Recenze běžeckých pásů MATRIX

Máme pro Vás dvě novinky v sortimentu, které stojí za podrobnější rozebrání. Proto jsme pro Vás připravili recenzi dvou běžeckých pásů, které jsou nově v naší nabídce.

Běžecký pás MATRIX T7XE LCD

Matrix Fitness je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Společnost MATRIX je předním poskytovatelem komerčního fitness vybavení. Matrix T7xe je jedním z nejlepších běžeckých trenažérů společnosti, který nabízí skvělý běžecký zážitek pro komerční prostředí, jako jsou fitness centra a hotely, ale také ty, kteří hledají úžasný domácí běžecký zážitek.

Matrix T7xe přichází s neuvěřitelně působivým motorem o výkonu 5,0 HP s pohonem Dynamic Response Drive System. Co to znamená a jak funguje ve srovnání s jinými stroji? Je skvělou volbou pro začátečníky. Matrix T7xe dokáže dosáhnout maximální rychlosti 24 km za hodinu oproti jiným domácím trenažérům, které dosahují průměrné rychlosti kolem 20 km za hodinu. Nízkootáčkový motor je velmi odolný a schopný podporovat každodenní vysoký výkon.

Běh je také velmi pohodlný a tichý. Běžecká plošina je prostorná na 56 cm x 152 cm, což dává běžcům více prostoru a svobody. Působivější je skutečnost, že běžecká plošina je samomazná a je osazena systémem Ultimate Deck Cushioning System, který usnadňuje dopad na vaše kosti a klouby. Říkali jsme, že Matrix je o kvalitě, ne? Běžecká plošina na tomto modelu T7xe nabízí více než 25 000 mil bezúdržbového běhu. Teď to prostě spadla!

Kromě elitního výkonu tohoto běžícího pásu je jeho technologie ještě působivější. Běžecký pás je dodáván se 16palcovým displejem s vysokým rozlišením. Přijímá Wi-Fi a umožňuje prohlížení všeho, po čem vaše srdce touží. Displej lze také připojit k IPTV, což vám umožní sledovat televizi, zatímco běžíte.

Matrix T7xe nabízí řadu technologií, díky nimž budete aktivní a zapojeni do tréninku. Například existují virtuální aktivní tréninky. Podobně jako ikona Fitness Fitness iFit, i tato virtuální aktivní cvičení jsou videa ve vysokém rozlišení kombinovaná s dynamickými změnami rychlostí běžeckého pásu a sklony, které odpovídají pohybům nohou a terénem konkrétních běhů.

Chcete přidat do tréninku něco navíc? Nějaká větší intenzita?

  • T7xe nabízí Sprint8 tréninkový program, proslulý 20minutový intervalový trénink s vysokou intenzitou.
  • Matrix T7xe navíc podporuje připojení iPodu či použití systému (Nike+iPod)
  • Široká programová nabídka, hodnotící testy kondice používaných spoustou institucí a možnost připojení k systému CSAFE, FitLinxx™. (internetová aplikace, pro ukládání a vyhodnocování dat sloužící pro zlepšení výkonnosti, zdraví, atd.), dokáží uživatele dostatečně motivovat a případně dopomoci ke zlepšení výkonnosti.
  • Matrix také nabízí Virtual Coaching nebo Virtual Fitness instruktor !!

Upřímně řečeno, můžeme pokračovat ve všech praktických funkcích a skvělých nabídkách od Matrixu a jeho T7xe, ale prozatím si vydechneme

Běžecký pás MATRIX T3XE

 

Americká firma MATRIX patří již řadu let k absolutní špičce v produkci fitness vybavení pro komerční účely a fitnesscentra. Stroji této značky je vybavena síť slavných fitcenter GOLDS GYM a stovky profesionálních a klubových fitcenter po celém světě.

Model běžeckého trenažeru Matrix T3xe nabízí vysoký standart běhu i pro pokročilé běžce, zpracováním a použitými konstrukčními prvky umožňuje plné využití v domácím, ale i v komerčním provozu jako jsou fitness centra, posilovny, nebo studia podobného...

Prostor na běžeckém pásu Matrix T3X je jedním z míst, které opravdu stojí za povšimnutí. Matrix ho nazývá „Ultimate Deck“. Z našeho pohledu se jedná o naprostou. Z pohledu laiků to znamená, že stroj je stabilní a robustní a s drobnou či žádnou údržbou vám vydrží mnoho let. Když už mluvíme o běžecké ploše, tento stroj Matrix T3X je uživatelsky velmi pohodlný, rozměr běžecké plochy je 51x152cm - více než dostatek prostoru pro pořádně dlouhý trénink na maraton, co říkáte?

Jak už jsme zmínili, běžecký pás Matrix T3X přichází na trh s jedním z nejlepších běžeckých pásů. Konstrukce ocelového rámu, přední transportní kola, rychlý start, 8 programů, kontrola srdeční frekvence, bezdrátový monitor srdeční frekvence, senzory s pulzním úchopem, skvělá záruka na 3 roky a práci, rychlost 12 mph, 15% sklon a maximální hmotnost uživatele 180 kg.

A co je nejlepší, trenažér vypadá opravdu skvěle. Matrix vylepšil svůj design s běžeckými pásy. Jsou skvělým příkladem funkce sledující formu a vypadají fantasticky v jakémkoli domácím nebo kancelářském prostředí. Máte pocit, že pracujete ve hvězdných válkách…

Recenze běžeckých pásů MATRIX - 1490175 - pás matrix

pás matrix

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte