Cybex servis, bazar, výkup - Dostaneme Váše Cybex do kondice

Preventivní údržba Cybex - přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti. Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek.

 

Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis před koupí či po koupi Cybex od jiného prodejce. Cybex, které nabízíme, jsou vždy v garantovaném stavu a zaručujeme k nim veškerý servis od dopravy, instalaci až po servis a poradenství.

Proč s námi:

Servis fitness center – rychle dostaneme Vaše zařízení do kondice.

Repasování Cybex – na objednávku repasujeme Váš běžecký pás nebo i motor nebo jakýkoliv náhradní díl se zárukou.

Náhradní díly Cybex – prodej a výroba náhradních dílů na běžecké pásy.

Vykupujeme Cybex - běžecké pásy, fitness vybavení a strojů. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje.

Prodej použitého fitness vybavení v nabídce naleznete běžecké pásy  jak profi tak i domácí vybavení.

Servis Vacu podtlakových strojů - provádíme opravy pozáruční a to většiny podtlakových cvičících strojů na trhu.

 

Preventivní údržba Cybex - přejete si, aby si vaše zařízení udrželo svůj výkon po celou dobu své životnosti. Naše programy preventivní údržby zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti a přesnosti a určují, co je třeba zajistit pro plný výkon i za těch nejnáročnějších podmínek.

Pravidelné servisní prohlídky Cybex -systém pravidelných servisních prohlídek zaručuje Vašim fitness strojům hladký průběh po celou dobu jeho užívání. V rámci servisní prohlídky proběhne nejen čištění a promazání, ale jsou zkontrolovány i všechny ostatní funkce.

Co dalšího umíme opravit:

Slender stroje, rehabilitačních stoly a rehabilitačních zařízení, lymfatické kalhoty, infraSauny. Posilovací stroje, posilovacích věže, kladky a další fitness zařízení. Vibrační plošiny a welness stroje, vibrosauny, welness kapsle. Kardiovaskulární stroje, běžecké trenažéry, spinning a cross trenažéry, orbitracky, rotopedy,spinningová kola.

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte