Veškeré nároky beze zbytku splní Stepper BH Fitness SK 2500

Při konstrukčním řešení byla věnována velká pozornost ergonomickém sladění správné polohy při cvičení. Stepper BH Fitness SK 2500 Smart je vhodný i do domácího prostředí. Je totiž velice tichý a spolehlivý.

Pro zpevnění těla i redukci váhy je stále oblíbenější stepper. Pohyby, které se při cvičení používají, připomínají aerobic, tudíž nejsou pro naše tělo zátěžové.Stroj, který Vám nastaví program podle váhy.

Jestliže výsledem Vašeho cvičení má být redukce váhy a zpevnění těla, pak je velice vhodný stepper. Proto je také oblíbený zejména mezi ženami, které nechtějí mít „kulturistické svaly“, ale mají v úmyslu zpevnit problematické partie (nohy, hýždě, boky). Veškeré nároky beze zbytku splní Stepper BH Fitness SK 2500 Smart, který nabízí dvě možnosti displejů.

Standardní displej s mnoha programy. Chytrý dotykový displej SK 2500 SMART. V tomto případě je možná komunikace i vyhodnocení tréninku ve spojení s trenérem na dálku.

Žádná nuda u cvičení

Během tréninku se rozhodně nebudete nudit. Můžete sledovat YouTube anebo jiné zábavné médium. Při konstrukčním řešení byla věnována velká pozornost ergonomickém sladění správné polohy při cvičení. Stepper BH Fitness SK 2500 Smart je vhodný i do domácího prostředí. Je totiž velice tichý a spolehlivý.

Příjemným překvapením je kontrola váhy cvičence a nastavení programu podle tohoto parametru.

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte