Plnohodnotná náhrada stravy

Použité drcené cereální instantní vločky jsou vyrobeny netradiční metodou z celých zrn ovsa. Výrobek obsahuje 30 % syrovátkového proteinového koncentrátu (WPC – Whey Protein Concentrate) získaný šetrnou metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration), která zachovává optimální funkčnost a využitelnost obsažených aminokyselin. Z důvodů použití přírodních, šetrně upravených surovin, jsou změny konzistence finálního nápoje CEREAL&WHEY - v průběhu roku - přirozené.

Plnohodnotná náhrada stravy je určena širokému spektru lidí. Ať už jste vrcholový sportovec, cvičíte pro dobrý pocit, nebo se řadíte do skupiny rekonvalescentů, pak je pro vás plnohodnotná náhrada stravy doslova požehnáním.

Dokáže nahradit až jedno hlavní jídlo denně, nebo poslouží jako pestrá svačina. Je to prověřený a přitom pohodlný způsob, s jehož pomocí dodržíte zásady zdravého stravování. Zároveň máte jistotu, že jste tělu dopřáli vše důležité.

Naše plnohodnotná náhrada stravy své vlastnosti získává především díky technologii zpracování. Cereální instantní vločky se vyrábí z celých zrn ovsa. Ta jsou v první řadě tepelně opracována a až poté se lisují.

  CEREAL & WHEY 30% NUTRIFITNESS Servis a prodej fitness zařízení

A přesně to je jejím tajemstvím úspěchu. Takto získané bílkoviny, sacharidy, nenasycené mastné kyseliny, minerály i vitaminy tělo snadno a přitom maximálně využije. 30% podíl syrovátkového proteinového koncentrátu, získaného šetrnou metodou CFM navíc zachovává funkčnost a využitelnost obsažených aminokyselin.

zjistit hodnoty zde: 

CEREAL & WHEY 30%  CEREAL & WHEY 30% je nutričně vyvážená směs pro přípravu nápoje s obsahem syrovátkových bílkovin, drcených cereálních instantních vloček a vitamínů. CEREAL & WHEY 30% je vhodný jako snídaně, svačinka mezi jídly, může nahradit jedno hlavní jídlo denně.  Před lisováním jsou zrna šetrně tepelně opracovány a poskytují maximální využitelnost obsažených sacharidů, bílkovin, nenasycených masných kyselin, vitamínů i minerálních látek.  

 

 

Použité drcené cereální instantní vločky jsou vyrobeny netradiční metodou z celých zrn ovsa. Výrobek obsahuje 30 % syrovátkového proteinového koncentrátu (WPC – Whey Protein Concentrate) získaný šetrnou metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration), která zachovává optimální funkčnost a využitelnost obsažených aminokyselin. Z důvodů použití přírodních, šetrně upravených surovin, jsou změny konzistence finálního nápoje CEREAL&WHEY  - v průběhu roku - přirozené.

SLOŽENÍ:

Ovesné vločky instantní; instantní syrovátkový proteinový koncentrát (obsah bílkovinných frakcí: 43-48% beta-laktoglobulin, 24-28% glykomakropeptidy, 14-18% alfa-laktoalbumin, 1-3% imunoglobulin G1, <1% laktoferin); dextróza; zahušťovadlo: xanthan; aroma; sójový lecitin; sladidlo: sukralóza; kardamom mletý, přírodní aroma; Vitamín B3 – Niacin, Vitamín E – tokoferol, Vitamín B5 – Kyselina panthotenová, Vitamín B2 – Riboflavin, Vitamín B6 – Pyridoxin, Vitamín B1 – Thiamin, Vitamín B9 – Kyselina listová, Vitamín B7 – Biotin, Vitamín B12 - Kobalamin; Přípravek je vyroben v prostorech, kde se zpracovává mléko, sója, vejce a obiloviny obsahující lepek. Potenciální alergeny jsou vyznačeny tučně. Potencionální alergeny: ovesné vločky instantní; instantní syrovátkový proteinový koncentrát, sójový lecitin

VITAMÍNY   OBSAH V JEDNÉ DÁVCE, tedy v 90 g DDD*
Vitamín B1 / Thiamin mg 0,33 30%
Vitamín B2 / Riboflavin mg 0,42 30%
Vitamín B3 / PP / Niacin mg 4,80 30%
Vitamín B5 / Kys. pantothenová mg 1,80 30%
Vitamín B6 / Pyridoxin mg 0,42 30%
Vitamín B7 / Vitamín H / Biotin μg 14,96 30%
Vitamín B9 / Kyselina listová / B9 μg 60,00 30%
Vitamín B12 / Kobalamin μg 0,75 30%
Vitamín E / Tokoferol mg 3,6 30%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*doporučená denní dávka Výživové hodnoty (100 g):              Energetická hodnota:  1557 kJ / 369 kcal

  • Bílkoviny:                                       38,3 g
  • Tuky:                                                           5,5 g
  • z toho nasycené mastné kyseliny       1,5 g
  • Sacharidy:                                                  38,5 g
  •         z toho cukry:                                      6,8 g  
  • Vláknina                                                      6,1 g

 

Aktuální článek: Plnohodnotná náhrada stravy

Novější články v kategorii

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte