Dobrý imunitní systém je základ pro dosažení maximálních výkonů.

Fungující imunitní systém potřebuje každý. Pokud navíc sportujete a pravidelně trénujete, je pro vaše fungování posílená imunita naprosto nezbytná. Imunita není v ohrožení pouze v zimních měsících, kdy na nás útočí viry a jiné nemoci.

MLADÍ SPORTOVCI IMUNITA

Sport je spojen se zátěží, dosahování maximálních sportovních výkonů se často pojí se zvýšenou mírou stresu. Nejen tělo, ale i psychika má vliv na fungování imunity. Proto je třeba takto zatěžovanou a často oslabenou imunitu cíleně posilovat a organismu tak nedovolit ztratit potřebnou obranyschopnost. Fungující imunitní systém potřebuje každý. Pokud navíc sportujete a pravidelně trénujete, je pro vaše fungování posílená imunita naprosto nezbytná. Imunita není v ohrožení pouze v zimních měsících, kdy na nás útočí viry a jiné nemoci.

Sport je spojen se zátěží, dosahování maximálních sportovních výkonů se často pojí se zvýšenou mírou stresu. Nejen tělo, ale i psychika má vliv na fungování imunity. Proto je třeba takto zatěžovanou a často oslabenou imunitu cíleně posilovat a organismu tak nedovolit ztratit potřebnou obranyschopnost.

Samotná, i když pestrá strava je v tomto ohledu často nedostatečnou. Vyčerpání organismu v návaznosti s oslabenou imunitou lze velmi účinně předcházet. Například colostrum obsahuje všechny nezbytné imunitní látky, jež předává matka svému dítěti v mlezivu.

Tyto látky jsou natolik účinné, že imunitní systém nejen nastartují, ale také dlouhodobě posilují. Účinek je navíc téměř okamžitý. Tzv. kravské kolostrum je složením nejblíže tomu lidskému a má doslova zázračné účinky, navíc lze užívat celoživotně.

COLOSTRUM kapsle 

COLOSTRUM kapsle to je jedinečná kombinace přírodních látek živočišného a rostlinného původu celkově podporující zdraví.

Colostrum neboli mlezivo, je sekret mléčné žlázy produkovaný matkou v prvních dnech po narození mláděte. Colostrum obsahuje důležité živiny, jako jsou bílkoviny, tuky, cukry, vitamíny a minerály.

Díky šetrnému procesu sušení jsou v tomto kolostru zachovány všechny účinné látky, navíc není nutné přidávat žádné aditiva a konzervanty jako u tekutých forem.

SLOŽENÍ:

100% odtučněné kolostrum, želatinová tobolka.

DÁVKOVÁNÍ:

Doporučená denní dávka jsou 1 – 5 tobolek denně, maximální denní dávka je 10 tobolek denně. Tobolky se užívají před jídlem, zapíjí se dostatečným množstvím vody.

UPOZORNĚNÍ:  

Není určeno pro děti. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte nejvyšší denní dávku.

Skladování: Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25°C

BALENÍ:

  • 100 tobolek – 62 g

Jedna tobolka obsahuje 500 mg Kolostra.

Potravina pro zvláštní výživu určená pro sportovce a pro osoby při zvýšeném tělesném výkonu.

Doplněk stravy v tobolkách.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

  ve 100 g v 1 tobolce
Kolostrum 80,65 g 500 mg


Kvalitní levné běžecké pásy z Číny
 – Fitness Pohotovost – Fitness emergency – Fitness Pohotovosť – Fitness Servis – Kup Fitness – Supr market – Fitness Machine

 

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte