Fitness Pohotovost
Běžecké pásy, eliptické a cross trenažery, rotopedy, spin kola, posilovací stroje.

Servis a opravy body Space

Nabízíme kompletní Servis a opravy body Space – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Bodyspace servis a údržba vacu strojů včetně záručních a po záručních oprav. 

Nabízíme  kompletní  Fitness servis – po záruční opravy, řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi stroje od jiného prodejce. Servisní činnost poskytujeme jak na základě servisní smlouvy – pro stálé zákazníky, tak i bez nutnosti servisní smlouvy. Stroje, které nabízíme jsou vždy v garantovaném stavu a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Preventivní údržba – Přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti. Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek.

Pravidelné servisní prohlídky – Systém pravidelných servisních prohlídek zaručuje Vašim fitness strojům hladký průběh po celou dobu jeho užívání. V rámci servisní prohlídky proběhne nejen čištění a promazání ,ale jsou zkontrolovány i všechny ostatní funkce.

ceny orientační a jsou uvedeny bez DPH a náhradních dílů.

Objednat servis Bodyspace

Po předchozí domluvě je možné provést i servis na základě pojistné smlouvy s pojišťovnou, pokud daná pojistka kryje výlohy za tento servis.

  • Lubrikace fitness strojů – Reálný ceník servisních zásahů   
  • Repasování fitness strojů – Reálný ceník servisních zásahů    
  • Servis podtlakový stroj    
  • Servis celých posiloven    
  • Rychle dostaneme Vaše fitness do kondice   
Aktuální článek: Servis a opravy body Space

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte