Fitness Pohotovost
Běžecké pásy, eliptické a cross trenažery, rotopedy, spin kola, posilovací stroje.

Kreatiny

čistý kreatin. Je základním zdrojem energie pro svalovou kontrakci a je jedním z nejúčinnějších nástrojů pro rychlé nabrání svalové hmoty. Jeho pravidelnou konzumací se zvyšuje hlavně svalový výkon při intenzivním tréninku. Pro zvýšení efektivnosti doporučujeme používat v tzv. kreatinových cyklech.

Kreatiny mají široké využití nejen v oblasti sportu. Slouží totiž celému tělu, navíc přirozeně zvyšují fyzickou výkonnost a přitom nemají žádné škodlivé účinky. Dá se říci, že jsou nejen přínosem, ale také nezbytností pro všechny sportovce.

S jejich pomocí můžete trénovat intenzivněji a dosáhnout tak rychlejších a viditelnějších výsledků. Budou se vám hodit, ať už se věnujete fitness, kulturistice, atletice, fotbalu, tenisu, nebo třeba rádi plavete. Na formě sportu nezáleží, pomáhají při každé fyzické aktivitě.

Podpoří vás při podávání maximálních svalových výkonů i trénincích prováděných opakováním několika sérií s využitím svalové hmoty atd.

Kreatiny Dodává tělu energii, kterou by při delším tréninku postrádalo. Tak jako většina kvalitních doplňků stravy mají i kreatiny hned několik přínosných vlastností. Nejen, že zlepšují fyzickou sílu a výkonnost, pozitivně ovlivňují regeneraci organismu a podílí se i na lepší funkci mozku. CREATINE MONOHYDRATE NUTRIFITNESS Servis a prodej fitness zařízení

Koupit zde:  CREATINE MONOHYDRATE 

CREATINE MONOHYDRATE CREATINE MONOHYDRATE 100% pure form powder  je čistý kreatin. Je základním zdrojem energie pro svalovou kontrakci a je jedním z nejúčinnějších nástrojů pro rychlé nabrání svalové hmoty. 

Jeho pravidelnou konzumací se zvyšuje hlavně svalový výkon při intenzivním tréninku. Pro zvýšení efektivnosti doporučujeme používat v tzv. kreatinových cyklech.

POUŽITÍ:

  • zvýšení svalového výkonu a síly
  • pro intenzivně trénující sportovce

SLOŽENÍ:

Kreatin monohydrát

DÁVKOVÁNÍ:

Pro zvýšení efektivity, doporučujeme používat v tzv. kreatinových cyklech. Pravidelně dávkujte 4-6 týdnů, pak zařaďte 4-6 týdnů pauzu. Příznivého účinku lze dosáhnout podáním v dávce od 3g kreatinu za den (hmotnost sportovce 60 - 80kg). Rozmíchejte ve sportovním nápoji. Při tréninku: základní denní dávku 5g (= zarovnaná odměrka) si rozdělte na dvě části, a to 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku. Netréninkové dny: použijte 5 g ráno nalačno. Nepřekračujte doporučené dávkování.

UPOZORNĚNÍ:  

Není určeno pro děti. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte nejvyšší denní dávku. Skladování: Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25°C

BALENÍ:

  • Hmotnost 400g

Sacharido-proteinová směs - potravina pro zvláštní výživu určená pro sportovce a pro osoby při zvýšeném tělesném výkonu. Doplněk stravy v práškové formě.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

  ve 100 g v 5g
Kreatin monohydrát 100g 5g
 

 najlepsze odżywki na siłe

fitness servis - Vacu servis - Repasovací servis  

Vyjíždíme z Kolína, Stříbrná Skalice, Olomouce. Nabízíme kompletní pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů. Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis a revize celých fitness center, hotelových fitness.

Klientský přístup je pro nás jako firmu osvojenou prioritou a přestože je samozřejmě neustále - co zlepšovat - stejně jako jsme vybudovali náš tým v takřka rodinné atmosféře - tak i Vám bychom v případě poškození zařízení všeho druhu rádi pohotově nabídli veškerý sortiment našich služeb - aby se Vaše posilovna - wellness centrum stalo pro návštěvníky oázou klidu a komunitní život míst pro sportovní vyžití opět na maximum ožil.

Repasování fitness strojů. Vykupujeme rozbité stroje. Vyrábíme běhouny, kurty k běžeckému pásu. Prodej náhradních dílů.

Pozáruční servis u zákazníka - Většinu oprav provádíme u zákazníka, dopravné a cenu oprav účtujeme podle ceníku, nebo dohody se zákazníkem.

Lze provést servis i na dobírku přes Toptrans. Prodej repasovaných strojů z dovozu jako je Precor, Life fitness, Technogym, Matrix. Pravidelný servis. Repasování fitness strojů Vykupujeme rozbité stroje.

Opravy a repasování motoru na fitness stroje. Běhouny, kurty k běžeckému pásu. Posilovací stroje servis a opravy.  Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení. Servis podtlakových strojů. Servis kardio zóny. Servis celých posiloven . Servis fitness center. hmb

Aktuální článek: Kreatiny

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte