Mělník servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Jestliže potřebujete změnu a vaše původní fitness vybavení už vás nemotivuje, rádi ho od vás vykoupíme. Přitom vám můžeme nabídnout velmi výhodnou alternativu. Disponujeme repasovanými fitness stroji z dovozu od vyhlášených značek, jako jsou Precor, Life fitness, Technogym, Matrix. V případně potřeby vám můžeme nabídnout i náhradní díly.

Mělník patří k místům, kde se na nás mohou obrátit a spolehnout všichni provozovatelé fitness center, klasických posiloven i jiných zařízení s fitness vybavením.

Jsme tu ale i pro ty z vás, kteří se posilování věnujete z pohodlí vašeho domova a potřebujete využít některé z našich služeb. Slíbit vám můžeme nejen profesionální a odborné služby, ale i vstřícné jednání.

 

Neustále zdůrazňujeme, že základem je pravidelný servis, který je třeba provádět průběžně. Nejen, že zaručí bezpečí těch, kteří na posilovacích strojích cvičí, ale ušetří vám také zbytečné pozdější vysoké náklady spojené s jejich poškozením, které může být nezvratné.

Jestliže potřebujete změnu a vaše původní fitness vybavení už vás nemotivuje, rádi ho od vás vykoupíme. Přitom vám můžeme nabídnout velmi výhodnou alternativu. Disponujeme repasovanými fitness stroji z dovozu od vyhlášených značek, jako jsou Precor, Life fitness, Technogym, Matrix. V případně potřeby vám můžeme nabídnout i náhradní díly.

 

Nabízíme kompletní pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů. Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis a revize celých fitness center, hotelových fitness. Servis fitness strojů - Kolobežky servis - Elektrokola - Preventivní servis - Servis elektrického -  nářadí - Servis elektromotorů Prodej repasovaných strojů z dovozu jako je

Pravidelný servis. Repasování fitness strojů. Vykupujeme rozbité stroje. Opravy a repasování motoru na fitness stroje. Běhouny, kurty k běžeckému pásu. Posilovací stroje servis a opravy.  Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení. Servis podtlakových strojů. Servis kardio zóny. Servis celých posiloven . Servis fitness center.

Objednat servis fitness stroje zde 

Ještě nekupujete z Číny? Doprava zdarma do celého světa. Nakoupit levně, a přitom kvalitně, je jistě snem každého zákazníka. zde  zde v internetovém obchodě  fitnessmachinehub.com to není žádný problém. Sháníte kupříkladu dnes tolik oblíbený fitness trenažer ?

 

oprava BH fitness Mělník, oprava fitness strojů Mělník, oprava insportline Mělník, oprava kettler Mělník, oprava Life fitness Mělník, oprava nautilus Mělník, oprava precor Mělník, Servis běžeckých pásů Mělník, servis cross trenažerů Mělník, servis elektromotorů do běžeckých pásů Mělník, servis eliptických trenažerů Mělník, servis posilovacích věží Mělník, servis rotopedů Mělník, soustružnické práce Mělník, výroba běhounů naběžecké pásy Praha - západ, výroba lanka do posilovací věže Mělník, výroba uhlíků do elektromotorů Mělník

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte