Proč stimulanty

Zvýšená hladina testosteronu podporuje bílkovinnou syntézu a pozitivní dusíkovou rovnováhu, což je pro sportovce důležité a je základem pro růst svalových buněk. Tribulus Maximus podporuje regeneraci, což je důležité pro intenzivnější a efektivnější trénink a zvětšení svalové hmoty.

STIMULANTY

TRIBULUS TERRESTRIS je přípravek na zvýšení hladiny testosteronu Jedinečný obsah rostlinného výtažku Tribulus terrestris – Kotvičník zemní účinným stimulantem přirozené hladiny hormonu testosteronu. Mezi sportovci známý a často používaný legální přípravek pro přirozenou stimulaci anabolických procesů v organismu.

STIMULANTY PODPORUJÍ NEJEN PSYCHICKÝ, ALE TAKÉ FYZICKÝ VÝKON. STIMULUJÍ ORGANISMUS, KTERÝ NASTARTUJÍ K PODÁVÁNÍ LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ.

Z TOHO DŮVODU JICH VYUŽÍVAJÍ TAKÉ SPORTOVCI, PRO KTERÉ JE PODÁNÍ KVALITNÍHO FYZICKÉHO VÝKONU HLAVNÍM MOTOREM JEJICH SPORTOVNÍ ČINNOSTI.

Tělo jejich látek využívá mimo jiné ke zvýšení a udržení koncentrace a povzbuzení mozkové aktivity.

Možnosti jejich využití jsou tedy velmi komplexní. Stimulanty, kterých využívají sportovci, fungují jednoduše řečeno následně. Látky v nich obsažené způsobí intenzivnější prokrvení svalů, čímž zároveň vytvoří ideální podmínky svalovým buňkám.

Ty pak s touto pomocí dokáží efektivněji využívat živiny. Navíc přispívají ke spalování tuků. Jestliže se vám do tréninku někdy tak úplně nechce, jsou stimulanty skvělou možností jak si dopomoci k chybějící chuti trénovat a citelně si navýšit přísun energie. Jsou doplňkem stravy a jejich užívání je nejefektivnější před, případně během samotného tréninku.

TRIBULUS TERRESTRIS tablety (KOTVIČNÍK ZEMNÍ) 

TRIBULUS TERRESTRIS je přípravek na zvýšení hladiny testosteronu Jedinečný obsah rostlinného výtažku Tribulus terrestris – Kotvičník zemní účinným stimulantem přirozené hladiny hormonu testosteronu.
Mezi sportovci známý a často používaný legální přípravek pro přirozenou stimulaci anabolických procesů v organismu.

Tribulus Maximus je povolenou přírodní alternativou syntetických anabolických hormonálních přípravků. Zvýšená hladina testosteronu podporuje bílkovinnou syntézu a pozitivní dusíkovou rovnováhu, což je pro sportovce důležité a je základem pro růst svalových buněk.
Tribulus Maximus podporuje regeneraci, což je důležité pro intenzivnější a efektivnější trénink a zvětšení svalové hmoty.

POUŽITÍ:

  • přirozené legální zvýšení hladiny testosteronu
  • doplnění výživy k podpoře spermatogeneze (tvorby spermií)
  • zlepšení libida (u obou pohlaví)
  • pro podporu nárůstu svalové hmoty
  • pozitivní vliv na obranyschopnost organismu
  • 100 % nesteroidní přípravek na zvýšení hladiny testosteronu 
Aktuální článek: Proč stimulanty

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte