Fitness Pohotovost
Běžecké pásy, eliptické a cross trenažery, rotopedy, spin kola, posilovací stroje.

Dostaneme Vaše fitness do kondice

Co mužeme nabídnout Vašemu projektu

S čím múžeme pomoct

 • Záruční i pozáruční servis Fitness strojů Vašim klientů
 • Instalace vašich prodaných strojů.
 • Prodejem vašich náhradních dílů.
 • Vykupujeme a bereme do komisního prodeje bazarové fitness stroje 

Spolupráce dropshipping 

Poskytujeme xml feed ostatním pro přeprodej našeho zboží.Vyřídíme objednávku komplet. Od A až do Z

Nabízíme kompletní pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů. Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis a revize celých fitness center, hotelových fitness.

Co umíme opravit:  

AUTOTRAKČNÍ LEHÁTKABĚŽECKÉ PÁSY, CYKLOTRENAŽÉRY, ELIPTICKÉ TŘENAŽÉRY, ROTOPEDY,CYKLOTRENAŽERY, ERGONOMETRY, SPINNINIG, STEPPERY, TRENAŽÉRY, VACU FITNESS, VESLAŘSKÉ TRENAŽÉRY, VIBRAČNÍ PLOŠINY

   atd.

Další :

Většinu oprav provádíme u zákazníka, Lze provést servis i na dobírku přes Toptrans., Prodej repasovaných strojů z dovozu jako je 

BH FITNESS, CYBEX, LIFE FITNESS, MATRIX , PRECOR FITNESS, STAR TRAC, TECHNOGYM, KETTLER

 • Pravidelný servis fitness strojů.  Servis by se měl provádět průběžně. Pravidelně prováděný servis je předpokladem větších zážitků ze sportovních výkonů, ale hlavně i bezpečnosti při použití kvalitně servisovaného vybavení. Kardio stroje jsou elektrické spotřebiče, při nevhodném používání mohou být i nebezpečné. Klasické posilovací stroje nebo činky mají zase ostré hrany, zničená lanka neutažené šrouby atd. To vše muže poškodit vašeho zákazníka. podpora@fitnesspohotovost.cz  zde zašlete poptávku sestavíme na míru.
 • ·  Preventivní  servis    -   Preventivní servisní prohlídka je obdobná jako pravidelný servisní balíček či pravidelný servis, nicméně je poskytován bez závazků, tudíž si jej můžete objednat například jen 1x za rok. Preventivní servisní prohlídka většinou následuje po velkém servisním balíčku.
 • ·  Repasování   -  jedná se o službu, kterou poskytujeme pro naše zákazníky výhradně na naší dílně. Zákazník nám zašle požadovaný stroj, který chce kompletně repasovat na naši adresu, a provedeme kompletní repasování zařízení dle požadavků V důsledku celkového opotřebení zkuste si nechat necenit jeho kompletní repasování a můžete daný stroj používat ještě další řadu let!!
 • ·  Vacuservis - Zabýváme se servisem, repasováním a běžným opravám Vacu strojů. Stroj můžete k nám přivézt anebo k vám přijedeme na návštěvu.
 • ·  Pozáruční servis u zákazníka - Většinu oprav provádíme u zákazníka, dopravné a cenu oprav účtujeme podle ceníku, nebo dohody se zákazníkem. Lze provést servis i na dobírku přes Toptrans.
 • ·  Pozáruční servis na provozovně - stroje na opravu doveze zákazník sám. Při složitějších opravách velkých strojů zajišťujeme odvoz na provozovnu
 • ·  Odkup starších i rozbitých strojů

Co vše vykupujeme: Podtlakové stroje Vacu, běžecké pásy, elektrické, alpinningové i profesionální stroje. Crossové trenažéry, orbitracky, rotopedy, spinningová kola.Posilovací stroje, posilovací věže, kladky a dalších fitness zařízení. Vibrační plošiny. Rehabilitační stoly. Lymfatické kalhoty. InfraSauny, vybavení a nábytek.

Další možnosti využití našich služeb

 • ·  Virtuální komisní prodej – Potřebujete prodat stroj a nelíbí se Vám naše výkupní cena? Stroj máte uskladněný daleko a dopravné by rapidně snížilo výkupní cenu? Pošlete nám podklady o stroji a Fitness Pohotovost se postará o prodej. Hned jak budeme mít zájemce, stroj od vás odkoupíme, provedeme na stroji servis, následně ho doručíme zájemci. Veškeré servisní a dopravní náklady nese zájemce.
 • ·  Komisní sklad v Kolíně - Potřebujete okamžitě vyčistit sklad, fitness centrum nebo jakýkoliv prostor. Momentálně ho nikdo nechce zakoupit a vy pospícháte kuli ukončení nájmu atd. Stroj přivezte nebo zašlete k nám na dílnu a sklad v Kolíně. Stroj uskladníme, připravíme na prodej, seženeme zájemce.
 • ·  Instalace strojů – Zakoupily jste si stroj z internetového bazaru anebo máte nový v krabicích? Potřebujete servis anebo jen instalaci? Poté stačí jen zavolat

Náš tým techniků a mechaniků nepřetržitě zabezpečuje vysoký standard plnění servisních služeb pro region Čechy.

Klientský přístup je pro nás jako firmu osvojenou prioritou a přestože je samozřejmě neustále - co zlepšovat - stejně jako jsme vybudovali náš tým v takřka rodinné atmosféře - tak i Vám bychom v případě poškození zařízení všeho druhu rádi pohotově nabídli veškerý sortiment našich služeb - aby se Vaše posilovna - wellness centrum stalo pro návštěvníky oázou klidu a komunitní život pro sportovní vyžití opět na maximum ožil.

Přestože Vám samozřejmě nikterak nepřejeme poruchovost oněch -  zušlechťovatelů“ fyzické či duševní kondice - byli bychom v budoucnu rádi - kdybyste se na náš tým kdykoliv s důvěrou obrátili ohledně jakékoliv závady či úmyslu renovace. Možná budete překvapeni - s jakou pohotovostí náš tým vše uvede zpět do bezproblémového chodu.

 

Fitness Pohotovost -  Dostaneme  Váše fitness do kondice

Dílna:  Kolín, Zengrova 131

FitnessPohotovost - FitnessServis  Kup Fitness

podpora@fitnesspohotovost.cz  nebo zavolejte na 739 767 387

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte