Fitness Pohotovost
Běžecké pásy, eliptické a cross trenažery, rotopedy, spin kola, posilovací stroje.

S výrobcem BH FITNESS nešlápnete vedle

Skvělý poměr cena/ výkon, kvalitní zpracování, snadná obsluha, tichý, výkonný, …. Tak hodnotí zákazníci cvičební stroje od výrobce BH Fitness. Perfektní biomechanika kombinovaná se stylem strojů splňuje všechny požadavky, které uspokojí všechny potřeby vašich klientů: stroje jsou atraktivní, robustní, kompaktní a snadno použitelné. Výsledkem je nadčasovost a avantgarda pro ty nejnáročnější uživatele i pro ty, kteří začínají.

Hlavním znakem společnosti je originální design, inovace, vynikající funkce a výkon. BH Fitness sortiment získal mnoho ocenění po celé Evropě za špičkový design. 

BH Fitness je předním specialistou na sportovní vybavení pro domácnost (Home Fitness) a profesionální použití (Commercial Fitness). Více než dvě desetiletí na trhu umožnilo společnosti vyvinout širokou škálu kardio strojů, svalových tonáží a fitness vybavení k uspokojení potřeb tělocvičen, hotelů a dalších profesionálních zařízení.

Nabídka cvičebních strojů BH Fitness je velmi široká:

Běžecké pásy

Eliptické trenažery

Vibrační posilovací stroje

Rotopedy

Cyklotrenažery

Posilovací věže

Posilovací lavice

Veslařské trenažery

Autokrační lehátka

Steppery

Doplňky

 

 

... všechnazařízení jsou určena ke zlepšení pohody a kvality života sportovců a uživatelů na všech úrovních. Pokud máte zájem o vybavení sportovního zařízení pro lázně, soukromé tělocvičny, sportovní centra, hotely a další, rádi vám poskytneme informace.

Pokud byste chtěli vytvořit domácí posilovnu nebo mít část fitness vybavení pro cvičení z pohodlí vašeho domova, výrobce BH Fitness nabízí rovněž tradiční fitness vybavení, které přispívá k vaší pohodě, zdraví a kondici.

Kupte si nové a použité posilovací zařízení BH-Fitness

Chcete si koupit nové nebo použité cvičební vybavení BH-Fitness pro domácí nebo profesionální použití? Neztrácejte čas rozhlížením se kolem, protože na www.fitnesspohotovost.cz najdete požadované vybavení přímovám na míru. Zde si můžete vybrat z velkého množství nových a použitých posilovacích zařízení BH-Fitness.

Rádi byste změnili vybavení ve své tělocvičně a chcete si pořídil tréninkové stroje BH-Fitness? V tomto případě můžete své sportovní vybavení rychle a snadno koupit na www.fitnesspohotovost.cz. Pokud chcete pořídit nové nebo použité tréninkové vybavení BH-Fitness pro domácí použití, využijte pro nákup náš e-shop, kde rychle najdetenového nebo použitého sportovního vybavení.

Firma BH neustále vyvíjí nové technologie, které napomáhají vyrábět a používat její produkty s co nejmenším dopadem pro životní prostředí a s co největší redukcí spotřeby (např. běžecké pásy s použitím technologie Eco Mode, použití technologie Green Power Tech atd.). BH ale nezapomíná ale ani na zábavu, která je se cvičením spojená a přináší i výrobky umožňující interaktivní propojení určitých posilovacích strojů s tabletem či chytrým telefonem (řada DUAL - dřívei.Concept)

Značka BH je ve světě fitness vybavení synonymem pro špičkovou kvalitu, inovativní řešení, kreativitu a technologický vývoj, což jí umožňuje být vždy o krok před konkurencí a přinášet svým zákazníkům stále dokonalejší produkty. Tak nezůstávejte pozadu ani vy!

Pokud potřebujete pomoci se servisem, radu nebo informaci ohledně fitness vybavení, rádi vám poradíme na telefonním čísle 739 767 387,podpora@fitnesspohotovost.cz

www.fitnesspohotovost.cz

Co umí Fitness pohotovost?

  • Repasování fitness strojů, vykupujeme rozbité stroje.
  • Opravy a repasování motoru na fitness stroje, běhouny, kurty k běžeckému pásu.
  • Posilovací stroje servis a opravy. 
  • Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení.
  • Servis podtlakových strojů. Servis kardio zóny.
  • Servis celých posiloven. Servis fitness center.

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte