Fitness Pohotovost
Běžecké pásy, eliptické a cross trenažery, rotopedy, spin kola, posilovací stroje.

Předtréninkový stimulant N-BOOSTER FORTE

Ať už hledáte nějaký produkt pro ztrátu tuku, chcete dostat více energie do vašeho rušného dne nebo jen zvýšit výkonnost cvičení, tak stimulační přípravky a kofein zaručeně pomůže. Kofein a další stimulanty podporují řadu oblastí včetně duševní koncentrace, mobilizace mastných kyselin a napomáhá při spalování kalorií.

Stimulanty zvyšují fyzický výkon a sílu v průběhu vašeho cvičení. Uvolňují do těla nutnou dávku energie a tím pomáhají nasměrovat organismus tím správným a žádaným směrem před náročným tréninkem. Takovým stimulantům říkáme předtréninkové stimulanty. Stimulanty ale nejsou určeny pouze pro vrcholové sportovce. Využívají je i lidé, kteří nejsou aktivními sportovci, třeba pro zlepšení koncentrace a pozornosti.

Pro shrnutí tedy předtréninkové stimulanty a jejich účinky:

  • zlepšují a udržují fyzický výkon během celého tréninku
  • uvolňují potřebnou dávku energie do těla
  • dokáží nastartovat organismus před tréninkem i během něj

Na našem e-shopu lze zakoupit profesionálně vyvinutý suplement pro stimulaci před silovým tréninkem. Obsahuje efektivní kombinaci účinných látek, která zvyšuje prokrvení svalů a přispívá k lepšímu využití živin ve svalových buňkách. Máte možnost vybrat si mezi několika příchutěmi.

Doporučujeme nastudovat dávkování a dodržovat ho.

Pokud se rozhodnete pro nákup stimulantu N-BOOSTER FORTE, produkt jednoduše nakoupíte na www.kupfitness.cz . V případě, že potřebujete poradit nebo pomoci s výběrem, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 739 767 387nebo na email podpora@fitnesspohotovost.cz

U produktů, které svým klientům nabízíme, klademe důraz především na ověřené suroviny přírodního původu v nejvyšší kvalitě.

Objednávku tohoto zázračného doplňku můžete vytvořit právě zde.


Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte