Posilovací věž BH Fitness TT Pro, dopřejte si to nejlepší

Značka BH je ve světě fitness vybavení synonymem pro špičkovou kvalitu, inovativní řešení, kreativitu a technologický vývoj, což jí umožňuje být vždy o krok před konkurencí a přinášet svým zákazníkům stále dokonalejší produkty. Tak nezůstávejte pozadu ani vy!

Posilovací věže BH Fitness TT Pro jsou vlajkovou ladí značky BH Fitness v dané kategorii. je to multifunkční cvičební stroj k protažení a posílení každého svalu na těle. Cvičením na stroji dokážete odstranit bolesti zad, posílíte všechny svalové skupiny a tím dochází k posílení i psychické pohody. BH Fitness je španělská firma, která má dlouholetou tradici a stojí za výrobou tohoto posilovacího stroje.

Fitness vybavení včetně stroje TT Pro jsou navrženy tak, aby byl bezpečný a zároveň splňoval nejnáročnější očekávání klientů. Díky možnosti nastavení opěradla (úhel), opěradlo u leg-press, otočná dvojkladka u ramen pec-deck, nastavitelné rameno chest-press a stavitelný sedák, není stroj náročný na prostor jako jeho konkurenti. Velice stabilní konstrukci z pozinkované oceli doplňuje originální a kvalitní čalounění. Kladky jsou vloženy do kuličkových ložisek. Dostatečné váhové zatížení zaručuje zlepšení Vašich dosavadních výkonů.

Posilovací věže BH Fitness TT Pro je nejkomplexnější kombinace multigymus leg – pressem. Systém Free Motion je důmyslný mechanismus polohování ramen pro tahové cviky, jehož flexibilita umožňuje měnit šířku a výškovou pozici úchopu pro cviky tahem. Takto lze procvičit mnoho variant tahových cviků ať už vestoje, vsedě nebo v předklonu. Kontrolované vedení cviku zaručí bezpečný trénink. Robustní ocelová konstrukce zajišťuje stabilitu a odolnost. Předností této věže jsou i kvalitní ložiska, kladky a ocelová lana, které pomáhají ještě navýšit zátěž při cvičení.

Další vlastnosti:

  • Maximální stabilita - váha je rozložena do 7-mi bodů
  • Dostatečné váhové zatížení zaručuje zlepšení Vašich výkonů
  • Grafický zobrazené základní cviky na krytu pro závaží
  • Kontrola s maximálním zatížením 100 kg
  • Váha stroje: 270kg
  • Maximální váha uživatele: 140 kg
  • Rozměry po sestavení: d-174cm, š-188cm, v-214cm

Cviky
- motýlek
- Benchpress
- Neckpress
- Backpull
- ABS - břišní svalstvo
- latissimus
- veslování
- Leg flexion
- Leg press
- různé tahové cviky

 

Všechny komponenty byly navrženy a biomechanicky opakovaně testovány pro nejintenzivnější používání a aby stroj nabídnul co možná nejlepší výkon pro uživatele.

Servis zajistí společnost Fitness Pohotovost, zajištění i pozáručního servisu

Pokud potřebujete pomoci se servisem, radu nebo informaci ohledně fitness vybavení a příslušenství, rádi vám poradíme na telefonním čísle 739 767 387,podpora@fitnesspohotovost.cz


 

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci
prejete si zasilat novinky mailem ?
Kontakty

Fitness Pohotovost .cz

739 767 387   fitkompany@gmail.com 

IČO:  71276742

Dílna:  Zengrova 131, Kolín IV, 280 02 Kolín

Copyright © fitnesspohotovost.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte