Fitness Pohotovost
Běžecké pásy, eliptické a cross trenažery, rotopedy, spin kola, posilovací stroje.

Beroun servis výkup repasovaní fitness a welness strojů

Vaše potřeby řešíme vždy individuálně s maximálním ohledem na vaše přání a možnosti. Naše služby poskytujeme všem. Nezáleží na tom, jestli se fitness aktivitám věnujete doma, nebo provozujete posilovnu. Využít je mohou jak jedinci, tak i společnosti. Dokážeme si poradit takřka s čímkoli, stačí se s námi spojit a domluvit se.

Specializujeme se na ty nejdůležitější služby spojené s funkčním vybavením posiloven, wellness a fitness center. Našeho poradenství můžete využít na několika místech naší republiky, Beroun nevyjímaje.

Obraťte se na nás kdykoli, když budete řešit nutnost realizace pozáručních oprav, zvažovat nákup repasovaných posilovacích strojů, shánět vhodné náhradní díly, či řešit pravidelný servis vybavení vašeho fitness. Za hotové peníze od vás vykoupíme i stroje rozbité

.Běžecký pás RUN NOW 700 UNITY Technogym Servis a prodej fitness zařízení

 

Jsme společnost, ve které panuje rodinná atmosféra, námi odváděná práce je profesionální a jednání probíhá v přátelském duchu.

Vaše potřeby řešíme vždy individuálně s maximálním ohledem na vaše přání a možnosti. Naše služby poskytujeme všem. Nezáleží na tom, jestli se fitness aktivitám věnujete doma, nebo provozujete posilovnu. Využít je mohou jak jedinci, tak i společnosti. Dokážeme si poradit takřka s čímkoli, stačí se s námi spojit a domluvit se.

Nabízíme kompletní pozáruční servis a opravy různých druhů a značek fitness strojů. Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis a revize celých fitness center, hotelových fitness.

Servis fitness strojů - Kolobežky servis - Elektrokola - Preventivní servis - Servis elektrického -  nářadí - Servis elektromotorů

Prodej repasovaných strojů z dovozu jako je

Pravidelný servis. Repasování fitness strojů. Vykupujeme rozbité stroje. Opravy a repasování motoru na fitness stroje. Běhouny, kurty k běžeckému pásu. Posilovací stroje servis a opravy.  Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení. Servis podtlakových strojů. Servis kardio zóny. Servis celých posiloven . Servis fitness center.

Objednat servis fitness stroje zde 

Ještě nekupujete z Číny? Doprava zdarma do celého světa. Nakoupit levně, a přitom kvalitně, je jistě snem každého zákazníka. zde  zde v internetovém obchodě  fitnessmachinehub.com to není žádný problém. Sháníte kupříkladu dnes tolik oblíbený fitness trenažer ?

oprava BH fitness Beroun, oprava fitness strojů Beroun, oprava insportline Beroun, oprava kettler Beroun, oprava Life fitness Beroun, oprava nautilus Beroun, oprava precor Beroun, Servis běžeckých pásů Beroun, servis cross trenažerů Beroun, servis elektromotorů do běžeckých pásů Beroun, servis eliptických trenažerů Beroun, servis posilovacích věží Beroun, servis rotopedů Beroun, soustružnické práce Beroun, výroba běhounů naběžecké pásy Praha - západ, výroba lanka do posilovací věže Beroun, výroba uhlíků do elektromotorů Beroun

Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte