Svalová hmota je základ

Svalová hmota je základ. Jaké jsou ověřené výrobky, které vám pomohou s regenerací nebo stimulací před samotným tréninkem?

Svalová hmota  je základ. Jaké jsou ověřené výrobky, které vám pomohou s regenerací nebo stimulací před samotným tréninkem? Otázek je celá řada, nebojte se zeptat na to, co vás zajímá. Mít relevantní informace je důležité.

U výživových hodnot syrovátkových proteinů (WPC) je napsané, že bílkovin je tam 76g, sacharidu 7g, tuku 7g. Ale do 100g chybí ještě 10g, takže by mě zajímalo co jen ten zbytek.

U nutričních hodnot se ze zákona vychází z výrobků v konzumovaném stavu, tedy i s obsaženou vlhkostí cca 8-10%. Takže kromě minerálních látek (Ca, P, K aj.), vitamínů (A, D, E, K) tyto výrobky obsahují i vlhkost, tedy vodu. Jedná se o standardní stav.

Proč vaše proteiny neobsahují trávicí enzymy?

Co se týká enzymů jako proteáza, lipáza, laktáza apod., tak tyto nejsou v této sérii zastoupeny. Vycházíme z toho, že člověk pravidelně konzumující podobné složení stravy nemá chronické problémy (alergie), nebude mít s trávením těchto čistých živočišných bílkovin žádný problém. Naopak při pravidelném přísunu enzymů v potravě, může docházet k eliminaci přirozené tvorby těchto enzymů v organismu.

Všimla jsem si, že máte ve složení uvedeno jak přírodní aroma, tak i aroma. Jaký je mezi nimi rozdíl?

U aromat legislativa určuje již pouze 2 základní kategorie, a to aroma a přírodní aroma.

V Fitnesspohotovost.cz  preferujeme použití zejména přírodních aromat, nicméně pokud není možné přírodní aroma použít (nižší stabilita konkrétního přírodního aroma; reakce s jinými složkami výrobku; typ aroma, např. přírodní oříškové aroma doposud není vyvinuto; apod.) použijeme „pouze“ aroma. V každém případě si lze z našeho sortimentu vybrat z každé kategorie několik verzí čistě přírodních aromat.

 

 

Aktuální článek: Svalová hmota je základ

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte