Běžecký pás Star Trac pro profesionální i kondiční posilování

Profesionální běžecký pás STAR TRAC E-TRE vyhoví i nejnáročnějším požadavkům návštěvníkům fitness. Fitness už dávno nejsou jen činky a spousta dřiny. Pro kondiční posilování jsou určené moderní trenažéry, které dovolují přirozený pohyb každého sportovce.

Běžecký pás STAR TRAC E-TRE. Do vybavení současných moderních fitness center patří různé druhy sportovních trenažérů, které mají klientům poskytnout nejen možnost získat vysněnou fyzickou kondici, ale také musejí disponovat dostatečným komfortem, odolností a pochopitelně i bezpečným provozem.

K těmto trenažérům se řadí i běžecké pásy zde možno více info 

Jestliže hledáte pro své klienty skutečnou kvalitu, pak můžete bez obav vsadit na běžecký pás Star Trac e-tre Type of Panel.


Je vhodný pro veřejné i soukromé interiéry určené k posilování tělesné schránky. Tento produkt disponuje dvanácti vzdělávacími programy a velkou (pochopitelně tedy i čitelnou) konzolí LED. Velkou výhodou tohoto výrobku je možnost nastavení širokého rozsahu rychlosti.

Ten je počítán od 0,6 až do 24 km/h. Z tohoto údaje je zřejmé, že bude vyhovovat prakticky každému chodci/běžci.
Díky své robustnosti, která je dána velkou hmotností (181 kg), je stroj naprosto stabilní.
Nemusíte mít tedy obavu, že by došlo při cvičení ke kolizi.
Vhodný i do domácí tělocvičny


Běžecký pás Star Trac od předního výrobce fitness vybavení je také svými rozměry snadno přizpůsobitelný i menším interiérům. Tento běžecký pás s rozměry 215 x 86 x 153 nezabírá tedy příliš mnoho místa a je tedy možné jeho využití také domácím prostředí. Svým elegantním vzhledem rozhodně nebude narušovat ráz vašeho moderně zařízeného interiéru.

 


Trenažér, který hlídá vaše srdce.

Do základního vybavení moderního a technicky propracovaného běžeckého pásu Star Trac patří i dynamická regulace srdeční frekvence.
Sledování tepu srdce je při posilování velice důležité.
Hlídání tohoto parametru je velice důležité zejména z hlediska bezpečnosti sportovce.


Pokud potřebujete pomoc s instalací, dovozem nebo servisem, promluvte si s našimi odborníky. Naším cílem je poskytnout celý balíček a děláme přesně to, co požadujete.
Kontaktujte nás v každém případě, naše služby jsou komplexní, dá se s námi domluvit takřka na čemkoli.

Rádi vám poradíme buď elektronicky klientskyservis@fitnesspohotovost.cz  nebo na telefonním čísle 739 767 387, www.fitnesspohotovost.cz 

Naše další projekty Kupfitness.cz a Fitnessservis,cz 

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte