Fitness Pohotovost
Běžecké pásy, eliptické a cross trenažery, rotopedy, spin kola, posilovací stroje.

Běžecký pás Matrix LiveStrong T1x a Vacu Body Space vám pomohou ke kvalitnímu životu

Máme pro vás jedinečnou nabídku běžeckých pásů Matrix LiveStrong T1x, které jsou vhodné i pro komerční provoz. Běžecké pásy mají nová ložiska ve válcích, repasované motory komplet chemicky vyčištěné a lubrikováné. Nabízíme k prodeji omezené množství těchto strojů světově známé značky. Další vlajkovou lodí fitness světa je Vacu Body Space. Je to speciální vakuový fitness přístroj pro tvarování těla, kdy základem je podtlaková komora. Vacu Body Space prošel kompletním servisem a je 100% připraven posloužit novému majiteli.

Je dobře známým faktem, že běhání na asfaltu může vést k nadměrnému stresu a namáhání jemných kotníků, kolen a kyčelních kloubů. Běžecký pás Matrix LiveStrong T1x se může pochlubit oboustrannou došlapovou deskou se speciální povrchovou úpravou z tvrdého vosku a nabízí bezpečný a pohodlný cvičební zážitek, takže můžete chodit, klusat nebo běhat tvrději a déle!Už na a první pohled vidíte ohromující běžecký pás a je vám jasné, že ho v posilovně nutně potřebujete!

Široká škála vzrušujících programů, včetně manuálních, RollingHills, Fat Burn, 5k, Target HR a GerkinProtocol, vás bude inspirovat a motivovat a díky nim dosáhnete svých fitness cílů. Pravidelné používání Běžecký pás Matrix LiveStrong T1x je fantastický způsob, jak zvýšit srdeční odolnost, podpořit zdravé hubnutí a posílit a tónovat různé svaly. Věděli jste, že pumpování paží, zatímco vy trénujete, vám nejenže pomůže spálit více kalorií, ale také se zaměří na bicepsy, tricepsy a horní pektorály! Bezpochyby nabízí běžecký pás Matrix LiveStrong T1x celkové tělesné cvičení!

Používejte rukojeti a přijímač k monitorování srdeční frekvence a ujistěte se, že pracujete ve správné cílové zóně pro maximální užitek. Ohromující alfanumerická LED konzole zobrazuje důležité informace o rychlosti, sklonu, uplynulém čase, vzdálenosti, tempu, srdeční frekvenci, zbývajícím čase, kaloriích, abyste mohli sledovat svůj pokrok. Sklon 0-15% udrží vaše svaly akční a zapojené, zatímco rozsah rychlosti 0,5 - 12 mil / h (0,8 - 20 km / h) vám umožní udržovat kontrolu nad svým tréninkem po celou dobu.

Matrix T1x nabízí špičkový výkon bez údržby a výkonný motor o výkonu 3 000 koní, který je dodáván s tříletou zárukou na motor, v oboru. Běžecký pás Matrix LiveStrong T1x se stane nezbytnou částí vybavení v jakékoli hotelové posilovně, tělocvičně v komplexu apartmánů nebo v kanceláři.

Stroj Vacu Body Space je založen na principu výkonu fyzické aktivity na běžícím pásu v podtlakové kabině, kde se nachází problematické partie těla jako jsou břicho, hýždě, boky, pas, stehna a lýtka.

Vakuová zařízení využívají zdravotně nezávadný podtlak, až neuvěřitelně zlepšují krevní oběh a urychlují metabolismus a spalování tuků. Způsobují, že proces hubnutí je mnohokrát urychlen a je eliminována celulitida. Mají také pozitivní vliv na pohodu. a jak to celé funguje v praxi?

Skořepina přístroje Vacu Body Space je hermeticky uzavřená - podtlak prokrvuje pokožku a zvyšuje aktivitu lymfatického systému. Díky působení podtlaku na tyto partie umístěné uvnitř kabiny, dochází k cílenému spalování tuků v těchto partiích. Nepřetržité půlhodinové střídání silnějšího a slabšího podtlaku podporuje cirkulaci krve v těle a proudění tělních tekutin. Díky infračervenému záření dochází ke stimulaci produkce kolagenu v kůži. Při cvičení ve Vacu Body Spaceje nutné správné držení těla, díky kterému součastně posilujeme břišní svaly, záda a tvarujeme štíhlý pás.

Pomocí neoprénové sukýnky, kterou má cvičící na sobě oblečenou, se dociluje utěsnění kabiny, aby vzniklý podtlak v kabině působil maximálně a vzduch z kabiny neunikal. Sílu podtlaku a zátěž na stroji je možné nastavit dle potřeb cvičícího. Super je, že podtlakové zařízení mohou začít využívat klienti od 17 let.

Vacu Body Space zlepšuje se látková výměna, vyplavují se škodliviny a toxiny z těla, dochází k redukci a odstranění celulitidy. Systematická cvičební terapie vede k efektivnímu tvarování těla a zeštíhlování v problematických partiích. Hlavní výhodou této jedinečné kombinace vakua s infračerveným zářením (Infrared IR) je, že vytváří doposud nejdostupnější a nejúčinnější možnosti k rychlému úbytku hmotnosti díky intenzivnímu prohřívání tkání a svalů, zároveň zvyšuje cirkulaci krevního oběhu a způsobuje dvojité zrychlení metabolistických procesů, způsobuje aktivní spalování tuků, redukci celulitidy a také je vhodné pro ošetření problematické pleti.Tato terapie díky urychlení metabolismu a rychlejší cirkulaci krve přináší úlevu krevního oběhu, a proto hraje důležitou roli při regeneraci žil, menstruačních bolestech, řeší kloubní problémy (včetně otoku nohou).

Výsledky využívání Vacu Body Space jsou již znatelné po 8-10 aplikacích, kdy je již možno zaznamenat volnost kalhot nebo sukní.Nejefektivnější je šestitýdenní kůra - 20 aplikací 3x týdně, kde jsouvýsledky v rozmezí 1-2 konfekčních velikostí. 

Oba fitness přístroje vám nyní nabízí k prodeji společnost Fitness pohotovost za zcela výjimečné ceny. Tak neváhejte a objednávejte, dokud je máme na skladě

Komentáře k Běžecký pás Matrix LiveStrong T1x a Vacu Body Space vám pomohou ke kvalitnímu životu

1
27.9.2019 12:07
Renata

Dobrý den,
jaká je cena Vacu Body space?
Děkuji Bogdanova

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte