyšuje pružnost pleti a redukuje vrásky. Dalším skvělým cvikem je Rozinky, který posiluje svaly v obličeji a krku. Nakonec vyzkoušejte ještě cvik Kolač, který napíná svaly kolem úst a brady.

Představení cviků Povislé Tváře pro vypnutou pleť

Chcete mít vypnutou pleť a zpevnit si obličejové svaly? Povislé tváře mohou být nepříjemným problémem, ale s správnými cviky je možné je zpevnit a vrátit vaší pleti mladistvý vzhled. Zde jsou 5 účinných cviků pro vypnutou pleť:

 • Úsměv na paty: Tento cvik posiluje svaly v oblasti brady a krku. Stačí zaklonit hlavu zpátky a snažit se dotknout paty brady úsměvem.
 • Rtuť na stranu: Posiluje svaly v obličeji a krku. Stačí zatlačit jazyk na jednu stranu úst a pomalu přemisťovat hlavu na opačnou stranu.
 • Jazyk na nos: Tento cvik posiluje svaly v oblasti tváří a brady. Zkusíte dotknout jazykem nosu a podržet tuto pozici po dobu několika sekund.

Cvik Účel
Úsměv na paty Posiluje svaly brady a krku
Rtuť na stranu Posiluje svaly obličeje a krku
Jazyk na nos Posiluje svaly tváří a brady

Tipy a triky pro efektivní trénink s cviky Povislé Tváře

Tipy a triky pro efektivní trénink s cviky Povislé Tváře

Chcete mít vypnutou pleť a zapomenout na povislé tváře? Máme pro vás 5 účinných cviků, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle. Tyto cviky jsou speciálně navrženy pro posílení obličejových svalů a zlepšení elasticity pleti. Dodržujte je pravidelně a uvidíte skvělé výsledky!

 • Jazyk na patro: Tento cvik pomáhá posílit svaly kolem ústní dutiny a brady, což vede k vypnutí tváří a redukci povislých partií. Stačí přiložit jazyk ke klenbě patra a držet ho tam po dobu 10 sekund, opakovat 10krát.
 • Žvýkací cviky: Pravidelné cvičení žvýkacích svalů může vést k vyhlazení vrásek a posílení pleti. Zkuste žvýkat gumu nebo si vytvořte vlastní cviky pro žvýkání, provádějte je několikrát denně.
 • Ústa do písmene O: Tento cvik zapojí svaly kolem obličeje a krku. Stačí vytvořit písmeno O ústy, držet pozici po dobu 10 sekund a opakovat cvik několikrát.

Jak správně provádět cviky pro vypnutou pleť

Jak správně provádět cviky pro vypnutou pleť

Povislé tváře mohou být frustrující, ale existuje několik cviků, které vám pomohou posílit svaly obličeje a vypnout pleť. Pravidelné provádění těchto cviků může vést k viditelnému zlepšení vaší pleti a konturám obličeje. Zde je pět účinných cviků, které můžete začít dnes používat:

 • Cvik krčení krku: Postavte se rovně a zatlačte bradu dopředu směrem k hrudníku. Pomalu zakloněte hlavu dozadu a podržte tuto pozici po dobu 5-10 sekund. Opakujte 10x.
 • Cvik prknování: Položte se na břicho, opřete se na lokty a zvedněte tělo nahoru. Držte tuto pozici po dobu 20-30 sekund a pak se vraťte zpět dolů. Opakujte 3x.
 • Cvik úsměv: Zatněte rty do úsměvu a přitom zvedněte koutky úst nahoru. Držte tuto pozici po dobu 5 sekund a relaxujte. Opakujte 10x.

Doporučený tréninkový plán s cviky Povislé Tváře

Doporučený tréninkový plán s cviky Povislé Tváře

může být klíčem k vypnuté a mladší pleti. Zde je seznam 5 cviků, které můžete zařadit do své denní rutiny pro maximální účinek:

 • Cvičení obličejových svalů: Provádění cviků zaměřených na posílení obličejových svalů může vést k větší pevnosti a pružnosti pleti.
 • Jógové cviky pro obličej: Specifická jógová cvičení zaměřená na obličej mohou pomoci posílit svaly a zlepšit tonus pleti.
 • Cviky s odporovým pásem: Využití odporového pásu při cvičení může posílit svaly v obličeji a přispět k vypnutí pleti.
 • Cvičení na posílení brady: Zaměření se na posilování svalů v oblasti brady může pomoci definovat a zpevnit konturu obličeje.
 • Stahovací masky: Používání stahovacích masek či obličejových válečků může podpořit zpevnění pleti a zlepšit elasticitu obličeje.

Závěrečné poznámky

V dnešním hektickém světě je důležité si najít čas na péči o naši pleť a Zachování její mládí a pevnosti. Zdrojem informací a inspirace může být cvičení pro vypnutou pleť, které jsme si dnes představili. Doufáme, že vás náš článek inspiroval k péči o vaši pleť a vyzdvihnutí její krásy, Jste-li připraveni udělat tento krok k zdravější a krásnější pleti, zkuste cviky, které jsme vám představili a prožijte příjemný zážitek z péče o vaši pleť. Buďte Vaší vlastní královnou králem a dopřejte si tu nejlepší péči, kterou si zasloužíte.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *