Mladá Boleslav servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Hledáte moderní fitness stroje, které k vám přivedou více klientů, pak nám dejte vědět. Nabídneme vám repasované posilovací stroje té nejvyšší kvality v top stavu a od renomovaných značek z dovozu.

Naše portfolio služeb je natolik komplexní, že je mohou využívat jak provozovatelé nejrůznějších fitness zařízení i ti, kteří s profesionální výbavou posilují doma.

Poskytujeme rozšířený servis na mnoha místech naší republiky, Mladá Boleslav není výjimkou. Naším krédem je přistupovat ke všem našim klientům individuálně a dopřát všem profesionální služby za výhodných podmínek. Běžecký pás Life Fitness - 95T ENGAGe Servis a prodej fitness zařízení

 

Hledáte moderní fitness stroje, které k vám přivedou více klientů, pak nám dejte vědět. Nabídneme vám repasované posilovací stroje té nejvyšší kvality v top stavu a od renomovaných značek z dovozu.

Můžeme vám je i pravidelně servisovat a v případě, že už je nebudete využívat, domluvíme se na jejich výkupu. Spolupracujte s námi a vaše podnikání bude mnohem úspěšnější. Na všechny nezbytné opravy, servis i vylepšení zavoláte nás.

Takřka rodinnou firmu, která si zakládá na kvalitních službách a přívětivém přístupu ke všem našim klientům.

 

Nabízíme kompletní pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů. Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis a revize celých fitness center, hotelových fitness.

Servis fitness strojů - Kolobežky servis - Elektrokola - Preventivní servis - Servis elektrického -  nářadí - Servis elektromotorů

Prodej repasovaných strojů z dovozu jako je

Pravidelný servis. Repasování fitness strojů. Vykupujeme rozbité stroje. Opravy a repasování motoru na fitness stroje. Běhouny, kurty k běžeckému pásu. Posilovací stroje servis a opravy.  Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení. Servis podtlakových strojů. Servis kardio zóny. Servis celých posiloven . Servis fitness center.

Objednat servis fitness stroje zde 

Ještě nekupujete z Číny? Doprava zdarma do celého světa. Nakoupit levně, a přitom kvalitně, je jistě snem každého zákazníka. zde  zde v internetovém obchodě  fitnessmachinehub.com to není žádný problém. Sháníte kupříkladu dnes tolik oblíbený fitness trenažer ?

   

oprava BH fitness Mladá Boleslav, oprava fitness strojů Mladá Boleslav, oprava insportline Mladá Boleslav, oprava kettler Mladá Boleslav, oprava Life fitness Mladá Boleslav, oprava nautilus Mladá Boleslav, oprava precor Mladá Boleslav, Servis běžeckých pásů Mladá Boleslav, servis cross trenažerů Mladá Boleslav, servis elektromotorů do běžeckých pásů Mladá Boleslav, servis eliptických trenažerů Mladá Boleslav, servis posilovacích věží Mladá Boleslav, servis rotopedů Mladá Boleslav, soustružnické práce Mladá Boleslav, výroba běhounů naběžecké pásy Praha - západ, výroba lanka do posilovací věže Mladá Boleslav, výroba uhlíků do elektromotorů Mladá Boleslav

Komentáře k Mladá Boleslav servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

1
27.11.2020 10:21
Jiří Volný

Elipticky trenazer zakoupeny v insportline.Pozarucni servis.Trenazer neprepina zateze.Zatez zustala na nejtezsim prevodu a neprepina se.

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte