Barevné posilovací stroje? Originalita, nápaditost.

Jednotlivé odstíny na nás působí různým způsobem. Červená dodává temperament, modrá potlačuje nevolnost, zelená pomáhá unaveným očím. Jak jejich sílu využít v náš prospěch? Barvy hrají v posilovně důležitou roli. Ovlivňují to, jak se člověk v posilovně cítí a zda bude moci podávat dobré výkony. Nepodceňujte výběr barev, působí na vaši psychiku.

Jejich zvláštní energie se využívá již po staletí. Posilovna by měla být hodně prosvětlená a slunečná. V tmavé kobce se vám nikdy nebude cvičit dobře, vlastně vás to do ní ani nebude lákat. 

Jestliže nechcete nad vymalováním posilovny moc přemýšlet, vsaďte na bílou klasiku, kterou následně doplníte barevným vybavením. Buďte originální a využijte možnosti celopolepu vašich fitness strojů.Můžete si zvolit barvu provedení, což je úžasné.

Zachovat lak nového fitness stroje jako i eliptického trenažéru nebo rotopedu ve stále perfektním stavu není nic jednoduchého. Stačí mít tu smůlu a omylem si odřít svého miláčka. A rázem je po radosti. Nový lak je narušen a majitel dokonale otráven. Další kámen úrazu přináší zákazníci, kteří se neumí u fitness stroje chovat a na stroj hodí třeba činku.

Možnost změnit si barvu třeba běžeckého pásu přesně podle svých představ nabízejí speciální fólie, které navíc ochrání lak běžeckého pásu před množstvím různých vlivů.

Chcete-li podpořit aktivního ducha místnosti, pak zkuste oranžovou, žlutou nebo limetkovou, případně kombinace.

Stačí využít moderní prostředky a změna barvy běžeckého pásu celopolep Vám Váš stroj během chvíle promění přesně podle Vašich představ. Rozhodně se ale nemusíte obávat o původní lak.I při častém provozu například spinningového kola v každých teplotních podmínkáchvyniká celopolepdlouholetou stálostí odstínu.

Změna barvy například posilovací věže celopolepvyniká jednoduchou instalací i demontáží. Vše jde udělat přímo ve vašem Fitness centru.

Kromě toho je tato speciální fólie natolik tvárná, že se bez problémů přizpůsobí i kritickým místům.

Dokonalý výsledek na dlouhou dobu

Životnost fólie se počítá na tři a sedm let. Záleží pochopitelně i na majiteli, jak se bude o fitness stroj starat. Běžné mytí, nebo mechanické působení, nikterak nenaruší strukturu fólie a změna barvy bude stále dokonalá.

Investice do barev se vyplatí!Cílem barevného řešení fitness prostředí je prostor, který bude vyhovovat jak esteticky, tak účelově a organizačně. Použití vhodného barevného spektra na cvičišti příznivě ovlivňuje vnitřní pohodu. S duševní svěžestí stoupá výkon cvičících klientů.

Napište si o cenovou nabídku a buďte první v okolí, kdo se bude konečně lišit!

Pokud potřebujete pomoci se servisem, radu nebo informaci ohledně fitness vybavení, rádi vám poradíme na telefonním čísle 739 767 387,podpora@fitnesspohotovost.cz

Co umíme:

  • Repasování fitness strojů, vykupujeme rozbité stroje.
  • Opravy a repasování motoru na fitness stroje, běhouny, kurty k běžeckému pásu.
  • Posilovací stroje servis a opravy. 
  • Servis a opravy kladek a dalších fitness zařízení.
  • Servis podtlakových strojů. Servis kardio zóny.
  • Servis celých posiloven. Servis fitness center.Poptávka - napište nám (vkládejte foto k dotazům na servis)

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     vice informaci

© fitnesspohotovost.cz

pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie.   Nepřehlédněte