Základ je svalová hmota

SVALOVÁ HMOTA JE ZÁKLAD. JAKÉ JSOU OVĚŘENÉ VÝROBKY, KTERÉ VÁM POMOHOU S REGENERACÍ NEBO STIMULACÍ PŘED SAMOTNÝM TRÉNINKEM? OTÁZEK JE CELÁ ŘADA, NEBOJTE SE ZEPTAT NA TO, CO VÁS ZAJÍMÁ. MÍT RELEVANTNÍ INFORMACE JE DŮLEŽITÉ.

SVALOVÁ HMOTA JE ZÁKLAD

Svalová hmota je základ. Jaké jsou ověřené výrobky, které vám pomohou s regenerací nebo stimulací před samotným tréninkem?

SVALOVÁ HMOTA  JE ZÁKLAD. JAKÉ JSOU OVĚŘENÉ VÝROBKY, KTERÉ VÁM POMOHOU S REGENERACÍ NEBO STIMULACÍ PŘED SAMOTNÝM TRÉNINKEM? OTÁZEK JE CELÁ ŘADA, NEBOJTE SE ZEPTAT NA TO, CO VÁS ZAJÍMÁ. MÍT RELEVANTNÍ INFORMACE JE DŮLEŽITÉ.

U VÝŽIVOVÝCH HODNOT SYROVÁTKOVÝCH PROTEINŮ (WPC) JE NAPSANÉ, ŽE BÍLKOVIN JE TAM 76G, SACHARIDU 7G, TUKU 7G. ALE DO 100G CHYBÍ JEŠTĚ 10G, TAKŽE BY MĚ ZAJÍMALO CO JEN TEN ZBYTEK.

U nutričních hodnot se ze zákona vychází z výrobků v konzumovaném stavu, tedy i s obsaženou vlhkostí cca 8-10%. Takže kromě minerálních látek (Ca, P, K aj.), vitamínů (A, D, E, K) tyto výrobky obsahují i vlhkost, tedy vodu. Jedná se o standardní stav.

Proč vaše proteiny neobsahují trávicí enzymy?

Co se týká enzymů jako proteáza, lipáza, laktáza apod., tak tyto nejsou v této sérii zastoupeny. Vycházíme z toho, že člověk pravidelně konzumující podobné složení stravy nemá chronické problémy (alergie), nebude mít s trávením těchto čistých živočišných bílkovin žádný problém. Naopak při pravidelném přísunu enzymů v potravě, může docházet k eliminaci přirozené tvorby těchto enzymů v organismu.

Všimla jsem si, že máte ve složení uvedeno jak přírodní aroma, tak i aroma. Jaký je mezi nimi rozdíl?

U aromat legislativa určuje již pouze 2 základní kategorie, a to aroma a přírodní aroma.

Fitnesspohotovost.cz  preferujeme použití zejména přírodních aromat, nicméně pokud není možné přírodní aroma použít (nižší stabilita konkrétního přírodního aroma; reakce s jinými složkami výrobku; typ aroma, např. přírodní oříškové aroma doposud není vyvinuto; apod.) použijeme „pouze“ aroma. V každém případě si lze z našeho sortimentu vybrat z každé kategorie několik verzí čistě přírodních aromat.

Aktuální článek: Základ je svalová hmota

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte