Fitness podlahy do interiérů i venkovních sportovišť

Základem každého interiérového i venkovního sportoviště je bezesporu fitness podlaha. Musí být dostatečně odolná vůči nárazům a také bezpečná pro sportovce. Každý provozovatel fitness centra, kterému záleží na dobrém jménu, a tudíž i spokojenosti svých klientů, dává velký důraz na vybavení. Základem každého podobného interiérového sportoviště je fitness podlaha

Fitness podlaha musí být dostatečně odolná a také příjemná.

Vnitřní prostory fitness center jsou většinou rozdělené podle svého využití.

  • Do místnosti, která je určena pro cvičení s činkami, je ideální podlahovou krytinou černá Černá fitness rohož - délka 180 cm, šířka 120 cm a výška 1,2 cmfitness rohož, která je vyrobena z přírodní gumy. Gumová podlaha snižuje hlučnost při dopadu těžkých předmětů, neklouže a chrání i povrch samotné podlahy pod rohoží. Má omezenou odolnost vůči chemikáliím a olejům. Vyniká ovšem odolností vůči UV záření i vlhkému prostředí. Je tedy vhodná i do venkovních prostor. Tato podložka je oboustranná. Jednu stranu tvoří mřížka, druhou textura.

Sportovní podlaha je nutná i na dětská nebo víceúčelová hřiště či tenisové kurty. Pro tyto účely je určena gumová dopadová dlaždice, která se vyrábí v několika barevných variantách. Podlaha do fitness může mít ale i další využití. Gumovou podlahu lze využít na chodníky nebo parkoviště. Tyto prvky dobře odolávají chemikáliím, agresivním látkám i všem přírodním vlivům. Vydrží také velké teplotní výkyvy (-40°c až +90°c). Z rubové strany je dlaždice opatřena drážkováním, které zajistí odvod vody.

Tvar puzzle umožňuje snadnou montáž i demontáž

Do vybavení sportovního střediska, tělocvičny, posilovny nebo kluziště je určena černá gumová modulární rohová fitness deska. Tvarově je řešena jako puzzle, proto je pokládka velice jednoduchá.

  • Tato rohož se volně pokládá na podlahu a spojuje pouze pomocí puzzle zámků.
  • Výsledná plocha bude tedy závislá na počtu jednotlivých prvků.

Černá gumová modulární průběžná fitness deska Sport Tile - délka 61 cm, šířka 61 cm a výška 1 cmVelkou výhodou je snadná demontáž a přemístění. Okrajové a rohové díly mají zkosené hrany z důvodu zamezení zakopnutí. Odolná drážková rohož absorbuje otřesy a tlumí hluk. Je odolná vůči slabším chemikáliím a čistícím prostředkům. Je tedy spíše vhodnější do interiérových prostor.

Pokud si nejste jistí, který produkt zvolit, aby byl pro vás tím neprospěšnějším, obraťte se na naše pracovníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti fitness a rádi vám poradí buď elektronicky na klientskyservis@fitnesspohotovost.cz nebo telefonicky na čísle 739 767 387, nabídku všech našich produktů můžete prostudovat na našich stránkách www.kupfitness.cz v sekci Podlahy.

 

Naše další projekty Kupfitness.cz a Fitnessservis.cz 

Komentáře k Fitness podlahy do interiérů i venkovních sportovišť

1
8.3.2020 16:35
radovan

dobry den, potrebuji fitness podlahu na venkovni betonovou plochu-pro deti na hru, dospele pro cviceni, plocha je nezastresena, cca 15m2. co by bylo nejlepsi? dekuji

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte