WELLNESS ENERGIE

podporuje nejen celkovou koncentraci, ale zlepšuje paměť a prospívá mozkové činnosti. Ne nadarmo se říká, že základ všeho je v hlavě.

ENERGIE NĚKDY CHYBÍ KAŽDÉMU. POCIT, ŽE NEMÁTE NA NIC SÍLU, NIC SE VÁM NECHCE, ZNÁ OBČAS URČITĚ KAŽDÝ. MOŽNÁ VÁM ENERGIE CHYBÍ V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ, V PRÁCI SE NEMŮŽETE SOUSTŘEDIT, JSTE BEZ NÁLADY. V PŘÍPADĚ, ŽE SE NAVÍC VĚNUJETE SPORTU, AŤ UŽ VOLNOČASOVĚ NEBO VRCHOLOVĚ, CHCETE TYHLE STAVY URČITĚ ŘEŠIT CO NEJRYCHLEJI.

Pak je moudré využít doplňkové prostředky, jež jsou pro tyhle situace doslova vyrobené na míru. Když tělu chybí důležité látky, ať už v důsledku nadměrného stresu, fyzické zátěže nebo třeba oslabené imunity, je třeba tento stav řešit.

Podcenění pocitu chybějící energie totiž vede jen k jeho postupnému prohlubování. Tělo postrádá živiny, vitamíny či minerály. Možná má nedostatek všeho, dost možná mu k tzv. nakopnutí postačí jen málo. Zkuste pro začátek přípravky, které obsahují extrakt z ginkgo biloby.

Ta podporuje nejen celkovou koncentraci, ale zlepšuje paměť a prospívá mozkové činnosti. Ne nadarmo se říká, že základ všeho je v hlavě.

GINKGO BILOBA pro lepší paměť, koncentraci a mozkovou činnost. 

VHODNÝ PRO: 

  • sportovce

  • osoby při zvýšeném tělesném výkonu

  • rekonvalescenci

SLOŽENÍ:  

Standardizovaný extrakt (24/6) z listů jinanu dvoulaločného, pomocné tabletovací látky: kukuřičná vláknina, stearan hořečnatý, talek, fosforečnan vápenatý.

Aktuální článek: WELLNESS ENERGIE

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte