Fitness Pohotovost
Běžecké pásy, eliptické a cross trenažery, rotopedy, spin kola, posilovací stroje.

Posilovací věž BH Fitness TT Pro, dopřejte si to nejlepší

Značka BH je ve světě fitness vybavení synonymem pro špičkovou kvalitu, inovativní řešení, kreativitu a technologický vývoj, což jí umožňuje být vždy o krok před konkurencí a přinášet svým zákazníkům stále dokonalejší produkty. Tak nezůstávejte pozadu ani vy!

Posilovací věže BH Fitness TT Pro jsou vlajkovou ladí značky BH Fitness v dané kategorii. je to multifunkční cvičební stroj k protažení a posílení každého svalu na těle. Cvičením na stroji dokážete odstranit bolesti zad, posílíte všechny svalové skupiny a tím dochází k posílení i psychické pohody. BH Fitness je španělská firma, která má dlouholetou tradici a stojí za výrobou tohoto posilovacího stroje.

Fitness vybavení včetně stroje TT Pro jsou navrženy tak, aby byl bezpečný a zároveň splňoval nejnáročnější očekávání klientů. Díky možnosti nastavení opěradla (úhel), opěradlo u leg-press, otočná dvojkladka u ramen pec-deck, nastavitelné rameno chest-press a stavitelný sedák, není stroj náročný na prostor jako jeho konkurenti. Velice stabilní konstrukci z pozinkované oceli doplňuje originální a kvalitní čalounění. Kladky jsou vloženy do kuličkových ložisek. Dostatečné váhové zatížení zaručuje zlepšení Vašich dosavadních výkonů.

Posilovací věže BH Fitness TT Pro je nejkomplexnější kombinace multigymus leg – pressem. Systém Free Motion je důmyslný mechanismus polohování ramen pro tahové cviky, jehož flexibilita umožňuje měnit šířku a výškovou pozici úchopu pro cviky tahem. Takto lze procvičit mnoho variant tahových cviků ať už vestoje, vsedě nebo v předklonu. Kontrolované vedení cviku zaručí bezpečný trénink. Robustní ocelová konstrukce zajišťuje stabilitu a odolnost. Předností této věže jsou i kvalitní ložiska, kladky a ocelová lana, které pomáhají ještě navýšit zátěž při cvičení.

Další vlastnosti:

  • Maximální stabilita - váha je rozložena do 7-mi bodů
  • Dostatečné váhové zatížení zaručuje zlepšení Vašich výkonů
  • Grafický zobrazené základní cviky na krytu pro závaží
  • Kontrola s maximálním zatížením 100 kg
  • Váha stroje: 270kg
  • Maximální váha uživatele: 140 kg
  • Rozměry po sestavení: d-174cm, š-188cm, v-214cm

Cviky
- motýlek
- Benchpress
- Neckpress
- Backpull
- ABS - břišní svalstvo
- latissimus
- veslování
- Leg flexion
- Leg press
- různé tahové cviky

 

Všechny komponenty byly navrženy a biomechanicky opakovaně testovány pro nejintenzivnější používání a aby stroj nabídnul co možná nejlepší výkon pro uživatele.

Servis zajistí společnost Fitness Pohotovost, zajištění i pozáručního servisu

Pokud potřebujete pomoci se servisem, radu nebo informaci ohledně fitness vybavení a příslušenství, rádi vám poradíme na telefonním čísle 739 767 387,podpora@fitnesspohotovost.cz


 

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte