Fitness Pohotovost
Běžecké pásy, eliptické a cross trenažery, rotopedy, spin kola, posilovací stroje.

Běžecký pás Precor 954i NOVINKA ve Fitness pohotovosti

Jsme nadšeni, že Vám můžeme prezentovat SPECIÁLNÍ nabídku z našeho partnerského webu. Vyslyšeli jsme přání klientů a konečně vám můžeme nabídnout k prodeji nadčasové běžecké pásy Precor 954i, které nyní můžete pořídit ve Fitness pohotovosti a to kompletně repasovaný, včetně motorů a válců.

Precor běžecké pásy jsou postavené s výjimečnou trvanlivostí, poskytuje pohodlí a snadné používání, aby splňovaly všechny cvičební cíle. Dopad ControlSystem GFX pomáhá regulovat dopad na klouby a snižuje boční pohyb.

Běžecký pás PRECOR 954i se používá po celém světě díky své vynikající kvalitě, trvanlivosti a celkové spolehlivosti. Je určen pro širokou veřejnost od začátečníka, po nejpokročilejšího triatlonisty nebo běžce na dlouhé vzdálenosti. Pokud se zaměříme na rozmanitost možností programu, neuvěřitelný rozsah rychlostí až 16 mph a fantastický systém absorbující nárazy, který lépe chrání kotníky, kolena, boky a dolní část zad jako žádný jiný komerční běžící pás na dnešním trhu.

Stroj funguje opravdu velmi snadno. Jeho ovládání je intuitivní, stačí zmáčknout START a chůze může začít. Stejně jednoduše si nastavíte i tempo a pokud položíte ruce na rukojeti, hlídá vám stroj i srdeční tep. Pokud máte zařízení s Bluetooth a spárujete jej s běžícím pásem, získáte tím citlivější odezvu senzorů. Pokud byste clip chtěli používat kvůli informaci o tepu, zmýlil by se, tento clip si před cvičením připnete na oblečení a pokud se stane, že spadnete, pás se zastaví. Pokud rád běháte kopce, opět stačí stlačit tlačítko a okamžitě se „ocitnete“ v kopcích.

Běžecký pás Precor 954i je navržen tak, aby podporoval pohyb, který je pro jeho uživatele přirozený. Konstrukce tohoto běžeckého pásu nabízí uspokojivé cvičení a udržuje vás v motivaci pokračovat. Díky implementaci systému kontroly dopadu integrované technologie Footplant (IFT) a GroundEffects (GFX) poskytuje zážitek z jízdy 954i bezchybný provoz. Tímto strojem budete nadšeni, protože je postaven s ohledem na lehkost a odolnost, aby byl schopen poskytovat stejnou kvalitu uživatelům všech úrovní.

Díky pokročilému motoru 4,0 HP, nízké údržbě a řadiči IFT-Drive udržuje model Precor 954i spokojenost uživatelů a poskytuje příznivé cvičení.Běžecký pás 954i je rovněž obecně známý pro svou výjimečnou komerční trvanlivost a snadné použití, Precor 954i používá třífázový bezsenzorový frekvenční měnič, který poskytuje vysoce spolehlivé a přesné řízení rychlosti. Běžecký pás 954i je podobná své starší verzi, s výjimkou nového plně integrovaného displeje a dotykového monitoru srdeční frekvence. Displej obsahuje 7 předprogramovaných tréninků od programu hubnutí po intervalový průběh cvičení. Kromě toho se na displeji zobrazí: průměrná rychlost, kalorie, kalorie za minutu, vzdálenost a srdeční frekvence.

Běžecké trenažéry Precor jsou cvičební stroje světové úrovně. Jsou atraktivní, trvanlivé, snadno použitelné a poskytují vynikající podporu běžcům. Pokud je stroj a trénink pro váš výběr vhodného stroje rozhodující, zvolte Pecor.

Pokud potřebujete pomoci se servisem, radu nebo informaci ohledně fitness vybavení, rádi vám poradíme na telefonním čísle 739 767 387,podpora@fitnesspohotovost.cz

www.fitnesspohotovost.cz

Co umíme:

  • Repasování fitness strojů, vykupujeme rozbité stroje.
  • Opravy a repasování motoru na fitness stroje, běhouny, kurty k běžeckému pásu.
  • Posilovací stroje servis a opravy. 
  • Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení.
  • Servis podtlakových strojů. Servis kardio zóny.
  • Servis celých posiloven. Servis fitness center.

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte