Je mnoho důvodů proč investovat do domácí posilovny

Nezdá se, že byste se dostali do tělocvičny? Ať už se jedná o dojíždění, provoz, počasí nebo časové možnosti. Kromě vyhýbání se obávaným nákladům na členství v tělocvičně a přetrvávající lenivosti vám cvičení v pohodlí vašeho soukromého prostoru ušetří spoustu času a energie.

I když je cvičení v tělocvičně a cvičení v domácím prostředí skvělé, může vás zaskočit široká škála vybavení, které je dnes na trhu k dispozici - od závaží kotníku, pásu odporu a cvičebních rohoží po běžecké trenažéry a veslařské stroje.

Nákup vlastního vybavení vyžaduje důkladný výzkum a řádnou přípravu. Je nezbytné zajistit, abyste si zakoupili vysoce kvalitní vybavení, které vyhovuje vašim potřebám. Kromě prevence nehod a úrazů vám kvalitní vybavení pomůže dosáhnout rychlejšího dosažení cílů osobní kondice.

1. Žádné náklady na členství

Na první pohled se může zdát, že investice do kvalitního vybavení vaší domácí posilovny je mnohem dražší než členství v tělocvičně. Jakmile na to ale zamyslíte, domácí tělocvičny nutně banku nezlomí. Ve skutečnosti to dělá pravý opak - dlouhodobě vám pomůže ušetřit peníze, protože už nebudete platit měsíční členské poplatky.

2. Špičkové vybavení

Určitě jste už dříve zažili používání náhradního nebo opotřebovaného vybavení v místní tělocvičně. Ne všechny tělocvičny investují do vysoce kvalitního vybavení. S vlastní domácí posilovnou si můžete zakoupit vybavení přizpůsobené vašim potřebám a zajistit jejich kvalitu.

3. Trvanlivost zařízení

Špičkové fitness vybavení může stát více az dobrého důvodu - platíte za kvalitu, výkon, bezpečnost a design. Prvotřídní vybavení tělocvičny vám poskytne efektivní a jedinečný fitness zážitek. Investování do trvanlivého vybavení také znamená, že investujete do dlouhodobého fitness plánu.

4. Vyvarujte se zranění

Vaše bezpečnost by vždy měla být na prvním místě, proto byste nikdy neměli snižovat kvalitu. Protože levné vybavení může být snadno poškozeno, mohlo by to mít za následek zranění, které může zpomalit váš postup nebo zabránit vám v dosažení vašich fitness cílů úplně.

5. Intenzita a rychlost tréninku

Se spolehlivou, řádně otestovanou a certifikovanou sadou zařízení můžete cvičit ve svém vlastním čase, vlastním tempem a rozhodovat o intenzitě tréninku, aniž byste se museli starat o to, zda vaše vybavení dokáže udržet krok s vaším tréninkem, nebo jestli bude někdo používání vašich oblíbených strojů v tělocvičně.

6. Konzistence tréninku

Nic se nestane přes noc. Rychleji uvidíte výsledky cvičení tím, že budete mít přístup k vysoce kvalitnímu vybavení, které se nerozpadne tak často jako zařízení nízké kvality. S vlastní domácí posilovnou a řadou fitness vybavení musíte dosáhnout svého cíle; budete mít možnost trénovat, kdykoli potřebujete a jak chcete.

Pokud se obáváte, že si můžete zakoupit kardio vybavení, které zcela nevyhovuje vaší rutině a potřebám cvičení, můžete se vždy spolehnout na služby Fitness Pohotovosti, která vám poskytne vybavení pro tělocvičnu - dodání a servis kvalitního vybavení pro domácí posilovnu na požádání s flexibilním a bezproblémovým řešením.

Podívejte se na nabídku nových fitness strojů, které právě nabízíme za bezkonkurenční ceny >>> 

Napište si o cenovou nabídku.

Pokud potřebujete pomoci se servisem, radu nebo informaci ohledně fitness vybavení a příslušenství, naši proškolení pracovníci vám rádi poradí na telefonním čísle 739 767 387, podpora@fitnesspohotovost.cz

 
Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte